Резултати от Търсенето

  1. ivofox

    Четвърти кръг от ФТ шампионата на България Троян 17-18.06.2023 г.

    Поредното прекрасно състезание придружено с страхотни хора! Честито и на победителите! Харесвам
  2. ivofox

    Трети кръг от ФТ шампионата Искър 13-14.05.2023

    Поредното прекрасно състезание придружено с страхотни хора! Честито и на победителите! Харесвам
  3. ivofox

    ФТ Нови извор(25.03-26.03.2023г). Откриване на сезон 2023г.

    Браво,Ице заслужаваше го.Браво и на Део,такав резултат в този вятър си е постижение.Браво и на Калата честито 2ро място.Той стреляше с мен втория ден.Доста мишени свали в нечовешки условия.Всичко беше на ниво.
  4. ivofox

    4-ти кръг от шампионата на България по ФТ Троян 25-26 юни 2022 г.

    Както винаги всичко беше на ниво.Поздравления на организаторите.Честито на победителите.За съжаление втория ден не можах да присъствам.Дигнах висока температура.Едвам се прибрах с колата.До следващия път приятели.
  5. ivofox

    ФТ Русе

    Благодаря ви приятели.За мен си беше трудно и не вярвах ,че 50 е възможно.Късмета беше на моя страна втория ден.Трасето беше уникално.Благодаря на организаторите.50 можеха да направат още Калата,Румбата,Део...малък шанс.
  6. ivofox

    Пушките на STEYR

    Направих един хроно тест със НЕ теглени чашки дирекно от кутйката след доработките.
  7. ivofox

    Пушките на STEYR

    Как се сваля монометъра на щаер? Понеже доста се чудих как се сваля и с четене в чуждите форуми най накрая го разглобих.Първо се развива детайла с зарядния клапан .След това се бърка в цилиндъра с удължения и имбус 5 и се развива монометъра.След това можете да поставите куик фил.... Друг...
  8. ivofox

    ФТ Асеновград 27-28 Ноември (закриване на сезон 2021)

    Благодарим на организаторите за страхотното мероприятие и на всички участници допринесли то да е такова. Честито на победителите и на шампиона на България.
  9. ivofox

    ФТ Асеновград 27-28 Ноември (закриване на сезон 2021)

    Иван янков Steyr challenge Falkon t50 Jsb 0,547 + фт бенчерест
  10. ivofox

    ФТ- Искър 30.10.-31.10.

    Извинявам се преди така се записвахме и по навик.
  11. ivofox

    Пушките на STEYR

    Да се похваля и аз съм в отбора на цапащите се цеви.:rambo::cheers:
  12. ivofox

    ФТ- Искър 30.10.-31.10.

    :cheers:
  13. ivofox

    България Оупен 2021 23-24-25.09.2021

    Радвам се че участвах в мероприятието и се надявам и занапред да има такива събития в нашата държава. Честито първо място в отборно класиране БЪЛГАРИ ЮНАЦИ!!! Пуснете класирането и тук.
  14. ivofox

    ФТ "Бонсови Поляни" - София (24-25.07.2021г.)

    Иван Янков Фалкон Хамерли Jsb 0,547
  15. ivofox

    Купа Балкантрейд 26-27.06.2021г.

    Два незабравими дни и още две незабравими вечери! Благодаря на организаторите за усилията, труда и мерака да подредят отново най-трудното и предизвикателно трасе за годината! ЧЕСТИТО НА ПОБЕДИТЕЛИТЕ.
  16. ivofox

    Купа Балкантрейд 26-27.06.2021г.

    Иван Янков Хамерли Фалкон Jsb 0,547
  17. ivofox

    ФТ Асеновград 14 - 15 Номеври 2020г.(закриване на сезон 2020.)

    Често на шампиона ,Браво Хайри.И на победителите в това състезание ,Честито.Съжалявам,че не можах да присъствам тази година.Ще се радвам за догодина да мога да съм сред вас приятели.
  18. ivofox

    Хубави стрелкови якета + техника на спускане

    Прав си до някъде.В нашия спорт е на открито и понякога като духне вятъра и каквито Якета и аксесоари да има човек нищо не помага.Вятъра те клати целия.Но при хубаво време помагат.И друго има ние стреляме в гори поляни където терена е неравен.Примерно тренираш на равна поляна и на 30 м дистанция...
  19. ivofox

    ФТ Асеновград 14 - 15 Номеври 2020г.(закриване на сезон 2020.)

    Ще гледам да присъствам тоя път ,ако мога да наглася нещата . Иван Янков Hamerlli AR 20 JSB 0,547 +BR
Нагоре