Вицове и смешки

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
"Имах навремето баба, красива, добра, умна. За съжаление, тя вече почина и аз не я познавам, затова аз за нея знам, но няма как да я помня. По онова време ѝ се роди син, моя татко. Също красив, строен, направо спортист. Докато беше жива моята баба, моя татко преспива с нея и на тях им се ражда моята мама, странно, разбира се, но е така. След като, моята баба умира, моя татко преспива с моята мама, която също така му е дъщеря, и на тях им се раждам аз. Един път моя татко преспа и с мен, аз забременях и бях откарана в клиника, защото бременността протичаше не по план и аз без малко да умра. Сега моята мама, дъщеря на моя татко е бременна с моите братче и сестричка. Звучи като страшна история от някое затънтено село, но не е така, просто това е живота на един котарак и две (три) котки в едностаен апартамент".
 

LogiBG

Редовен Потребител
AXAXAXAXAXAXAAXAXAXAXAXAXAX това беше много добро бибико !
 

Attachments

  • 6D099DC7-AECD-42F5-9F95-BE74A8C5F1C0.jpeg
    6D099DC7-AECD-42F5-9F95-BE74A8C5F1C0.jpeg
    147 KB · Прегледи: 91

astra

Редовен Потребител
Е, какво толкова? То е все едно да помпиш ПЦП на ръка, нищо работа ;)

Ето от къде идва един стар, но все още актуален и в широка употреба лаф.
Времето на Студената война. Сръбски разузнавач на опасна мисия в гнилия Запад, изпраща доклад до централата в Белград. "За да изпълня тази задача, ще трябват много пари или мъжко дупе."
От централата му отговарят: "Пари няма. Действай!"

https://shooting-the-breeze.com/threads/optimum-barrel-length.54191/

Много добър английски хумор на тема ФТ :) Първите 7-8 поста...
 
Последна промяна от модератор:

astra

Редовен Потребител
Това е Македонски лаф не Сръбски .
Последните 60 години "македонците" се сърбеят, с всички сили. И щедро им помагат руските мастии на Балканите - сърбите. Затова са възможни някои неточности ;)
 
Последна промяна:

kaloyan_takev

Редовен Потребител
Третият пол е измислен от българите. Само ние казваме
-"Ти баща, ти майка!"

И понеже нЕкъде се споменаха вегани:
Зад всеки един веган стоят по две разочаровани баби.
 

astra

Редовен Потребител
Третият пол е измислен от българите. Само ние казваме
-"Ти баща, ти майка!"
Не е измислен, но беше реално съществуващ. Старшината на ротата - той баща, той и майка!
Ех, спомени от родната казарма на бай Добри Джуров... :)
 

barbaron

Редовен Потребител
То тоя пол го е имало винаги. Серсеми все ще се намерят... някои такива си се раждат, други са въвлечени от модата, а трети просто изпедерастяват. Аз винаги съм имал интерес към подобни люде от чисто любопитство за начина по който разсъждават, но за щастие никога не съм имал "късмета" да мога да общувам с техен представител. Побивали са ме тръпки от частичните комуникации със траверси (возил съм ги в таксито като студент). Кой каквото ще да говори, за мен това си е чиста проба "лош материал", който ако не ми минава пътя - няма да ми пречи с нищо...
 
Нагоре