Софийската група

rivan

Редовен Потребител
Софиянци, живи ли сте бре? Почти 4 месеца никой ли не е стрелял? Утре мисля да пукам някъде, ако има мераклии да сме заедно, да пишат! А, то вече станало днес. Та днес, някъде около обед мисля да е, че е по-топличко! Ако има други предложения, ще се разберем.
 

Laferrari63

Редовен Потребител
Здравейте колеги! Казвам се Калоян и съм на 26 години , преди 7-8 години за последно докоснах въздушно оръжие , но мерака ми пак се обади и тази седмица си закупих Cometa Orion SPR 5.5 s едно Leapers-че 3-9x40 , нов съм в ПЦП -тата , закупих си и бутилка и зарядна станция разбира се, ще съм доволен, ако си намеря другарче от форума да постреляме малко заедно някъде , живея в София. Ако сте без кола, бих ви взел от вкъщи и после ще ви върна , може да обикаляме горите или поляните, които вие вече знаете. Много бих се радвал за компания и обмяна на полезна информация. Драго ми е !

П.С Карам Субару, може да ходим и на по-недостъпни места ;)
:cheers:
 

Niki

Редовен Потребител
Ако искаш в неделя в 5.30ч сутринта да мина да те взема и да покрием няколко квартала?
 

PUNISHERvw

Редовен Потребител
Здравей и добре дошъл! Може да се запознаем и да постреляме или за риба да отидем. Обади се на Ники и може да ти покаже туй онуй какво правим ние с него.
 

Niki

Редовен Потребител
Баце, в С. Загора съм, но утре се прибирам и в неделя ще воювам, че не съм стрелял 3-4 дни!
 

Laferrari63

Редовен Потребител
Ако искаш в неделя в 5.30ч сутринта да мина да те взема и да покрием няколко квартала?
Съгласен съм! Само да не вали , че го дават доста кофти времето, но ако намерим пролука съм надъхан, хем искам да поговоря с някой, който наистина разбира и да попитам някой друг въпрос. Случи ми се интересна случка, доста голям карък се оказах, та бих споделил и помолил за съвети. Ако нещо решите драскайте!
 

Laferrari63

Редовен Потребител
Здравей и добре дошъл! Може да се запознаем и да постреляме или за риба да отидем. Обади се на Ники и може да ти покаже туй онуй какво правим ние с него.
И за риба съм надъхан да ходим, там ми е силата! Нали знаеш, от един човек може да стане рибар, ама като стане рибар вече не е човек :lol:
 

Laferrari63

Редовен Потребител
@Niki , а дали случайно имаш хронограф? Ако искаш остави един телефон да се чуем утре , хем ще ти обясня защо ми трябва , чувствам се измамен за 2000 лв. Няма да казвам магазина тук
 

Niki

Редовен Потребител
0888224066 Имаш ли възможност да отидеш до Булармс да вземеш една кутия ЖСБ 1.175г,че съм останал с малко чашки. Звънни ми първо?
 

БоянП

Редовен Потребител
Здравейте, има ли някой колега за развлекателна стрелба в София и околията? Съжалявам ако не пиша във подходящия форум
 
Нагоре