Варненска група - SEA WOLVES

A

Anonymous

Гост
Тук се опитах да преправя/мултиплицирам/ едни мишенки. Ако на някой му харесват ,да си ги копва и да си ги ползва.
 

Attachments

  • mi6ena_4.JPG
    mi6ena_4.JPG
    526.5 KB · Прегледи: 92
  • mi6ena_9.JPG
    mi6ena_9.JPG
    771.1 KB · Прегледи: 119

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Браво Здравко - отлична работа! Само на тази с повечето кръгове не можеше ли да са завъртяни така че цифрите да са хоризонтални, щото тъй ще пречат на видимостта на попаденията по вертикала?!
 
A

Anonymous

Гост
Няма нужда да ги преправя, само да обърне листа хоризонтално, че моя комп няма такъф софтуер ;) ;) :crazy:
 
A

Anonymous

Гост
Като започне стрелбата, те от страх ще подскочат над хоризонталата  :D
 
A

Anonymous

Гост
Ако искате така мога да я завъртя по този начин само.
 

Attachments

  • mi6ena_9.JPG
    mi6ena_9.JPG
    740 KB · Прегледи: 130

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Ето едната мишенка пооправена.Ако има желаещи мога и другите да оправя.
 

Attachments

  • index.jpg
    index.jpg
    573.4 KB · Прегледи: 113
A

Anonymous

Гост
Да ,оправи ги . Ето го и оригинала ,ако умееш по-добре за боравиш с фотошоп или каквато и да е подобна програма ,можеш да нащракаш мишената удобна за копиране ,като на формат А4 я експонираш 4,6 и 9 пъти.../..тук ако имаше емотка с вдигнат нагоре палец ,щях да я сложа/ ;)
Нещо повече,при намаляването на мащаба на мишената,инчовите отметки няма да отговарят на размера и ако ползваш скенеро-принтерна система например ,можеш да заличиш инчовите отметки предварително ,пр. с коректор :exclaim: :)
 

Attachments

  • bullseyecrosshair_1inch_1_noblack.pdf
    19.4 KB · Прегледи: 54
  • ScreenHunter_2.jpg
    ScreenHunter_2.jpg
    52.9 KB · Прегледи: 73

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Утре ще се заема,днес имах изпит по програмиране и ми е пламнала главата малко :).А и да съм честен днес отварям за първи път фото шоп :).
Даже вече има готови :).Браво на колегата.
 

NATAN

Потребител
simeon40 написа:
Мен ме притеснява единствено факта, че вие се събирате да стреляте и да разпускате и надали ви се занимава с някакъв новак вместо да си пуцате с пушките ^-^
Обади ми се и ще измислим нещо по въпроса 0899804631
 
A

Anonymous

Гост
Веско,ти нали спомена ,че ще провериш какво е състоянието с бившата хижа Комсомолец до Малко Ботево ? Какво стана провери ли ? Мястото е много удобно за регионална среща на трите Варненска,Русенска и Добричка групи. Мсля ,че сега се казва хижа Ботево...имаш село наблизо ,провери как стоят нещата на място ,а ето и координати за връзка....


х. "Ботево" Предишно име: "Комсомолец"
Разположение: в м. Ботевска гора, край язовира на с. Ведрина
Надморска височина: 280 м
Описание: масивна едноетажна сграда с капацитет 25 места
Екстри: водоснабдена, електрифицирана, отоплява се с печки на твърдо гориво, туристическа кухня и столова
Връзки:
Изходни пунктове: гара Ботево (на жп линия Варна-Кардам)(през с. Ново Ботево) - 0,30 ч
гара Дончево (на жп линия Варна-Кардам)(през с. Ново Ботево) - 1,10 ч
гр. Добрич (гара на жп линия Варна-Кардам) - 26 км

Съседни обекти: ведомствената хижа на Домостроителния комбинат - 0,15 ч, живописната м. Ефеклията - 0,30 ч
Стопанин: ТД "Добротица" - гр. Добрич, 9300, ул. "Генерал Киселов" № 3А, тел. 058 / 2-21-86, факс 058 / 60-03-94, моб. 048 / 93-83-92 (БТС мрежа: 229)



Ето и линк към доста други хижи...


http://www.geocities.com/the_bulgarian_ ... _Sever.htm
 

NATAN

Потребител
Здравко написа:
Веско,ти нали спомена ,че ще провериш какво е състоянието с бившата хижа Комсомолец до Малко Ботево ? Какво стана провери ли ? Мястото е много удобно за регионална среща на трите Варненска,Русенска и Добричка групи. Мсля ,че сега се казва хижа Ботево...имаш село наблизо ,провери как стоят нещата на място ,а ето и координати за връзка....


х. "Ботево" Предишно име: "Комсомолец"
Разположение: в м. Ботевска гора, край язовира на с. Ведрина
Надморска височина: 280 м
Описание: масивна едноетажна сграда с капацитет 25 места
Екстри: водоснабдена, електрифицирана, отоплява се с печки на твърдо гориво, туристическа кухня и столова
Връзки:
Изходни пунктове: гара Ботево (на жп линия Варна-Кардам)(през с. Ново Ботево) - 0,30 ч
гара Дончево (на жп линия Варна-Кардам)(през с. Ново Ботево) - 1,10 ч
гр. Добрич (гара на жп линия Варна-Кардам) - 26 км

Съседни обекти: ведомствената хижа на Домостроителния комбинат - 0,15 ч, живописната м. Ефеклията - 0,30 ч
Стопанин: ТД "Добротица" - гр. Добрич, 9300, ул. "Генерал Киселов" № 3А, тел. 058 / 2-21-86, факс 058 / 60-03-94, моб. 048 / 93-83-92 (БТС мрежа: 229)



Ето и линк към доста други хижи...


http://www.geocities.com/the_bulgarian_ ... _Sever.htm
Тази хижа след идването на демокрацията беше разрушена тотално и сега се строи отново. Преди нова година наминах да я видя но все още е недостроена. На около 2-3 километра има друга хижа по-голяма при това но беше много кално и не стигнах до нея.При първа възможност ще разузная положението и там. Но там е интересно през късна пролет когато в бившият язовир се събира повечко вода и можем да изпълним операта "Лебедово езеро" т.е. има манекенки ;)
 
A

Anonymous

Гост
Готови ли се за неделя :rambo: А каква е организацията? Аз викам да се преброим, че да напазарим малко мръвка и да метнем една скара на обяд, че на гладно нещо не спори пуцането ;)
 
A

Anonymous

Гост
SEABOY написа:
Готови ли се за неделя :rambo: А каква е организацията? Аз викам да се преброим, че да напазарим малко мръвка и да метнем една скара на обяд, че на гладно нещо не спори пуцането ;)

... я имало и друга "бяла врана " внашата група бе,дето и за мръвка говори...аз мисилих че съм само аз. ???

+1 :cheers:
 
Нагоре