Група Разград-Попово (или Попово-Разград)

  • Автор на темата Anonymous
  • Начална Дата
A

Anonymous

Гост
Малко,множко по занемарих хобито ,не съм стрелял от срещата в русе ???,,,кога ли беше това,сега ще трябва да чистя смазка от уружието,добре че е Ванко да ни натиска иначе с тази работа ще се поробим :'( Бонев и той ще дойде в неделя!!!Да ни пълни барабаните ;)
 

Pixma

Потребител
ахаа ясно ... аа гледам ти подписа пише суматра+липърс. Да не би да си сложил другата оптика ;)
 

vanko

Редовен Потребител
Pixma написа:
ахаа ясно ... аа гледам ти подписа пише суматра+липърс. Да не би да си сложил другата оптика ;)

Бушнела беше временно.В Неделя съм с Липърса,тъкмо ще ги сравниш :rambo:
 

vanko

Редовен Потребител
Хайде бе ей...групата! Какво става бре,всеки се изпокрил, на море ли сте,че и телефони не вдигате :( Колеги от Разград...ни се виждате,ни се чувате,как я мислите тая работа ;) :no: Утре в 10ч тръгваме с Наско на рубежа.Телефона ми го знаете,който иска да се обади :rambo:
 

Pixma

Потребител
Стрелбите много ми харесаха днес! Друго си е с повече хора. Следващия път трябва да имаме Хроно, да замерим някои скорости :rambo:
 
A

Anonymous

Гост
Ей групата ,днес доста постреляхме,прибрах се с две пушки и нито една съчма :lol:
постоянсвото му е майката,това трябва да е началото и нека групата ни стане още по многолюдна!!!!
 

vanko

Редовен Потребител
Наистина днес станаха едни добри стрелби :rambo:
020006003.jpg


020006029.jpg


Стреляхме на 50м и на 92

020010132.jpg


Дано бъде така и за напред ^-^
 
A

Anonymous

Гост
Бах мааму, аз си мислих, че имам пушка, тия ме разбиха с тез' Суматри, мноо яки бе. Тц тц тц, искренно завиждам на колегите. Добре обелихме кората на едно две дървета, ммм в тоя дух, може след няколко сбирки да падне едното ;).
 

vanko

Редовен Потребител
Elesar написа:
Бах мааму, аз си мислих, че имам пушка, тия ме разбиха с тез' Суматри, мноо яки бе.

Само силни ли бе Саше? Не каза нищо за мравката :D Хайде стягайте се за събота,ще има нова мишена :rambo:
 
A

Anonymous

Гост
Той направо ме отказа да идвам при вас, аз мислех, че такива пушки има само по списанията :)
 

vanko

Редовен Потребител
spacepl написа:
Той направо ме отказа да идвам при вас, аз мислех, че такива пушки има само по списанията :)

Аааа не така Пламене :no: Групата е отворена за всички новодошли :rambo: Още доста потенциал има в Суматрата :yes: Аз продължавам да я преоткривам.Стягай се за Събота или Неделя ще има яко :rambo:
 

Pixma

Потребител
Айде бе дружина... 6те има ли shooting утре, никой нищо не казва айде драскайте ако ще има сбирка ;) :crazy:
 

vanko

Редовен Потребител
Pixma написа:
Айде бе дружина... 6те има ли shooting утре, никой нищо не казва айде драскайте ако ще има сбирка ;) :crazy:

Днес ще пропусна Стефчо,че задачите много,времето малко :'( Пък и жега като жега ли е глей кво става :( Ловците и те май днес или утре ще откриват лова :pardon: Живот и здраве ще я направим другата седмица :rambo:
 
A

Anonymous

Гост
Жената е рожденничка днеска и ще помагам, че бая гости ще идват :) Другата седмица обаче съм на линия, стига да не е 40 градуса пак.
 

vanko

Редовен Потребител
spacepl написа:
Жената е рожденничка днеска и ще помагам, че бая гости ще идват :) Другата седмица обаче съм на линия, стига да не е 40 градуса пак.

Дано се поразхлади малко :wall: Обади се по рано ако ще идваш или ние да дойдем и да направим организацията :rambo:
 

|CL|NIKI

Потребител
А стига бе - от кога има "Разградска" група - изненадан съм :cheers:. Браво - най-сетне мога идвайки си към Рз да си стрелкам с вас ако имам мерак :).
Допреди година и дума не можеше да става за такава група поради това ,че нямаше толкова ентусиасти с качествено пневматично оръжие, понеже в града няма кой да го продава нито пък още по малко да се набавят качествени муниции. И пак браво и много успехи. :bravo:
 
A

Anonymous

Гост
Хайде утре към 9,30 ,10 сутринта към рубежа,носете съчми ,а от мене пушките.Нямаше баракуди днеска на пазара!!!!!!
 

vanko

Редовен Потребител
Хайде Поповската група,нещо ми се губите от хоризонта :yes: Грабвайте утре чифтетата и 9,30 да сте пред нас.Чакаме до 10 и с Ангел и Наско тръгваме.Кой дошъл,дошъл :-\ :rambo:
 
Нагоре