Варненска група - SEA WOLVES

Sol

Потребител
03-10-2010 :)
 

Attachments

  • 02.JPG
    02.JPG
    160.4 KB · Прегледи: 113
  • 03.JPG
    03.JPG
    147.4 KB · Прегледи: 102
  • 04.JPG
    04.JPG
    104.6 KB · Прегледи: 109
  • 05.JPG
    05.JPG
    153.2 KB · Прегледи: 100
  • 06.JPG
    06.JPG
    82.2 KB · Прегледи: 93
  • 07.JPG
    07.JPG
    131 KB · Прегледи: 132
  • 08.JPG
    08.JPG
    105.3 KB · Прегледи: 100
  • 01.JPG
    01.JPG
    245.2 KB · Прегледи: 149

Sol

Потребител
03-10-2010 :) :)
 

Attachments

  • 09.JPG
    09.JPG
    109.7 KB · Прегледи: 109
  • 16.JPG
    16.JPG
    130 KB · Прегледи: 105
  • 15.JPG
    15.JPG
    157.8 KB · Прегледи: 109
  • 14.JPG
    14.JPG
    113.8 KB · Прегледи: 107
  • 13.JPG
    13.JPG
    150 KB · Прегледи: 103
  • 12.JPG
    12.JPG
    136.7 KB · Прегледи: 103
  • 11.JPG
    11.JPG
    117.9 KB · Прегледи: 105
  • 10.JPG
    10.JPG
    168.7 KB · Прегледи: 428

petkof

Редовен Потребител
Драконе, да не си минал към Хатсанската вяра??? ;)
index.php
 

njatanasow

Редовен Потребител
Колеги питайте Макса по какво се готви да стреля, и какво падна от дървото на повече от 100 метра при наличие и на вятър :crazy: :D :bravo:
 

Attachments

  • IMG_0126.jpg
    IMG_0126.jpg
    187.4 KB · Прегледи: 163

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
С чужда пушка не беше много лесен изстрел в тоя вятър. Ама - късмета на начинаещия................ ;)
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Вариант 1. :D Може да съм лош стрелец, но точно на тея мишени съм много трениран(отпечатани на хартия де). ;)
 

BADBOY

Новодошъл
ИСКАМ ДА ВИ ПИТАМ ЗА ПЪТУВАНЕТО ДО ВРАЦА
ИМА ЛИ НЯКОЙ ОТ ЖЕЛАЕЩИТЕ ЗА СРЕЩАТА ДА ТЪРСИ ПРЕВОЗ ИЛИ ДА ИМА СВОБОДНО МЕСТО В КОЛАТА
И КАК СТОИ ВЪПРОСЪТ С ВЕЧЕРИТЕ
НИЕ ЛИ ЩЕ СИ ПАЗАРИМ

ЗА ВРЪЗКА GSM 0888 62 82 52 --ПЕТЪР
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Да бе - дайте да се разберем кога и как ще пазаруваме, и кога ориентировъчно се каним да тръгнем!
 
A

Anonymous

Гост
Тръгването май ще е всеки самостоятелно. Има желаещи за 8ч. сутринта, за около 10ч. и 3-4ч. след обяд. Пазаренето до колкото помня беше: за петък и събота вечерта обща вечеря, а за събота и неделя през деня самостоятелно пазарене.
Да се чуем утре през деня да доуточним набързо...?
 
A

Anonymous

Гост
Свободно място има при Драго (big_dragon). Аз съм с него и можем да вземем още един човек или двама с багаж като за един :) . Тръгваме в петък сутринта м/у 6:30 и 8:30 (в зависимост от ангажиментите на big_dragon ). На мен лично ми се ходи до Леденика (някой от колегите, ако не се лъжа беше Валенс от ВТ, спомена че ще ходи) и затова предпочитам колкото се може по-рано да тръгнем.
В петък вечерта не се знае, колко обща може да е вечерята, като се има в предвид, че тези които тръгнат в 16:00 ще са след 21:00 на мястото. Имам чувството, че тези които са по-рано там, вече ще са на привършване. :) Събота вечер нека да е обща, но за останалото време всеки сам да си предвижда(аз така предлагам). Кога и как ще стане обаче организацията с пазаруването? Не е редно само няколко човека (2-3) да пазарят и после да носят храната (общата). Ако се напазарува в четвъртък вечер, ще издържи ли храната до събота вечер?
На работа един колега спомена, че в базата на Чико (малко след Тополи) продавали кебапчета, кюфтета и други неща (всичките все сурови) по стандарта Стара планина, на много добра цена. Уловката е, че им остава малка трайност.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Аз тъй като гледам как вървят нещата, май ще трябва да се спасяваме поединично за цялото време.
 

svako

Потребител
Аз мисля да идвам с приятелката ми, но ще пътувам с двуместен автомобил и тъй като съм на работа в петък, мога да тръгна около 15:00 часа. Запазих стая в х.Момина сълза, който би трябвало да е близо до хижата. В тази хижа няма ли нещо като ресторант, където да си поръчваме ? Ако все пак решите да се пазарува нещо, ще се включа, също така имам много свободно място в пикапа ако трябва да се носи нещо..тел. 0899 342424 - Митко
 

big_dragon

Редовен Потребител
И ние сме в "Момина сълза".
Когато резервирах местата запитах и за хранене.
Отговора беше, че има ресторант и могат да ни хранят.

Ако @BADBOY пътува с нас ще сме трима.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Да не забравите да си напълните бутилките с въздух! :D Там ще върви скъпо! ;)
 
Нагоре