Резултати от Търсенето

  1. maik68

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Ами на картинката наистина я дават стоманена,ама мойта се оказва алуминиева-ей сега я драснах с ножката,че се замислих-как стоманена,пък не тежи?И как се задейства клапана?
  2. maik68

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Здравейте,някой да е запознат с бутилката от снимката,производство на Backcountry Access,207 бара работно,311 проба,290 см3 обем.Днес ми я подариха,понеже човека не знаеше за какво е,а на мен ми хвана окото да я закача в приклада за втора бутилка.Въпроса е как се инициира изпразването на...
  3. maik68

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Re: ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова Честит първи май на всички
  4. maik68

    Неизбежна самоотбрана

    +1 от мен.Според сега действащите закони аз съм "латентен престъпник",защото по силата на обстоятелствата живея в София,а майка ми е сама на село.И ако дойде някой нощем "на гости да играе шах".....е.....ще се наложи да го намеря...и да влизам в затвора.........ако ме хванат...а такива "латентни...
  5. maik68

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Весели празници,здраве и успехи на всички колеги и семействата им. :cheers:
  6. maik68

    Плевенска група

    shstanchev ,благодаря за поканата,бях командировка в Търново и сега прочетох поста ти.Идеята добра,да видим кога ще се осъществи,че много работа :wall:.Освен като ходя в Ловеч командировка.Прати на лс координати за връзка,ще гледам кога ще се събира вашата група и ще дойда.
  7. maik68

    Плевенска група

    Благодаря за пожеланията,пичове.Ама как така никой от Плевен не пише?Сигурно пуцат некаде из Кайлъка :rambo:.......или :cheers: ;D
  8. maik68

    Плевенска група

    Плевенчани с пушки няма ли?
Нагоре