Резултати от Търсенето

  1. sir John

    Пушките на STEYR

    Честито! Много да те радва новата "играчка"! Познавам тази пушка. Перфектна е! За повече консистентност пробвай други партиди и субкалибри, иначе jsb-то е ок. Ти ли махна донапренчето при "леглото"?
  2. sir John

    Кой каква музика харесва?

    Яко!!! Ангъс е с ученическа чанта, дори:D:metal:
  3. sir John

    Кой каква музика харесва?

    Сипах си едно питие:cool:
  4. sir John

    Вицове и смешки

    „Велосипедът е бавната смърт на планетата“. Банкер накара икономистите да мислят това, когато каза: „Колоездачът е катастрофа за икономиката на страната: не купува коли и не взема пари назаем, за да купи. Той не плаща застрахователни полици Не купува гориво, не плаща, за да вземе колата за...
  5. sir John

    Вицове и смешки

    - Мамо, приятелят ми ме покани да отида с него за риба! - Hаправи си прическа и си избръсни краката! - Наистина ли?! А аз глупачката цяла сутрин копая червеи...
  6. sir John

    Моят автомобил.

    Благодаря. Ползвам сайта за разпечатки и полева работа, както и като WMS на компютъра от години. Включително съм качил квадранти и на Garmin-чето. Няма по-добър източник на геореферирани данни за територията на България за момента. Добра работа ми вършат и архивните карти от края на 19-ти век и...
  7. sir John

    Моят автомобил.

    Като го казваш така, си мисля, че най-подходящата "алтернатива на алтернативата" е добрата, стара, "аналогова" карта 1:5000. Отдавна са разсекретени и на свободен достъп в нета. Не е андроид и е черно-бяла, но за сметка на това не се влияе от липса на интернет или спътниково покритие. На някои...
  8. sir John

    Вицове и смешки

    ТОП ОФЕРТА за Св. Валентин * арестуваме те пред жена ти за 72 часа * връщаме те в понеделник * ще дойдем с полицейски униформи и кола със син буркан * цената включва 3 нощувки в хижа до Велинград, напитки, храна и женска компания Топ цена: 600лв
  9. sir John

    Моят автомобил.

    Зависи от "разходките" . Някои могат да минат и без нужда от устройство ако можеш да се "осевериш" правилно. При други има вероятност да те измъкне от много тегава ситуация. Хубаво е, че Garmin-те са много дурако- и удароустойчиви, което е предпоставка устройството да служи вярно дълго време...
  10. sir John

    Моят автомобил.

    За извън пътя ползвам едно не лошо Garmin-че (GPSMAP-66S). Но и то е донякъде, въпреки че е с lifetime ъпдейт на картата. Хубавото е, че можеш да му качиш предварително геореферирано изображение от Google Earth, което можеш да зуумваш според нуждата (bird eye). Лошото е, че има ограничения в...
  11. sir John

    Вицове и смешки

  12. sir John

    Пистолетите на Feinwerkbau

    Наистина има варианти за куфари. За сега съм се спрял на този - https://www.versandhaus-schneider.de/product_info.php/cPath/1457_2425/products_id/13151 Това инфо ми липсваше преди две седмици...Благодаря, колега. За manual-а - защо не пробваш да го качиш в трансфера (wetransfer.com) и да...
  13. sir John

    Пистолетите на Feinwerkbau

    Здравейте и за много години! Отскоро и аз съм в "сектата" с огромни благодарности към Ники (сс23). Невероятно усещане създава стрелбата с този пистолет и, както каза предишния собственик - "Приготви се за голям преразход на чашки":) Гледам мишената на колегата Raymon - същата като моята първа...
  14. sir John

    Фотоапарати и мобилни телефони

    Canon и Nikon съм ползвал преди време. Откакто съм с Olympus (OM-D) забравих за съществуването на други марки.
  15. sir John

    Вицове и смешки

    Ако ви се развали настроението, обливайте го обилно с ракия. Разваленото изчезва веднага!
  16. sir John

    Вицове и смешки

    Японецът: - Коничиуа. Бургазлията: - Коречиуа?
  17. sir John

    Моят автомобил.

    Олелеееее...! Мамин-Златен! Верно мокър сън!!!
  18. sir John

    Вицове и смешки

    Вчера се обадих на един приятел инженер и го попитах какво прави. Той ми отговори: - Работя по акватермичната обработка на порцелан, стъкло и метал, в среда с контролиран стрес. Бях впечатлена от отговора, но не го разбрах и го помолих, да ми обясни по-конкретно. Той отговори: - Мия чинии, чаши...
Нагоре