Резултати от Търсенето

  1. biserterziyski

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Колеги какво мислите за новата релса на saber tactical trs.Никъде няма инфо колко са дълги компактна и стандарта.Моя импакт е 600 и не мога да си представя до къде ще стигнат.По принцип стрелям от маса и мисля да сложа бипод на м Лока отстрани.Въобще заслужава ли си допълнителната тежест освен...
  2. biserterziyski

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Става ронина,доста е брутален.Звука е много снайперски.Някак по-плътно заглушен.Благодаря на колегата DimitrovV.
  3. biserterziyski

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Колеги да попитам ,мога ли Dony fl Ronin 1/2 unf да завия директно на шрауда на импакта.Мисля,че е 1/2 unf но на 20 ли е? Достатъчно дълга ли е тая резба на шрауда?
  4. biserterziyski

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Яка е!Надявам се поне хроното да може да стане на МК2,но няма никъде инфо.
  5. biserterziyski

    Снимки на вашите пушки

    Леко да се раздвижи
  6. biserterziyski

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Здравейте, колеги през послдния месец се отдадох на пазаруване на нещица по импакта с цел да легне най -добре на мойте нужди.Да стреля на близо и далеч,да става за разходка ,но и от маса ,легнал всякак.Ще ви споделя мойте впечатления.Пристгна от ебей 3Д принтирни втулки за кухия модератор.По...
  7. biserterziyski

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Успях тези дни да пострелям.Много усмивки и яко усещане да целиш всичко което искаш.Това което стана е ,че едновременно черните капачки на манометрите се спукаха.Дали от температурните разлики тези дни или просто така.Това което се показа отдолу даже ми харесва още повече.В този ред на мисли да...
  8. biserterziyski

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Аз реших да взема един Element Helix.По-бюджетния вариант виждам, че доста ги хвалят по клиповете.Доста добре седи и се усеща по-добре от Фт оптиката която имах.Зума е доста стегнат дано се отпусне.Цъка доста
  9. biserterziyski

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Успях днес да пострелям с Импакта.Това е жестока пушка.Стреля супер добре,мазно зарежда и работи.С двунога от маса и рамо просто е безпощадна.Аз треперя доста. Много харесва MK2 JSB.от 250 до 150 прави 4 пълнителя . Просто с този голям пълнител за нула време свършва.
  10. biserterziyski

    Снимки на вашите пушки

    Днес се запознахме официално
  11. biserterziyski

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Да 60 см е цевта.Няма да я бъзикам докато не си купя хроно. Този на фх ми изглежда компактен .
  12. biserterziyski

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Мерси , колега!Много и се радвам .Това ми беше една мечта още когато излезе.Докато я осъществя са излезли вече няколко версии.Пушката е красива и цвета на бронза е различен. От медено през деня до бледо кафяво вечер.Със сигурност ще имам въпроси за в бъдеще.
  13. biserterziyski

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    След 3 )4празни бързи изстрела пада около 10бара и чувам как започва да се пълни пленума.Малко бавничко може би.За сега държи 120бара както съм го сложил .Може би и манометъра малко бавно също отчита връщането на налягането.Ще я следя , а и сигурно трябва да се раздвижат чарколяците.За сега не...
  14. biserterziyski

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Здравейте, колеги пушката днес пристигна.Много ми харесва. Модератора е кух и има как да се желае по отношение на звука.Пристигна на 110 бара редуктора.Това ми се струва ниско за калибъра6.35 и заподозрях ,че може да има теч.Вдигнах го на 120 и развих бутилката ,за да проверя .Не беше спаднал...
  15. biserterziyski

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    И да има фактура в куфара най вероятно ще е същата като в мейла.Има цена ,име на пушката и сериен номер.Да физически още не я притежавам,но датата на покупка ще е една седмица назад когато дойде.
  16. biserterziyski

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Колеги да попитам.От кога ми тече 14 дневният срок за уведомление.От дата на покупка (от крале) 4.02 имам някаква фактура на мейла или когато пристигне на 11.02.Мога ли да я уведомя сега с фактурата която имам от пощата или ще искат и пушката и оригинална фактура (незнам ще има ли такава при...
  17. biserterziyski

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Имат я в крале , отговориха веднага.Поръчах я в 25cal бронзе.
  18. biserterziyski

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Вече ми се избистриха нещата.Спрях се на импакта.Винаги съм го харесвал на картинка.В Крале излиза 3900 докато в мундилаир е 3700 за 5.5.Но пише ,че е 600мм цев с фиксиран модератор.Долкото гледах клипове на повечето модератора се развива.Не съм запознат с цевите на ФХ но да не би да е по стар...
  19. biserterziyski

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Здравейте колеги.Искам да попитам къде в сф има Fx impact,maveric или tactical да видя и пипна.Как стои въпроса с наличностите или всичко още е по снимка с чакане месеци.Стрелям 5.5 от маса главно.Коя бихте препоръчали?Реших ,че ми е време за Фх но ми се искаше да пипна преди това.
Нагоре