Резултати от Търсенето

  1. Evanko

    Обяви от мрежата

    Мишени на метър...
  2. Evanko

    Haenel 312 , 311

    Има ли майстор, който да изработи такъв приклад?
  3. Evanko

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    На колко години се сменя резервоара на PCP. Моята комета я купих 2012г. и е на 11г. Водолазната ми бутилка е на 5 години теста, ма тази не съм я носил за тест.... та да я сменям ли?
  4. Evanko

    Haenel 312 , 311

    Поръчваш от Waffencenter-Gota до gabco.org и за 3.90лв са при теб за седмица. Иначе 6tangata е прав, може и с парцали.
  5. Evanko

    Slavia - 630/631/634 - чешките пружинни пушки .

    https://arms-bg.com/oragie/vazdushno-oragie/aksesoari-i-chasti/pruzhina-za-vzdushna-pushka-slaviaarms.html От тук купих за новия модел преди година и тогава имаха и за стария, щото ме питаха моята каква е.
  6. Evanko

    Haenel 312 , 311

    21.13 евро е доставка до БГ, има вариант да се прати за 4,95 евро до адрес на Грабко в Германия и за около 4лв. до София. Има вариант да си разделим доставка.
  7. Evanko

    Haenel 312 , 311

    И аз участвам с няколко дреболии.
  8. Evanko

    COMETA - хубавите испанки.

    Трябва и спусък.
  9. Evanko

    COMETA - хубавите испанки.

    Аз моята сам си я счупих при разглобяване. После я залепих и доста пилих за да влезе на мястото си. Голяма играчка падна. Смених пружината с ГП от украинците, ама още не съм я прострелял......важно е, че съм я тунинговал:)
  10. Evanko

    COMETA - хубавите испанки.

    И аз го играх, това с мушката. Голямо лепене падна, и си прав, май задната част е набита, не можах да я извадя.
  11. Evanko

    COMETA - хубавите испанки.

    Трябва спусък и пружина.
  12. Evanko

    COMETA - хубавите испанки.

    Кютек и малко клетви юнашки
  13. Evanko

    COMETA - хубавите испанки.

    С леки кандърми, пружината пасна. Зарежда мазо, но ми се вижда леко трудно зареждането.
  14. Evanko

    COMETA - хубавите испанки.

    Нека уточня: Има ГП за всеки! Има три втулки и две шайби. Предлагам, всеки да вземе по една втулка, така всеки ще има втулка. Шайбите са две и трябва да се разберем, кой може да си изработи такава, за да има за другите двама.
  15. Evanko

    COMETA - хубавите испанки.

    Здравейте колеги, дългоочаквания товар пристигна. Ще ги изпратя в утрешния ден, но…. Имаме лек проблем – според моята заявка, трябваше да има 5 втулки, а Александър ми е пратил 3 втулки и 2 шайби…? На мен, не ми трябва нито втулка нито шайба. Дали можем да се разберем по между си, например който...
  16. Evanko

    COMETA - хубавите испанки.

    Здравейте колеги, да не пиша на всеки отделно, да кажа че пружините все още са в Киев. По някаква причина няма движение от 21ви април.
  17. Evanko

    COMETA - хубавите испанки.

    Обаче на снимките са само три втулки и две центриращи шайби....а в каталога всяка пружина е със шайба. Дано да е само на снимката, щото иначе голямо е приключение без тия шайби. Моята и на един колега са без втулки.
  18. Evanko

    COMETA - хубавите испанки.

    И така, по Трънския курс: t.marev две ГП 41.55 + две втулки 7,76+ транспорт 7.70 + комисионна 5,40 = 64,41лв. naskocy две ГП 41.55 + две втулки 7,76+ транспорт 7.70 + комисионна 5,40 = 64,41лв. kaloyan_takev - една ГП 20.77лв.+ една втулка 3.88 + транспорт 7.70 + комисионна 5.40 = 37,75лв...
Нагоре