Варненска група - SEA WOLVES

big_dragon

Редовен Потребител
В събота съм на село да приема поредният етап от строежа на къщата, но в неделя няма начин да не пострелям някъде. Бих желал да е на открито, но все още не съм решил твърдо къде да е...
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Днес за 6 часа и половина окьоравях от стрелба. Накрая беше приятната изненада като се появиха Нико и Харито!
 

venciru

Редовен Потребител
big_dragon написа:
........... в неделя няма начин да не пострелям някъде. Бих желал да е на открито, но все още не съм решил твърдо къде да е...
И аз съм на това мнение. Остава да уточним къде????? То ще зависи и от времето де... Днес беше прекрасно. И за плаж ставаше, и водата вече се е постоплила ;).
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
ангел иванов написа:
MAD MAX написа:
Днес за 6 часа и половина окьоравях от стрелба. Накрая беше приятната изненада като се появиха Нико и Харито!
И резултата от сбора на Гладиатора и Лотар Валтер цев е: ? :cheers:

Най-после Гладиатора ми стреля така както ми харесва - като лазер, в една дупка. ;) Но трябва да му пипна спусъка още малко.
 

Sol

Потребител
big_dragon написа:
Sol написа:

Това на скарата в реката ли го отстреляхте? :crazy:

Там (в реката) имаше други зверове - с бели кореми и плавници. Коремите се виждаха след т.н. "head-shot" :rpg:. Този на снимката беше особено миловиден и след обстоен преглед се разделихме по живо по здраво :lol:.
 

Tesla

Потребител
Да попитам аз, пък някой може да му хрумне гениална идея. Купих един Crosman trail NP. То се оказа китайка бенджамин . Като цяло съм доволен от пушлето : звук, откат, скорост, точност. Естествено изобщо не повярвах на декларираната скорост 290 м/с, която вероятно е около 230 - 240 м/с. Проблема дойде от оптиката, която на 35 метра чукна макса на корекцията по вертикала. Смених я с друга - и тя отиде на крайно положение на 35 метра. Завъртях оригиналната на 90 градуса хоризонтала стана вертикал и обратно, но същият ефект пак ударих макса на 35 метра, хрумна ми гениалната идея да лепна двойно залепващо на стойките естестявено отдолу на задната отгоре на предната, ама "ТЦ"- ефекта минимален. Мина ми през ума да проверя закрепването на стойката за оптиката, ама няма луфт заварена е . Лощото е, че е някакъв нестандартен (новоизмислен) размер шината.
 
A

Anonymous

Гост
Подложи няколко ката тиксо или хартия, с един не става.
 

димитър

Потребител
ЗДР.SEA WOLVES.След доста чакане станах собсвених на ДИАНА 460 5/5.МАГНУМ.Т06.Вече истрелях 40 чашки/още несее распаднала/.Невероятно усещане за сила точнос и качесво.Благодаря на колегата -petkof-от когото разбрах какво е ДИАНА и немското качесво.Друго няма -масата е от мен-стига да се съберем :cheers:

Мако снимки-ДИАНА 460 5/5 МАГНУМ.
 

Attachments

  • D1.JPG
    D1.JPG
    1.1 MB · Прегледи: 148
  • D2.JPG
    D2.JPG
    1.1 MB · Прегледи: 97
  • D3.JPG
    D3.JPG
    908.8 KB · Прегледи: 95
  • D.JPG
    D.JPG
    1 MB · Прегледи: 115
  • 035_1_~1.JPG
    035_1_~1.JPG
    71.1 KB · Прегледи: 57
  • 037_1_~1.JPG
    037_1_~1.JPG
    67.7 KB · Прегледи: 81
  • 039_1_~1.JPG
    039_1_~1.JPG
    58 KB · Прегледи: 69

mitaka

Потребител
Честито адаш ! Само радост да ти носи и удоволствие от хобито ! :bravo: :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Здравейте , от скоро се запалих по стрелбата с ВО след като ми беше подарена една стара китайка с фиксирана цев , която отремонтирах , наскоро си купих нова Хатсанка 95САС с оптика гамо 4х32 , бих искал ако е възможно да се присъединя към групата както и да натрупам малко повече опит с пневматиката , прострелка на оптиката и т,н.Засега нещо не се справям с точността но се надявам че някой ще ми помогне с настройката.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Добре дошъл! Попаднал си точно където трябва! ;)
 

big_dragon

Редовен Потребител
драго77 написа:
Здравейте , от скоро се запалих по стрелбата с ВО след като ми беше подарена една стара китайка с фиксирана цев , която отремонтирах , наскоро си купих нова Хатсанка 95САС с оптика гамо 4х32 , бих искал ако е възможно да се присъединя към групата както и да натрупам малко повече опит с пневматиката , прострелка на оптиката и т,н.Засега нещо не се справям с точността но се надявам че някой ще ми помогне с настройката.

Добре дошъл и от мен.
С удоволствие ще помогнем още на първата сбирка. Като начало с този арсенал не очаквай да чупиш на мухите краката, нооооо така се започва...
 

димитър

Потребител
Здравеите колеги :).За Неделя времето е добро -имали желаещи някаде да се съберем :cheers:
 
Нагоре