Резултати от Търсенето

  1. titanium

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Момчета, да питам! Знаете ли някъде в София да има стругар, който да има и координат... фреза дето е с координат... или само координат! Така ми каза един фрезист!
  2. titanium

    XS-ВАМ 50/51

    Точно това е, че реших чисто нов да правя! Taкааа... сън не ме лови, само се ровя по сайтове, гледам снимки и хващам идеи! Така и така искам да направя 50ката да е една идея по- тиха, но не бих го направил с модератор, защото нямам осмица, която да пази цевта от кривене, затова рязко смених...
  3. titanium

    XS-ВАМ 50/51

    Аз се чудя дали да не пробвам да възстановя наличния и на него да направя пробата!
  4. titanium

    XS-ВАМ 50/51

    Благодаря ти за линка! Водната проба до колко атм се прави?
  5. titanium

    XS-ВАМ 50/51

    Втората от линка вече не се продава... и по- добре може би! Да питам някой знае ли някъде да се продават стоманени тръби безшевни? Въпросната пушка днес я взех и имаше едно две ръждиви петна, които се оказаха с вярно микро язвички, но аз макро и нямам доверие и ми мина през главата направо нов...
  6. titanium

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Семпло... Харесва ми
  7. titanium

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Неволята учи! Разглобих днес чудото... още не съм си направил стенд за разглабяне, но взех от нета много добра и лесна идея за стенд (Г образна дърводелска стяга и няколко летви общо взето), та тия дни ще гледам да го сглобя и стенд! Няколко пъти вече прегледах темата на cilindura и г/д всичко е...
  8. titanium

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Той не иска... П.П. Добре деее... 101 ли е единствения дето се занимава на района на София?
  9. titanium

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Квото такова... Ще я правим Впрочем търся си човек от София, който да има познания да я отворим и да пооправим поне основните неща на първо впечатление за да мога да си я ползвам без да я мисля сега какво ще задере и т.н.
  10. titanium

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Аз търсих с търсачката Бая, но кажи речи един или двама са я писали Dominator, a всички останали са я писали Доминатор и затова нищо не намерих! А 80 страници нямам нито време нито желание да търся къде и кога някой е споменал нещо за тази пушка! Не го казвам с тон на заяждане, но просто е така...
  11. titanium

    Софийската група

    Някаква идея за събиране на бонсови скоро? Имам си ново за прострелка!
  12. titanium

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Здравейте момчета! Днес сдобих ново пушкало- Dominator 200W Carabine! Дълго се чудех за ПП с фиксирана цев и тъй като Хатсаните с плаваща цев им нямам вяра, та директно сдобих тази и я комбинирах с оптика Leapers UTG 3-9X40 1" TF2, но нямах много време за стрелба днес и я прострелях г/д... Не...
  13. titanium

    BSA - GAMO

    Вождал съм шраудове, които имам заводска резба и на нея се навива модератора, но в моя случай не е така... проста тръба с тапа на финала... с други думи за мен е много сложно да се преправи, освен ако не се прави резба на цевта о т.н. и т.н. и т.н.
  14. titanium

    EDGUN

    Мен изобщо не ми пречи тежестта на Крикета! Даже ми е по- добре, че е по- тежичък (аз харесвам по- тежки пукала Б21, Хънтър 1250, АR6 и т.н. притежавани от мен пукала) Страшно удобен ми е, на разумна цена за това, което представляват (под 2000лв), но това не пречи да търся откъде да добарам и...
  15. titanium

    EDGUN

    кви пари тия едгъни?
  16. titanium

    KalibrGun

    Ами с коравата пружина съм и тапата е навъртяна докато се съвпадне със стената на цевната кутия... още нз колко м/с прави, защото не съм мерил (хроното далече) бързичко е, ама не много по мое виждане... Да на метан съм предимно поради факта, че се работи с по- ниски налягания! Скорост не търся...
  17. titanium

    KalibrGun

    Такааа от вчера пукалото е на метан и със силната пружина И... ще си направя междинна пружина! Не е до мен хроното, ама ако е около 280 290 на метан с тежкото жъсб то ми е прекалено силно като... шум! Искам пушката да е тиха като смъртта (колко иронично) а не е... в интерес на истината е толкова...
  18. titanium

    Мултикомпресионен пистолет Зораки (Zoraki HP-01)

    А какви скорости могат да се очакват от калибър 4.5 с 0.60 грама съчма г/д? Всмисъл какви скорости сте постигали с него и с какви съчми
  19. titanium

    Мултикомпресионен пистолет Зораки (Zoraki HP-01)

    това до колко метра има точен и задоволителен удар?
  20. titanium

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Някой може ли да изкаже мнение за H&N Hunter Extreme 5.5 съчкмата (тая дето прилича на глава на кръстат винт) Или въобще може ли да ми препоръча добре летящи... най- добре летящи ловни съчми?
Нагоре