Резултати от Търсенето

1. doctora

Кой каква музика харесва?

2. doctora

Вицове и смешки

Много скоро, преди да седнем на тоалетната чиния, ще се налага да изгледаме реклама, за да се отвори капака! Помнете ми думата!:stop::wall:
  3. doctora

Вицове и смешки

- Скъпи, днес не мога да дойда. Счупи ми се епилатора! - Се ми е тая, среши се и идвай!
  4. doctora

Вицове и смешки

Шотландска двойка вкъщи. Мъжа: - Отивам в кръчмата, облечи си палтото. - О, ще ме вземеш ли със себе си? - Не, ще изключа парното.
  5. doctora

Вицове и смешки

Съвременна приказка: - Един баща имал трима сина. Знаел само за единия.
  6. doctora

Вицове и смешки

Срещат се двама стоматолози. Единият казва: - Познай колко зъба имам! - 33. - А в коя ръка?
  7. doctora

Вицове и смешки

Като малък, Иванчо мечтаеше да има голям х*yй. Затова ходеше в черквата, да запали свещ и да се помоли. Вътре, обаче, го досрамяваше от това желание и вместо това, се молеше за здраве, истинска любов, хубаво семейство, добра работа с достойна заплата, предани приятели, нова кола, собствено...
  8. doctora

Вицове и смешки

Еманципирана журналистка се прибира за малко. – Румене! – Кажи! – Сготви ли? – Да. – Изпра ли? – Да. – Нахрани ли детето? – Да – Изми ли чиниите? – Да. – Лягай, да ти ударя набързо една п*утка, че закъснявам за телевизията.
  9. doctora

Вицове и смешки

Срещнали се три микроба в човешкото тяло. Единият казал: - Знаете ли, че днес човекът ще го мажат с нещо антимикробно и трябва да се крием. Аз ще се скрия в ноктите на краката - той и без това не ги е рязал от една година - цял навес е под палеца! Другият казал: - Аз ще се скрия зад ушите, той...
  10. doctora

Вицове и смешки

Враца. Рано сабалем баба вика на внуците: - Айде, ставайте ва, напрайла съм мекици със сиренье, има и ракия!
  11. doctora

Вицове и смешки

Липсва ми времето, когато единият на покрива въртеше антената, а друг отдолу му викаше: - "Добре е ..." Мъж слиза от фургон за ПСР тест, размахва лист с резултати и вика: - Ура, сифилис, сифилис!....
  12. doctora

Вицове и смешки

Бременна жена с къса пола пътува в автобуса. Срещу нея седи някакъв дядка. Поглежда я и казва: - Момченце ще се роди, а? - Как познахте? - Вижда му се брадата.
  13. doctora

Тема за домашните любимци

А това е един огромен красавец,който намерихме с наранено око,прибрахме го на топло,промихме няколко пъти с риванол,постопли се,хапна пържолка и отлетя в гората,такава огромна и красива птица е,беше и много добронамерен,сякаш усещаше че му помагам ... Клиповете са от 2018 година,февруари...
  14. doctora

Да,така е.
  15. doctora

За жените и пушките...

Аве...жена,кола и пушка се сменят навреме...:lol::cheers::rambo: И не са необходими много пушки,една стига , но да е едрокалибрена и не скорострелна :cheers:
  16. doctora

Кой каква музика харесва?

Да не забравяме и Курт Хауенщайн женен за българка... Дано е в по-добър свят! И песента посветена на жена му...
  17. doctora

:lol::lol::wall::cheers:
  18. doctora

Дали ще е немска овчарка(имам две),или ^мило животинче^-порода *болонка*..няма значение,мен лично в един хранителен магазин,въпросното "мило животинче" най-добронамерено ми разпра панталона и ме нахапа по глезените...макар,че почти всеки ден си играехме ,познава ме,(не е мое,на...
Нагоре