Резултати от Търсенето

  1. K

    Самоделни PCP-та

    Продавам цевта и бутилката с редуктор е
  2. K

    Самоделни муниции .177 .22 .25 9 мм .45 .50

    Не ги лея вече ,не ми се занимава Но ако има някой мераклия имам останали едни 3000 бр на .25 , 3,2 гр Ако има мераклия да се обади
  3. K

    Самоделни муниции .177 .22 .25 9 мм .45 .50

    Това което съм направил е най доброто кое то съществува в момента за лов за това че не чудете :))) :rambo: :rambo: :rambo:
  4. K

    Самоделни муниции .177 .22 .25 9 мм .45 .50

    Само ще ти кажа че до сега да докарам що годе свясна форма за 6.35 съм похарчил около 1500 лв чисти пари (проба грешка) А все още не съм доволен от крайния продукт
  5. K

    Самоделни муниции .177 .22 .25 9 мм .45 .50

    Утре ще ида до село специално да излея малко проектилчета А като информация за матрицата мога да кажа само че очаквам и в .22 кал около 2 грама и .177 кал около 1 грам
  6. K

    Самоделни PCP-та

    ТТ данни ?
  7. K

    Самоделни муниции .177 .22 .25 9 мм .45 .50

    Ето това сътворих .25 кал
  8. K

    Пушките на AIR FORCE - Talon/TalonSS/Condor/Edge/Texan

    Re: AIR FORCE - Talon/TalonSS/Condor Тук не е местото на мъртвия обем но немога да не се включа На моята 6.35-ца е с 2.5 куб/см мъртав обем като смятам от клапана до съчмата и пушката си стреля прекрасно
  9. K

    Самоделни муниции .177 .22 .25 9 мм .45 .50

    От доста време бях загърбил леенето но пак ми се налага да го подновя. Така и неуспях да намеря клещи .25 калибар Обръщам се към притежателите на мощните .25 кал пушки с въпроса : Какво е оптималното тегло на проектила 2.6~3.6 гама
  10. K

    Полиамиди,тефлон , полиуретан. Кое за какво и къде? Маншети, клапани, О-пръстени

    Макси ако ти трябва силиконова паста за o пpъстени подложени на високо налягане купих си го от момшията под нас на компресорите едно флаконче около 150 мл за 13 лв
  11. K

    Самоделни PCP-та

    Вече мога да се похваля с първите 10 истрела ,нямам хроно да ги замеря поради ред причини От 1500 до 1400 Psi 10 истрела резероар 870 куб см Стрелях с баракуда 6.35 направи ми впечатление че когато стрелям със съчма не се чува ,модератора деиства а като няма съчма в цевта значително тряска
  12. K

    Самоделни PCP-та

    Вече съм на финалната права оптиката пристига във вторник и след монтирането и зсапочвам с оформянето на приклада За сега само това мога да покажа
  13. K

    Самоделни PCP-та

    Всички части са готови остава само зглобяването и надуването (да видя де сам се окендзал)
  14. K

    Самоделни PCP-та

    нека да пробвам сега метал в метал така или иначе е направено а после при всички случай ще има много доработки
  15. K

    Самоделни PCP-та

    Черния полиамид съм чувал че е най дибрия матерял за клапан но в Бургас неможах да намеря
  16. K

    Самоделни PCP-та

    Рашко това е перфектния клапан но за голямо сажаление моя стругар няма да може да докара конуса Затова се опитах да постигна максимални резултати от най простия метод
  17. K

    Самоделни PCP-та

    Това за момента е само пробен вариянт защото с полиамида не ми затваряше добре клапана А сега вече мисля че затваря поне сега като надувам въздуха не духа през цевта
  18. K

    Самоделни PCP-та

    Имам въпрос Какъв е най добрия матерял за изработването на клапана И как ви звучи комбинацията месинг легло с бронз клапан
  19. K

    Самоделни PCP-та

    Ето и още малко снимки от кухнята На клапана Въздуха в цевта влиза през 4 отвора ф3мм под 90 грагуса
  20. K

    Самоделни PCP-та

    И редуктора и бутилката е от http://jdsairman.com
Нагоре