Варненска група - SEA WOLVES

leopardars

Потребител
Аз ще тругвам сутринта,защото сега се прибирам от работа.

rook ако искаш може да се разберем да пътуваме заедно,но пътя ще го намериш лесно:
като се качиш на Аксаковска панорма завиваш на дясно,караш по пътя първото голямо кръстовище е за Въглен.Като стигнеш второто на ляво има табела.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
И аз ще се кача утре след кафето, че днес съм детегледач. :) Преди малко се чух с Петко - първите вече яко нагъват на поляната. :D
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Пожелавам на всички Ви весели празници и приятни стрелби! :cheers: Аз утре рано отлитам към едни исторически острови и се връщам в понеделник. :)
 

Sol

Потребител
Желаещи за утре за Побити камъни? Времето по прогноза ще е слънчево, с поносим ветрец?
 
A

Anonymous

Гост
Към колко часа ?
А не искате ли един пикник със скари и стрелби на мястото където беше националната среща ?
 

Tesla

Потребител
Akela1 написа:
Към колко часа ?
А не искате ли един пикник със скари и стрелби на мястото където беше националната среща ?
Аз съм за !!!! Мястото много ми допадна , винаги може да се намери завет за прострелка , дистанциите са почти неограничени , проходимо при почти всички условия, пък и беседката ...


Утре имам един ангажимент от 0900 до 1000 , после тръгвам към Долище ако решите да сте там.


Ще донеса нещо , за душата и скарата.
 

Sol

Потребител
Akela1 написа:
Към колко часа ?
А не искате ли един пикник със скари и стрелби на мястото където беше националната среща ?

Защо не. Става - там сме, към 10.00 - 10.30 :cheers:. А за скарата - ако някой се ангажира, няма проблем. С него сме ;).

ПП: В 11.30 часа все още нямаше никой. Прибрах се ???.
 

venciru

Редовен Потребител
Днес бе семеен ден ;). Утре - къде и кога??
Akela1 написа:
Към колко часа ?
А не искате ли един пикник със скари и стрелби на мястото където беше националната среща ?
И за двете съм готов - :rambo: и :cheers:(няма емотикон за скара). Може да напазарувам, но нямам барбекю :(. Ако някой вземе такова, участвувам - може и да сме дубъл. Ако кажете да взимам мамбо- да уточним бройката....
 

Sol

Потребител
venciru написа:
...И за двете съм готов - :rambo: и :cheers:(няма емотикон за скара). Може да напазарувам, но нямам барбекю :(. Ако някой вземе такова, участвувам - може и да сме дубъл. Ако кажете да взимам мамбо- да уточним бройката....

Ако е като днес - не, благодаря. Между другото - няма да ви кажа как духаше (доста неприятен вятър на силни пориви) - време като за ветроходство, но не и за стрелби. И като съм отворил дума - помислете за Китка - който не е виждал мястото - ето снимки: http://timbuktu.snimka.bg/sports/ftt-20 ... 8.23149806. Вода, огън, маси и столове - и вътре, и вън. Пътя до самото място е асфалт. Ако изобщо има някакъв минус, то това е разстоянието - 25 км. от Варна, но не сме ли свикнали на километри ;)?
 

Sol

Потребител
Capt. Nasko написа:
Sol написа:
И като съм отворил дума - помислете за Китка
Дай едни координати на мястото

От Харамията не продължаваш към Камчия, а на разклона завиваш в дясно. Минава се Бенковски и след това е Китка. Заслона е след селото:
 

Attachments

  • Координати.jpg
    Координати.jpg
    17.5 KB · Прегледи: 49
  • Kitka 01.jpg
    Kitka 01.jpg
    85.2 KB · Прегледи: 74
  • Kitka 02.jpg
    Kitka 02.jpg
    69.5 KB · Прегледи: 65

димитър

Потребител
Здравеите.Sol - И на двете сам готов. Китка е по добре :bravo:стига данее заето.От мен ВИНО-БИРА-ЦИГАРИ.и КОЗУНАК :cheers. :cheers:
 

Tesla

Потребител
Незнам как е на Китка , но вятъра дето го дават тези дни е североизточен , тоест Долище е отворено на изток. Побити камъни е затворено откъм изток и вероятно по-подходящо за стрелби. Пишете за къде сте .


Аз съм за побити камъни.
 
A

Anonymous

Гост
За голям вятър и дъжд - Белослав :)
Я кажете някаква организация за неделя и понеделник, че само тогава почивам.
 
A

Anonymous

Гост
От нямане къде да стреляме, сега не можем да се съберем.

Аз гласувам за това:
Akela1 написа:
Към колко часа ?
А не искате ли един пикник със скари и стрелби на мястото където беше националната среща ?
Има ли други ЗА, за днес?
 
Нагоре