Резултати от Търсенето

1. Gadnqra

Комета Орион Булпап

Радвам се, че сте се харесали накрая с пушчицата! Пожелавам много стрелби и 10-ки!
  2. Gadnqra

Вицове и смешки

Ей тая сладуранка да ми дойде с това прасе...
  3. Gadnqra

Snow Peak AirGun - SPA P12, P10, M10, M11, M10, M20, M22, ......

Ники, така ги виждам и аз нещата. Редукторът, какви проблеми създава и не може ли да се накара да работи коректно? Дано цевта да харесва слъгове - тогава пушката ще е уникална.
  4. Gadnqra

Вицове и смешки

:D
  5. Gadnqra

Hatsan Flash PCP

Тунинг на Hatsan Flashpup, кал. 5,5 мм: Разширен отвор на трансферпорта на 5,1 мм, разширен отвор на клапанното тяло - 5,2 мм, конусен отвор на цевта - 5>4 мм, полиран ударник, пружината на клапана е сменена с малко по-твърда, иглата на дотиквача е изтънена и на конус, полиран вход на цевта...
  6. Gadnqra

КЪДЕ ДА НАМЕРИМ ? Стругари, фрезисти, шлайфисти. МЕТАЛИ- дурал, месинг , бронз.

В тоя ред на мисли и аз да се изкажа: Аз не съм стругар, а по-скоро любител, със базови умения, които се опитвам да увеличавам и надграждам. Отскоро имам малък, китайски струг, на който правя клапани и други фини дребушляци. Преди това, ползвах едно ТОС-че, на мой приятел, който е доста...
  7. Gadnqra

Snow Peak AirGun - SPA P12, P10, M10, M11, M10, M20, M22, ......

Snowpeak M25. Видях я при Павката - Danubeairguns. В 30 калибър - огромен пауърпленум, много добре изпипани детайли, характерни за марката, лека и много красива, с редуктор. Конструкцията изглежда надеждна и стабилна. 8 - заряден пълнител. Толкова прави и в плато. Резервоарът е доста мъничък за...
  8. Gadnqra

Хронографи и софтуер за тях.

Свържи се с колегата nikolai89. На мен ми помогна с моя хронограф. Дени - Jetro, също е много в час. А също и Митака от Пловдив. Сега, като огледах монтажа ти, не видях болтчетата на предните крачета. По принцип четирите болтчета отдолу, които захващат основата към крачетата, затварят веригата...
  9. Gadnqra

Хронографи и софтуер за тях.

И почисти датчиците внимателно - просто ги избърши с мека кърпичка.
  10. Gadnqra

Въздушен револвер Umarex Walther T4E HDR 50

Значи съм имал голям късмет.
  11. Gadnqra

Аз не съм нагрявал и нямах проблеми - разви се лесно. На клиповете гледах, че също го нагряват.
  12. Gadnqra

Вицове и смешки

13. Gadnqra

Вицове и смешки

Иначе, щеше да си финансово красив.
  14. Gadnqra

Да поговорим за въздух!

Няма резба - при нужда може да се направи. Моят не го знам какъв е, но има, защото е Евростандарт и е универсален за над 20 марки - Дейстейт, ФХ, АА, БАМ-50, Комета, Биймън, Бенджамин, Еър Форс, Гънпауър, Сноу Пийк, Еваникс, Кросман, РТИ и т.н.
  15. Gadnqra

Да поговорим за въздух!

Щуцерът, който показваш е по-различен, от този, който аз съм показал. Забавител съм виждал, само на този вид, който съм качил. То и на твоя може да се сложи, но не виждам никаква причина. Аз моите съм ги махнал отдавна.
  16. Gadnqra

Здравейте, колеги. Тези дни и аз имах допир до въпросната "играчка" - HDR 50. Изпълнението е на добро ниво - части, елементи, детайли, сглобка, материали - нямам нито една забележка. Като за Со2 играчка, работи перфектно. Револверът ми беше даден от колега за повишаване на мощността, като...
  17. Gadnqra

Пушка без тунинг?

Има такава пушка. Vulcan 3 Long - 6,35. Стреля си от кутията без проблем. Хмм... Тя пък не е турска, а въпросът е за турска пушка. Амиии... турска май няма, дето да стреля добре, без доработки.
  18. Gadnqra

Вицове и смешки

19. Gadnqra

Да поговорим за въздух!

Забавителят представлява, едно малко болтченце, навито в отвора на щуцера за зареждане. Така въздухът се забавя, минавайки през резбата и резервоарът се пълни много по-бавно. Това предпазва резервоара от пренапълване и от стресиране при рязко пълнене. Дори и без забавител, ако се внимава, няма...
Нагоре