Магазини за въздушно оръжие в република Турция

Gadnqra

Редовен Потребител
Ето и от мен: И Левент и Дончо и Иво са много свестни, коректни и разбрани и са ми носили, каквото съм поискал. Познавам ги и тримата. Гарантирам и за тримата, че ще помогнат на всеки колега, с каквото могат.
 
Последна промяна:

V.Mitev

Потребител
пак ще пазарим от там пак ще е по евтино от тук!Само внимавай те с цените момчета ;) това е за хората вкарващи от там :Р Не ни сваляйте кожата от гърбът :) и преди всичко успехи с продажбата на всички
 

gary m

Редовен Потребител
Хората които внасят от турция, могат ли да направят запитване за това (резервен комплект за Рексимекс Трон - 1бр цев, 2бр пълнители и 1 бр дотиквач в калибър 5.5) и евентуално да ми го докарат.
https://www.avalemi.com/urun/reximex-pcp-tufek-namlu-seti
Плюс, 4.5 калибър кит за мен. ;)
 

llcoolj

Редовен Потребител
Според мен на тия от avalemi цените не са актуални. Днеска сутринта пак им писах. До този момент нямам никаква информация. Най вероятно няма наличност на въпросните цеви и е пуснал запитване към Рексимекс. Сега чака от тях отговор, че след това да ми даде информация на мен. Ако има развитие ще пиша.
 

Attachments

  • IMG_20220117_204447.jpg
    IMG_20220117_204447.jpg
    146.6 KB · Прегледи: 66
Последна промяна:

llcoolj

Редовен Потребител
Отговора на avalemi от преди малко: За пореден път търсил и питал фабриката. Нямали налични в момента.
Мен лично малко ме съмнява това нещо, но както и да е!
 

Attachments

  • IMG_20220118_123148.jpg
    IMG_20220118_123148.jpg
    131.1 KB · Прегледи: 43
Последна промяна:

Jorom

Редовен Потребител
Цените на крал ги гледай в Kralstore и Aksuav.
Днес се разходих до Турция с бърз тест за 15 кинта от Лина...за съжаление, от утре, само с пср тест ще може да се влиза в Бг.
 
Нагоре