Варненска група - SEA WOLVES

venciru

Редовен Потребител
Радвам се, че се намери сравнително добро място на поносимо разстояние. За съжаление от петък имах гости и не можах да дойда. Надявам се тази седмица да се "запозная" с мястото и :rambo: и :cheers:.
Лека седмица на всички.
 

vanko

Редовен Потребител
MAD MAX написа:
Pezi_80 написа:
Къде е това място?
Какви са впечатленията?
Поляната изглежда доста добре, скоро и тревата ще падне.
Мястото е след Побити камъни. Там ходят всички да си прострелват ловните карабини. На 20 км. е от града.

Малиии на 20км ходите да стреляте :eek: ??? Ние тук на 5км или хайде на 7 най много казваме че е далеко, а на 10км такива райски и девствени кътчета има че ум да ти зайде.Лошото е че сме на 160км иначе идвайте на сам ;) Ние пък си нямаме море :wall: Аабе две добрини на едно място,май няма :)
 

big_dragon

Редовен Потребител
vanko написа:
Малиии на 20км ходите да стреляте :eek: ??? Ние тук на 5км или хайде на 7 най много казваме че е далеко, а на 10км такива райски и девствени кътчета има че ум да ти зайде.Лошото е че сме на 160км иначе идвайте на сам ;) Ние пък си нямаме море :wall: Аабе две добрини на едно място,май няма :)

Нали се сещаш, че за разлика от Попово, само от центъра до табелата "Варна" е 8км.

Мястото е много добро.
И на всичко отгоре е на 7км. от селската ми къща, където обикновенно прекарвам уйкенда. Не че там нямам възможност да стрелям (едната страна на двора е 82 м.), но все пак е населено място.
 
A

Anonymous

Гост
Ееее,браво на папараците...Един път да дойда на стрелби от три месеца и да не ме отразите в новините/снимките... :crazy: :crazy: :crazy: :cheers:

Иначе мястото си го бива може да се каже ,че се доближава дори до идеалното... :cheers: :bravo: :bravo: :bravo:
 

petkof

Редовен Потребител
Здравко написа:
Ееее,браво на папараците...Един път да дойда на стрелби от три месеца и да не ме отразите в новините/снимките... :crazy: :crazy: :crazy: :cheers:

Иначе мястото си го бива може да се каже ,че се доближава дори до идеалното... :cheers: :bravo: :bravo: :bravo:
Виж последната снимка от отговор 3156!
 
A

Anonymous

Гост
Ааааа,мерси,видях се,заел съм почетният ъгъл на последното кадро... :cheers: :cheers: :cheers: Ще спя спокоен цяла нощ... :quiet:
 

big_dragon

Редовен Потребител
Координати:
N 43[sup]0[/sup] 13' 01.7"
E 27[sup]0[/sup] 41' 42.3"
Надморска височина 101м.

ПП. Опс закъснях. Моите координати са свалени от ГПС.
 

caspar

Потребител
Иделно за пътуване,два светофара от вкъщи и малко магистрала и съм там,а на някои им е направо в задния двор :cheers:
 

Sol

Потребител
Здравко написа:
Ааааа,мерси,видях се,заел съм почетният ъгъл на последното кадро... :cheers: :cheers: :cheers: Ще спя спокоен цяла нощ... :quiet:

Ааа, моля, моля... :rose::bomb: :cheers:
 

Attachments

  • 00.JPG
    00.JPG
    98.2 KB · Прегледи: 95
  • 01.JPG
    01.JPG
    172.1 KB · Прегледи: 187
  • 02.JPG
    02.JPG
    228.9 KB · Прегледи: 107

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Макар че все още има време, вчера се попреброихме за Нац. среща. Ако някой друг има намерение да идва, да се обозначи, да можем да се натъмъним за транспорта и пазаруването.
 
A

Anonymous

Гост
Обозначавам се!
Ако някой мисли да ходи и е сам, нека се обади (ако иска). :)
Колкото до багажа, то има два варианта.
I - Една раница (или сак)
II - Куфар голям (125см), бутилка за въздух, раница, сак и..., да се надявам да няма друго.
* И към двата варианта влизам и аз. Аз - 70 кг, 179 см. Снимка => :crazy:
Багажа ще зависи от това, какво е МПС-то и какво място е останало за мен.
 

caspar

Потребител
Днес бях на новото място и доста ми хареса но духаше вятър които постоянно менеше посоката си можеби заради релефа на терена,а имаше и един дядо германец които си прострелваше карабината,но доста се изкефи на суматрата та мисалта ми е там маи постоянно има някои да стреля с карабини и други огнестрелни но като цяло ми хареса мястото.
 

|CL|NIKI

Потребител
Хехехех - аз от около месец-два ходя там да си погърмявам с карабините, а самото място го знам отдавна ;) ;) :cheers:
 

petkof

Редовен Потребител
Нещо против да мобилизираме всичките налични падащи мишени за следващата сбирка?Да ги наредим и да се поупражняваме за срещата, че по-малко да се излагаме! ;)
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
petkof написа:
Нещо против да мобилизираме всичките налични падащи мишени за следващата сбирка?Да ги наредим и да се поупражняваме за срещата, че по-малко да се излагаме! ;)

Даже е задължително! За какво сме ги купували, я? ;)
 
Нагоре