Резултати от Търсенето

  1. S

    Крал Армс N 01, поглед отблизо

    Колеги да попитам този модел да сте го забелязали наличен някъде по магазините във Варна ? ( Може отговор на ЛС)
  2. S

    Варненска група - SEA WOLVES

    Модела е Steyr M9A1
  3. S

    Варненска група - SEA WOLVES

    Здравейте,моля препоръчайте къде мога да ремонтирам въздушен пистолет с балончета СО 2 .Проблема в като сложа балончето и веднага изпуска въздуха .Не помня марката на пистолета,не беше нещо марково и скъпо
  4. S

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Здравейте , да ви попитам това ли е размера на резбата за АТ 44-10 1/2''-20UNF , (12х1) метрична система Благодаря
  5. S

    Внос на пневматично оръжие от Турция - официално становище на Агенция Митници.

    Здравейте м някой внасял ли е въздушна пушка или пистолет от Турция ? Какви документи изискват на границата ? Митничарите от Турска или от Бг страна правят ли проблеми ? Нещо друго , по- специфично ?
  6. S

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здравейте , сега забелязах това : http://www.ebay.co.uk/itm/Tactical-4-12X50-EG-Rifle-Scope-Holographic-4-Reticle-Dot-Sight-Red-Laser-JG8-/171898052784?var=&hash=item2805ec20b0:m:mtKZ0ECpPsYIk6iopU9eHig Мнение за това? Понеже флоберката е без мерни прибори , ако сложа такава оптика и върху...
  7. S

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здравеите, Търся някаква непретенциозна оптика за хатсан ат 44 или за флоберка ,още не съм решил къде да я слагам Какво ще кажете за това : olx.bg/ad/opticheski-pritsel-bushnell-elite-4-16x50-ID5nvrA.html Трябва да се събера в около 100 лв,голяма криза в момента.... Този паралакс за какво...
  8. S

    Варненска група - SEA WOLVES

    Здравейте,колеги Въпрос малко извън темата: Какво се случи с регистрацията в КОС Варна на въздушните пушки.Имам едно Хасанче АТ 44 10,което буквално за последните 2-3 години е гърмяло 2-3 пъти.Все нямам време за нея,само вечер като се присетя я вадя от калъфа,почиствам,смазвам и прибирам...
  9. S

    Мултикомпресионен пистолет Зораки (Zoraki HP-01)

    Мнооооого съм далеч от такива срещи , аз съм някакъв тип любител , но нямам никакво време за това .....Определено ми е хоби , но просто нямам време да се пристрастя както трябва Мерака е много голям , но все няма време Взел съм зоракито ако не се лъжа преди 2 седмици и съм стрелял най-много...
  10. S

    Мултикомпресионен пистолет Зораки (Zoraki HP-01)

    Колеги , никога дасега не съм използвал бързомерец !!!Ако си сложа такъв на зоракито : http://bazar.bg/обява–5000663/бързомерец-оръжейна-оптика-2-цвята-4-скали реално какви ще са ми преимущеставата пред мерните прибори с които си е оригиналано пистолета ? Това увеличавали в накаква степен...
  11. S

    Мултикомпресионен пистолет Зораки (Zoraki HP-01)

    Колеги отскоро имам такова пистолетче , но нещо не мога да се оправя с мерните прибори, не че не са точни -добре са си но не съм много добре със зрението. Препоръчайте някой бързомер или някаква малка оптика . Какво мога да сложа -марка , модел цена Ако няакой има нещо подобно излишно да пише...
  12. S

    Мултикомпресионен пистолет Зораки (Zoraki HP-01)

    Колега methaa , ако си от Варна моят е с оригинална цеф и втора допълнителна почти 2 пъти по -дълга , правена е от пушка . Ако искаш свържи се с мен на лични ще ти го дам да си мериш и гледаш размерите
  13. S

    Мултикомпресионен пистолет Зораки (Zoraki HP-01)

    Колеги , според вас този бързомерец ще може ли да се монтира на зораки-то ?Казаха ми че ставал за 22мм шина , но дали нч пречи това колело в задната част ?Някой монтирал ли е такъв ? http://prodavalnik.com/brzomer-za-montazh-vrhu-pushka-i33936703 *изрично уточнявам , че не правя реклама ...
  14. S

    Мултикомпресионен пистолет Зораки (Zoraki HP-01)

    Извинявам се че пиша и в тази тема , но ако има някой готов да се раздели със зоракито си да драсне едно ЛС -имам кандидат за такъв
  15. S

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    здравейте , моля да помогнете , имам АТ 44-10 с оригинален заглушител и от известно време имам проблем Нищо не съм пипал по пушката (не съм по тунинговането , не им разбирам много на нещата), но незнам как стана изведнъж се загуби тотално точността....... Ужас , пушката беше перфектно точна...
  16. S

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Моля ви , кажете ми със сигурност какъв е точният размер на о-пръстените /2-та еднакви ли са/ на щуцера който се пъха за зареждането в резервоара за въздух на Хатсан АТ 44-10 ??? Оригиналните ми бяха едни жълти но се накъсаха дори и резервните и сега не мога да помпа и пушлето си скучае...
  17. S

    Варненска група - SEA WOLVES

    Моля ви , кажете ми със сигурност какъв е точният размер на о-пръстените /2-та еднакви ли са/ на щуцера който се пъха за зареждането в резервоара за въздух на Хатсан АТ 44-10 ??? Оригиналните ми бяха едни жълти но се накъсаха дори и резервните и сега не мога да помпа и пушлето си скучае...
  18. S

    Варненска група - SEA WOLVES

    Колеги ,имам Хатсан АТ44-10 ,но за съжаление почти нямам време за него ... Миналата зима ,незнам може и от неизползване/стоене/ да е ми се скапа клапана на цилиндъра/мисля че го наричаха боен клапан/- изпускаше въздух, един стругар се мъчи в Варна да го оправи - онази игла така и не уплътни...
  19. S

    Варненска група - SEA WOLVES

    Колеги, може ли накой да ме насочи къде в кои оръжеен или друг магазин в Варна мога да открия тази смазка Brunox Turbo Spray? В нета го има на много места но не ми се занимава с поръчки ... Благодаря предварително ПП-спрея доколкото знам е много подходящ за оръжие и мн. други приложения, ако...
Нагоре