Резултати от Търсенето

  1. Mr_DEATH

    Snow Peak AirGun - SPA P12, P10, M10, M11, M10, M20, M22, ......

    50 помпи. 9 помпи трябват за напълване на маркуча на помпата и след това другите са за пълнене на цилиндъра.
  2. Mr_DEATH

    Snow Peak AirGun - SPA P12, P10, M10, M11, M10, M20, M22, ......

    От 200 до 100. След това започнах да правя по 25 изстрела от 200 до 140. Защото след 25 изстрела пушката минава в правоток и скоростта пада.
  3. Mr_DEATH

    Anschutz PCP Rifle

    Здравейте, притежавам Anschutz SuperAir 2002, но се развали. Проблема е в уплътнението на клапана. Бихте ли ми помогнали със съвет или координати на майстор за да възстановя пушката към работоспособно положение. Благодаря
  4. Mr_DEATH

    Snow Peak AirGun - SPA P12, P10, M10, M11, M10, M20, M22, ......

    Да раздвижим малко темата. Пушката: Мишена разстояние 53 метра, 20 броя изстрели:
  5. Mr_DEATH

    Snow Peak AirGun - SPA P12, P10, M10, M11, M10, M20, M22, ......

    Ето една мишена от днес. Доволен съм от пушката. За парите си се справя много добре. Нищо не съм правил по нея все още. Както е от кутията само помпане и стреляне.
  6. Mr_DEATH

    Snow Peak AirGun - SPA P12, P10, M10, M11, M10, M20, M22, ......

    От опора ли стреляте?
  7. Mr_DEATH

    Snow Peak AirGun - SPA P12, P10, M10, M11, M10, M20, M22, ......

    Стрелба със SNOWPEAK PR900W GEN 2 4,5мм. Разстояние 53 метра. Стрелял съм от маса с предна опора торбичка пълна с пясък. Постиженията не са кой знае какво, но толкова си мога.
  8. Mr_DEATH

    Artemis PR900W gen.2

    От колегата shaman danubeairguns.com
  9. Mr_DEATH

    Artemis PR900W gen.2

    Здравей, аз притежавам пушката в 4,5 мм. В темата за Artemis и Snowpeak съм публикувал замервания с хронограф. Колко са точни само хронографа си знае. Прави 25 изстрела в приличен коридор. След това отнема 50 помпи за да се напомпа и да е готова за стрелба. Максималната дистанция на която съм...
  10. Mr_DEATH

    Препоръки за въздушна пушка 5.5 калибър до 500лв.

    От 100 бара до 200 се помпа с 60 помпи. При направени 36 изстрела. С изправна помпа не е толкова трудно да се напомпа. Варианта в 5,5 ще вдигне мощността, но ще прави някой изстрел по-малко. Едното е за сметка на другото. Но и 4,5 е напълно достатъчно за целите заявени от колегата.
  11. Mr_DEATH

    Препоръки за въздушна пушка 5.5 калибър до 500лв.

    Здравей колега, аз притежавам Snowpeak PR900W Gen2 в 4,5мм. Доволен съм от пушката за парите и. Дървеният приклад е супер и много по добре се усеща от пластмасовият на Хатсан Мод. 70. Липсата на вибрации при изстрел са незаменими. Вярно трябва да е помпаш за да стреляш но не е толкова трудоемко...
  12. Mr_DEATH

    Регистрация на въздушна пушка над 24 J в КОС -

    Защо да го нарушавам като нямам бележка, че пушката е под 24 джаула и никъде по нея не е упоменато. Така като чета вече няма и къде да се изкара документ, че пушката е под 24 джаула. Някъде из темите беше споменато, че ВИП са с повреден хронограф и нямали да издават документи вече.
  13. Mr_DEATH

    Регистрация на въздушна пушка над 24 J в КОС -

    Според мен без документ или написани джаули някъде по въздушната пушка трябва да се регистрира. Защото служителя от КОС тълкува закона, че пушката е под 24, но проверяващия полицай може да го тълкува, че е над 24 джаула. Следователно глоба прибиране на пушката и разправии с полицията.
  14. Mr_DEATH

    Регистрация на въздушна пушка над 24 J в КОС -

    На мен във вторник ми се наложи да ходя до КОС. Исках да уведомя Snowpeak PR900W в 4,5мм. Бях си подготвил всичките необходими документи. Отивам в КОС с пушката давам документите и служителя погледна документите и след това пушката. И ми каза, че тази пушка не е за уведомяване. Казах му, че...
  15. Mr_DEATH

    Snow Peak AirGun - SPA P12, P10, M10, M11, M10, M20, M22, ......

    Здравейте, вчера остана малко време и пуснах няколко изстрела през хронографа. Пушката е директно от кутията и нищо не е правено по нея. Мишена няма да показвам защото е стреляно в коридора на апартамента. Ползваните чашки са Snowpeak Heavy 10.08 grain 4,5мм. Изстрелях 4 пълнителя по 9 чашки...
  16. Mr_DEATH

    Монтанска група

    След известно прекъсване (към 10 години) се завръщам отново в хобито. Та реших да изтупам малко темата от прахта. Вече съм горд собственик на SNOWPEAK PR900W GEN 2 4,5мм. Огромни благодарности на shaman
  17. Mr_DEATH

    Snow Peak AirGun - SPA P12, P10, M10, M11, M10, M20, M22, ......

    Огромни благодарности на shaman, за коректността. Вече съм горд собственик на SNOWPEAK PR900W GEN 2 4,5мм. Като я пробвам ще напиша впечатления.
  18. Mr_DEATH

    Монтанска група

    Янко въоръжен съм ама за ЕРД :) това за малки мишени не става, а и стрелбата му излиза скъпа при преебаване на стрелата. Та навъртял е към 70 изстрела и сега седи и събира прах на село.
  19. Mr_DEATH

    Монтанска група

    Янко я имам арбалет, но не е много за прецизна стрелба :) А на Гарваните винаги ще помагам с каквото мога.
Нагоре