Резултати от Търсенето

  1. K

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Здравей. Заглушителя е моя разработка. Тялото и изцяло от карбон. Вътре също всичко е от карбон. Само предната и задната капачка са от алуминии. Дизайна на предната капачка наподобява DonnyFL понеже ме кефи техния дизайн. С няколко думи ще се опитам да обясня защо съм го направил. Всички знаем...
  2. K

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Вчера пострелях малко с Impact- a. Не бях стрелял активно от май месец и реших да потренирам прикладване и натискане на спусъка. Дистанцията е 205 метра. На клипа се вижда как умората се появява от първите до последните изстрели. Последния естествено беше пълен късмет :) Пушката е FX Impact...
  3. K

    Пловдивска група

    Аз по принцип мога да мина, зависи кога и къде?
  4. K

    Пловдивска група

    Кажете за утре или за неделя и мястото, че не съм идвал отдавна?
  5. K

    Пловдивска група

    Колеги, тази седмица ще се събираме ли да стреляме?
  6. K

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Според един продавач с редуцил вентил мове да се регулира в широки граници, даже и до 1 атм.
  7. K

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    С начално 150 няма да стане работата поради простата причина, че усилието което ще трябва да преодолееш ще е много голямо. Иначе и моята идея е да ползвам бутилката като падне под 150 атм., но за целта ще ползвам редуктор, който ще бута на 6 атм., така ще си ползвам бутилката на макс. Иначе...
  8. K

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Здравейте колеги! Вчера завърших поредния си проект свързан с общото хоби, а именно двустепенна помпа за високо налягане. Идеята е взаимствана от тук: http://talks.guns.ru/forummessage/30/216338-2.html Настоящата помпа е проектирана за работа до 250 бара и с лекота ги вдига. За първа степен се...
  9. K

    ЧЕЛЕН ОПИТ ( или всичко което ни е впечатлило)

    Трябват размерите на радиуса където ляга върку тръбата. Размерите на отворите за болтовете. Размери на отвора за препуска. Размери на отвора за монтиране на цевта, а също така и начина на монтиране на цевта. Междуосово разстояние между оста на резервоара и оста на цевта. Общо взето всичко.
  10. K

    ЧЕЛЕН ОПИТ ( или всичко което ни е впечатлило)

    Искаш да кажеш с барабана. Това е сложна работа. :(
  11. K

    ЧЕЛЕН ОПИТ ( или всичко което ни е впечатлило)

    За сайд левъра ли говорим или за тази с барабан?
  12. K

    ЧЕЛЕН ОПИТ ( или всичко което ни е впечатлило)

    До колко пари ви се дават за такива неща?
  13. K

    Самоделни PCP-та

    Смятам, че ще излезне на половина на един БАМ 50. :)
  14. K

    Самоделни PCP-та

    Здравейте колеги. Реших да раздвижа малко темата, която за мен е много интересна, навярно и за доста други е такава. Качил съм един клип, на който е показано разглобяването на моето ПЦП. Виждат се основните възли и детайли на пушката. Клип: http://www.airguns.bg/files/karadinev/P ... adinev.wmv
Нагоре