10 метра, Прав, Механични/Диоптрични - Кой колко си може.

Бай Колю

Редовен Потребител
Бай Колю
Точки - 125 (първоначално ги сметнах 125, след което пак ги сметнах и ги изкарах 124 и така ги записах, а на финала се проверих - е 125 са).
Пушка - FWB 601
Чашки R 10 Match Premium line
1.jpg 2.jpg
 
Последна промяна:

Евгений Б.

Редовен Потребител
Трябва и аз да си пригодя някъде на закрито да пуцам, цяла седмица тез валежи не ми позволиха да тренирам. И днес, след 2 дена на легло с температура, използвах момент, в който беше спряло и направих 2 бързи мишенки. Другата седмица повече.
IMG_20211010_194419.jpg
 

zerrku

Потребител
Почти не съм стрелял с нея, пристигна чисто нова със спукан приклад, миналата седмица пристигна новият но не ми е останало време да я събера. Единственият негатив който видях за 2-та изстреляни пълнителя беше, че H&N trophy хлопат в пълнителя и ако застанат на различно място от центъра става много тегаво за зареждане. Сега съм си приготвил JSB с които се надявам да го няма този проблем. Иначе като пострелям малко повече може да дам по-подробна информация.
 

Бай Колю

Редовен Потребител
Колеги, задава се дълга и тежка зима. И явно ще се забавляваме с онлайн стрелби.
Затова тази седмица се ангажирам да подсигуря наградния фонд - за стимул за повече участници. Първите трима на 10м. пушка и 10м. пистолет получават по един шоколад Милка със стафиди.
 

Бай Колю

Редовен Потребител
Последна промяна:

Бай Колю

Редовен Потребител
Седмичния турнир на 10м. пушка приключи в 24 часа.
Победител е xpresident със 117 точки.
Поздравления!
Колега, пратете ми на ЛС данни за куриер - да изпратя наградата ;)
 
Последна промяна:

xpresident

Редовен Потребител
Седмичния турнир на 10м. пушка приключи в 24 часа.
Победител е xpresident със 117 точки.
Поздравления!
Колега, пратете ми на ЛС данни за куриер - да изпратя наградата ;)
Здравейте колега Бай Колю! Радвам се, че имате желание да ми изпратите награда, като победител в състезанието :) За съжаление състезанието не го смятам за проведено, поради липса на други участници, така че не мога да приема наградата. Все пак, благодаря!
Предлагам занапред желаещите участници предварително да се записват, за да имаме представа към края на седмицата колко са.
 

zerrku

Потребител
Аз предлагам да се направи също и таблица в която да се записват имената и резултатите на всеки участвал за седмицата - така ще можем да си следим прогреса :)
За съжаление не можах да се включа за миналата седмица, но се надявам тази да успея!
 

xpresident

Редовен Потребител
Аз също не успях , ама нещо не ми се стреля в дъжда.
To 10m се стреля на закрито, на теб да не ти тече покрива? ;)
На мене още има да ми съхне приклада.... Щото цяло лято си бърках в носа :wall:!
Ако смяташ да се включваш с Feinwerkbau 601, остави го да поизсъхне още, че после ще ни обираш наградите :D
 

kaloyan_takev

Редовен Потребител
Ако смяташ да се включваш с Feinwerkbau 601, остави го да поизсъхне още, че после ще ни обираш наградите :D
Да.
Като се знам ква съм "трепетлика" най-много да ми се смеете... :cheers:

Абе, я сега да го напиша, да не излезе после, че нещо се правя.
Ако спечеля някога не си искам наградата! Особенно пък Милка!
Стига ми че ще е "документирано" и признато от хора, които уважавам.

Оня ден "разтопих" две Милки с лешници и стафиди за едно "Брауни" и станаха като мокър пясък!? Даже най-евтините шоколади от Лидл и Кауфланд се топят като по готварските предавания, а Милка нещем и да чуем. Т`ва си е мое мнение.
 
Последна промяна:
Нагоре