ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

big_dragon

Редовен Потребител
traun написа:
е от днес съм горд собственник на Асан АТ44 оборудван с лийпърс 3-9х40 и помпа за зареждане :cheers:
Честито за придобивката и
traun написа:
абре сто пъти обясних че обикновенно пиша от телефона ,а той НЯМА кирилица.ша зема да го напиша и в профила да не ме ебавате!!!кво да напрая кат съм си зел такъв GSM.иначе е суперски за сърфиране кат си навсякъде.....

Пиши какъв е телефона и може да ти помогнем за кирилизацията.
 

big_dragon

Редовен Потребител
traun написа:

С тази конфигурация не би трябвало да имаш проблеми с писането на кирилица, аз съм на Android и не мога да дам конкретни съвети, може би има колеги които ще помогнат.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
traun написа:

Колега, може да опиташ с това. Не е официално от Майкрософт и се инсталира дето се вика на собствен риск. Пише че работи. Не съм тествал, щото нямам Уиндоус 7.
 

Attachments

  • NativeKeyboard-v3.1.zip
    559.6 KB · Прегледи: 33

lynx

Редовен Потребител
traun написа:
Ок, влизаш и се регистрираш в този сайт:
http://www.microinvest.net/?LoadPage=micron.php
Дърпаш файла от download.
Инсталираш си го на компа и като те пита за резолюцията си избираш Microinvest Micron Touch.
При инсталирането на програмата ще те предупреди, че при последващо свързване на телефона с кабела към компа ще ти се инсталира клавиатурата автоматично.
Задължително при свързването на телефона към компа, трябва телефона да си го включил на activesync, не трябва да е на mass storage!!
В момента на свързването, ако всичко си направил както трябва клавиатурата сама ще се инсталира и след рестарт на телефона вече ще имаш кирилица. БДС или Фонетична , която ти кефне. Има и опция за избор на скинове за клавиатурата.
Клавиатурката е изпробвана, слагал съм я на няколко уреда и е без грешка.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Днес ми пристигна новата оптика :yahoo: KonusPro 6-24х44 .Образа е много добър паралакса ми изглежда верен на първо време като погледах на различни дистанции, скалата е много хубава и фина, но все пак това ще се провери по натам. Сега остава и да проверим другата най-важна характеристика - здравина :D Направих една снимка на един комин при увеличение 24 на разстояние 75-80 метра само че снимките са малко кофти, за сега толкова като я пробвам вече ще пиша в темата за оптики ;)
 

Attachments

  • 7.JPG
    7.JPG
    590.4 KB · Прегледи: 98
  • 11.JPG
    11.JPG
    545.6 KB · Прегледи: 85
  • 12.JPG
    12.JPG
    585.8 KB · Прегледи: 107
  • IMG_009.JPG
    IMG_009.JPG
    283.9 KB · Прегледи: 62
  • IMG_015.JPG
    IMG_015.JPG
    384.8 KB · Прегледи: 190

milen milkov

Редовен Потребител
Честито колега със здраве да я ползваш и само десетки от тук нататък да ти носи ;) А за 24 увеличение си е много добре - или поне така показва последната снимка :)
 

traun

Потребител
и така първи впечатления!вчера пуцах на село.хареса ми.целих се в едно полвин литрово пластмасово шише от около 40м.може да се каже 40% успеваемост.може би трябва да спомена че имаше и вятър.бях на плато.чашките бяха сръбски дяволи.направи ми впечатление че ако налягането падне на 50 бара (или много малко по-малко) заедно с изстрела се изпразни и цилиндъра на нула.въздуха излезе през отвора за помпане в началото при манометъра.след туй малко трудно я напомпах в смисъл отначало не искаше да се помпа.два три пъти вадих и слагах накрайника и накрая зацепи.та според мен падне ли под 80 бара е по добре да се напомпи.или може би мойта пушка има проблеми!?!ма преди и след тва нямаше.пробвах и на по-големи дистанции ма нещо не стана.може би някъде около 90м.ма ще стане някой ден де!!!
може да е полезно тва инфо:
1.пушка АТ44 еднозарядна - 360лв.
2.помпа хатсан - 185лв
3.оптика лийпърс 3-9х40 - 110лв.
4.калъф от ловен калашник (много удобен и с джобове) - 44лв.
всичко без калъф закупено от росбул армс в дружба 1
 

lynx

Редовен Потребител
Спокойно, нищо и няма на пушката.
Пълни я до 200 и стреляй до към 90.
С течение на времето ще понаучиш някои хитрини за тоя модел и много скоро от 100 метра няма да имаш пропуск с това голямо шише.
Прочети цялата тема за АТ44 и ще научиш много неща.
 

FreeMan

Редовен Потребител
Нормално е под 50 атм да ти изпусне докрай. Това е поради това че ударника ти натиска бойния клапан и в цилиндъра е останало малко налягане за да затваря клапана под натиска на пружината на ударника.
Като ти падне налягането, опитай да помпиш когато си заредил. Тогава ударника не натиска бойния клапан.
Иначе си стреляй какно каза линкс от 200-90.
Иначе за подобряване на точността освен опит ти трябва и малко доработка, а и пушката не е улегнала още.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
traun написа:
и така първи впечатления!вчера пуцах на село.хареса ми.целих се в едно полвин литрово пластмасово шише от около 40м.може да се каже 40% успеваемост.може би трябва да спомена че имаше и вятър.бях на плато.чашките бяха сръбски дяволи.направи ми впечатление че ако налягането падне на 50 бара (или много малко по-малко) заедно с изстрела се изпразни и цилиндъра на нула.въздуха излезе през отвора за помпане в началото при манометъра.след туй малко трудно я напомпах в смисъл отначало не искаше да се помпа.два три пъти вадих и слагах накрайника и накрая зацепи.та според мен падне ли под 80 бара е по добре да се напомпи.или може би мойта пушка има проблеми!?!ма преди и след тва нямаше.пробвах и на по-големи дистанции ма нещо не стана.може би някъде около 90м.ма ще стане някой ден де!!!
Колега, за да стреляш успешно на по-големи дистанций трябва да си "пипнеш" тук-там пушката и всичко ще е наред. Настрой я на по-големи скорости - около 40 джаула и си купи JSB чашки. За тунинга всичко е написано в темата. Не се прави трудно, и ако имаш свободно време може да се справиш и сам. Успех и честит бай Асан !!!
 

dinkata

Редовен Потребител
Честит Рожден Ден на Оги-то (CaMyPau) ! ! ! Да си жив и здрав, брат'чеде, много щастлив и само хубави моменти ти желая ;) :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
 

jost70

Потребител
ФТКС
Честит празник Оги, пожелавам късмет и много незабравими изстрели !
Да си жив и здрав , все така да те виждаме щастлив от общото ни хоби , :cheers: :cheers:
Нека доходите ти позволяват всичко пожелано . ;)
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Честит рожден ден Оги! Да си жив и здрав и много късмет! :cheers: :cheers: :cheers:
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Честит рожден ден Оги
Жив и здрав и много късмет.
:cheers:
 
Нагоре