Варненска група - SEA WOLVES

Tesla

Потребител
220 ми е напълно достатъчно - стига да ги държи по дълго време. Никога не вярвам на написаните данни. Колкото до шума и отката (заради оптиката) наистина е фактор .
 

big_dragon

Редовен Потребител
Tesla написа:
Я споделете малко опит . Мисля си да разнообразя колекцията със това. Основните изисквания са ниско ниво на шум, среден клас мощност и малък откат , оптиката е плюс . Интересува ме дали това удебеление на цевта е саундмодератор (вероятно саундмодератор) ,и наистина ли шума от нитро пистона е 70 % по нисък.
Източник на енергия: Nitro Piston.
Механизъм: Фиксирана стоманена нарезна цев.

Нитро пистън вероятно е газова пружина с азот, ако е така това е добре.
За фиксираната цев лъжат, цевта е чупеща се. На такава система оптическият мерник има системно (конструктивно) непостоянство на положението спрямо цевта.
 

andi

Редовен Потребител
Гената от Пловдив вкара първата такава миналата година ,точно за пролетната национална среща в Русе . И ако не греша точно с варнеската рогатка и беше първото мерене .
Сравнително тиха е , но отката е мн сериозен .
 
A

Anonymous

Гост
Абе днес някой ще стреля ли ?
Или тази седмица почивка ? ;)
 

Sol

Потребител
Добро утро на всички!
Ако има желаещи за Китка (25 км. от Варна), които не знаят пътя - от 10.00 до към 10.10 нека са на изхода на Варна след Аспаруховия мост - около табелата "Край на Варна". Аз след малко отивам да набавя месо за скарата :quiet:.
Ето за всеки случай телефона ми: 0899 316 107
Поздрави :cheers:!
 

Tesla

Потребител
Май сред групата има доста фенове на F1 . :) И другата неделя ще е така..
B.T.W. Отпуска съм и съм готов за стрелби през седмицата, ако някой му се ходи да пише на лично или на 0888887123 - транспорта от мен.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Не знам колко фенове има на Ф1, но днес стреляхме на смени. ;)
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Ние, нашта Група ще присъстваме ли изобщо на Националната среща-състезание?! ;) Никой не се обажда - ще пазаруваме ли общо, къде ще спим, какво ще правим? :sparta:
 

leopardars

Потребител
Аз си мислех,че сте се разбрали вече.Аз не съм идвал доста одавна.Давайте да решим нещо.

Мислех си и за палатка,но не знам как ще е времето
 
A

Anonymous

Гост
Аз ще идвам, иска ми се да сме на палатка, но зависи от времето. Ако е лошо, най-вероятно ще си пътувам до Варна...и те така. Аз предлагам, всеки да си вземе каквото му се консумира и каквото му се черпи ;). Аз мога да донеса сладолед ВЕНЕЦИЯ на преференциални цени :pardon:
 

Tesla

Потребител
Ако донесеш повече може да организираме едно паралелно състезание по биатлон. :)
 

димитър

Потребител
Новата придобивка''ZORAKI''HP 01 ULTRA 4/5mm. :)
 

Attachments

  • Изобр005000.jpg
    Изобр005000.jpg
    103 KB · Прегледи: 88
  • Изобр009.jpg
    Изобр009.jpg
    65.1 KB · Прегледи: 73
  • Изобр007.jpg
    Изобр007.jpg
    74.9 KB · Прегледи: 89
  • Изобр008.jpg
    Изобр008.jpg
    79.2 KB · Прегледи: 79
  • Изобр013.jpg
    Изобр013.jpg
    70.1 KB · Прегледи: 103

Sol

Потребител
Честито!
Определено добра покупка. От мен имаш масло и хронограф...
:cheers:
 

димитър

Потребител
Наи накрая :cheers:Благодаря -много удобна ракохватка.Идва и простреляна.Ще я СТРЕЛЯТЕ СЪС НЕГО :rambo:Кога ще се съберем на Побити Камани/имам всичко/ За Националната среща-състезание? Аз съм нов : :stop:ИМА МНОГО ДА УЧА :sos:
 
A

Anonymous

Гост
Няма какво толкова да учиш. Вдигаш пистолета, затваряш очите и стреляш :)
Вземай го и идвай.
Ай честито!
:cheers:
 

димитър

Потребител
:bravo:Ще доида обезателно -и то във ВАРНА /(В землището на с. Долище на 15км. От Варна) Там сам :)
 
A

Anonymous

Гост
Някой ще тръгва ли утре сутрин към Долище? Някой, който знае пътя. То и да не знае, пак може да пътуваме заедно.
 
Нагоре