Резултати от Търсенето

  1. Grifcom

    Hatsan semi-automatic

    12 изстрела за 12 секунди по мушка и мишена която не виждаш :):cheers: си направо отличник:winner: Явно желязото което вече изглежда много по-добре от заводския такер, вече е по-добро от теб самия:rambo:
  2. Grifcom

    Hatsan semi-automatic

    Ако не се е удавил,обикновенно му казваме ударник :cheers: Тоест онзи детаил който удря по "иглата" на бойния клапан. В зависимост от конструкцията зад него или вътре в него или механично прикачена има пружина и съответно зад или пред нея винт с който се регулира нейния натяг.
  3. Grifcom

    Hatsan semi-automatic

    Бялата втулка върху цевта е алуминиева, фиксирана, без о пръстен и с осезаема хлабина спрямо шрауда, който е и перфориран за разлика от голямите братя. Другата отпред. дето не и знам кодовото име :sorry: и за сега ще я нарека "тласкач" "опъвач" или "обтегач" ? Също е алуминиева, но оксидирана и...
  4. Grifcom

    Hatsan semi-automatic

    Наскоро при поредния прилив на любопитство и сърбеж на ръцете реших да видя какво има в гайдата. Принципа, а и доста от чаркалъците на сорти и булмастер са еднакви. Три винта и приклада е вън.За цилиндъра са 3 стопорни винта но пречи спусъка. Затова пък се отделя лесно. И цилиндъра е вън...
  5. Grifcom

    EDGUN

    Никъде до сегане бях виждал " сделано". Няма разлика в качеството? И в цевите ли?
  6. Grifcom

    EDGUN

    Нещо не съм наясно! Къде се произвежда туй пушкало?
  7. Grifcom

    Бързомерци-модели и използването им

    Нещо такова като за сортито, или панорамен. А на полу-автомата стрелбата е доволно бърза :rambo:
  8. Grifcom

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Ей! Да се махате от темата за метеора и да си вървите при хасаните :no::cheers:
  9. Grifcom

    Бързомерци-модели и използването им

    Някой срещал ли е горното бързомерче при китайците ефтинджос?
  10. Grifcom

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Изрових томахавката. Малииии колко прах. Калъфа е за прене. Ей туй го правих 2011-та. Нещо като стрипер връщащ в задна камера и отпред къса двойна / вътрешна надупчена и външна/ камера. Всичко е разглобяемо на по 3 стопорни винта. Ефекта е значим.
  11. Grifcom

    Hatsan semi-automatic

    ВЪВЕДЕНИЕ Не много отдавна турският производител на въздушно оръжие Hatsan разнообрази асортимента като пусна на пазара полу-автоматична компресионна пневматика. Принципа на действие, както и съпътстващите проблеми, методи на отстраняване, тунинг и ъпгрейд са приблизително идентични...
  12. Grifcom

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Какъв метал визираш? И с какво закрепване? Защото аз съм срещал само пласмасови 4-5. Набити върху цевта на 4 шлица засечени подобно на лястовича опашка.
  13. Grifcom

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Проста набита пласмасария за закрепване на мушката.
  14. Grifcom

    PCP на МЕТАН - споделяне на опит, проблеми, решения...

    От Петровден до Коледа /и обратно/ няколкото клика на оптиката по вертикалата са неизбежни, независимо въздух или метан.И не се налагат колосални пренастройки, така че тръшкането е излишно ;) И при 50 плюс j не говорим за бенч и 25 хикса :cheers:
  15. Grifcom

    PCP на МЕТАН - споделяне на опит, проблеми, решения...

    Бутилката е уникално нова, доработката е от '' andi '' и е оригинална за автомобилна МУ. Немислимо е да бъде зареждана с въздух. 24 литрова е / само за фитнес.../ :cheers:
  16. Grifcom

    ИМАМЕ ХАЛЕ

    Иначе последната пряка в дясно, караш до края на асфалта, 200 метра макадам и 30 метра пеша :cheers:
  17. Grifcom

    Хасковска група.

    Абе вие в Хасково не уважавате ли АСТИКА-та :cheers:
  18. Grifcom

    ИМАМЕ ХАЛЕ

    Мартенско Мероприятие с Моабети и Мезета на Маса . Масата от Мене :cheers:
Нагоре