Резултати от Търсенето

  1. mitaka101

    Пружинни пушки в НИСКИЯ ( около 100тина лева )-ценови диапазон.

    Смени маншета. Колко е диаметъра на цилиндъра? Мисля, че маншети на Гамо стават.
  2. mitaka101

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Разбий болтчетата още два-три оборота, особено този от към дулото - той е отговорен за изпускането. Ако пак изпуска - ще трябва да я разглобиш и огледаш, причината може да не е в регулацията на спусъка.
  3. mitaka101

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Х85 е 18-20 джаула, торун е с по-некачествени материали и изработка от Хацан, спуска им е много по зле от Куатрото на Хацан.
  4. mitaka101

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    За съжаление при Хацаните проблема с качеството е легендарен. Може да имаш късмет и всичко да е (почти и с уговорки) наред, а може да седиш в поза Буда и да благославяш съседите. Просто липсва въобще качествен контрол. Отделно измекярии от работниците - например закупих пушка за един познат...
  5. mitaka101

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Разликата е в приклада. Желязото е едно и също (цилиндър, бутало, спусък, цев). Горещо ти препоръчвам да е в 4,5 калибър. За тези пушки като мощност са най-добре чашки 0,8 - 0,9 грама, има такива и в 4,5 и в 5,5 калибър, но разликата в траекториите е много голяма и в полза на 4,5 калибър. Цената...
  6. mitaka101

    ИЖ 53М - пружинен пистолет - тунинг

    На скоро слагах ГП на един такъв. Смених му кожения маншет с такъв на Гамо. Пасна идеално, използвах оригиналната шайба за кожения маншет да притиска и центрира новия.
  7. mitaka101

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Изтървана цев при зареждане, на това ми прилича. По принцип се оправя, но не и при новите Гамо. Ако успееш да свалиш цевта всеки стругар ще ти я изправи. Без сваляне става при метална цевна кутия. На новите Гамо е "високо технологична" пластмаса и няма да стане без сваляне. А свалянето за мен е...
  8. mitaka101

    COMETA - хубавите испанки.

    Съгласен съм с Анди, Кометата е по-добрия избор.
  9. mitaka101

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Е, то е ясно че няма да има точност. Комбинацията "смазване " и ПП води до добре познатия дизел. Залагам 3 максимум попадения в А4 на 50 метра.
  10. mitaka101

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Търпи закалка, давай смело. Аз съм закалявал няколко. Само в задния край - отпред няма нужда, а е и по-лесно. Само го заглади преди това и действай.
  11. mitaka101

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Сменяй я. 1250 е класи над твоята. Нещо в твоята не е наред щом с ГП троши оптики. Проблема не е в оптиките със сигурност.
  12. mitaka101

    Crosman Nitro Venom

    10 метра твърдо не е дистанция за група за тази пушка. Това трябва да са групите на 25-30-35 метра.
  13. mitaka101

    Газови пружини за пневматични пружинни пушки.

    Поредната изтерзана ГП. Работеща?!? Майсторите от Хацан са сбъркали размера на буталото и вместо да разпъва маншета на 29,2мм го прави точно 29мм. След "една кутия чашки" размера е станал 28,8мм, в резултат уплътняване няма, а пушката стреля и "дупчи ламарина", и ... в крайна сметка е видно на...
Нагоре