България Оупен 2021 23-24-25.09.2021

ivofox

Редовен Потребител
Радвам се че участвах в мероприятието и се надявам и занапред да има такива събития в нашата държава.

Честито първо място в отборно класиране БЪЛГАРИ ЮНАЦИ!!!
Пуснете класирането и тук.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
За поредна година бях част от това прекрасно мероприятие. Адмирации за всички, които участваха и които помогнаха да се проведе, защото едните без другите не могат.
 

cdman

Администратор
Уникално събитие за FT спорта в България, организацията беше на световно ниво, трасетата бяха 3 различни и много интересни с високо ниво на трудност, както каза Сергей Жубенко - няма мишени за пълнеж. Благодаря на организаторите за поканата, както и на всички участвали по някакъв начин в събитието, беше страхотно 3-дневно преживяване.



Благодяря на колегата от Гърция за хубавите думи, въпреки че му изчезна поста. С радост ще дойдем в Гърция стига да е двудневно състезание.

Не е изчезнал - преместен е в нова тема от модераторите с цел бъдещо развитие. Тази тема скоро ще бъде преместена и заключена и наистина е по-добре да е навън.

Ето тук е темата: https://forum.airguns.bg/index.php?threads/12329/

П.П.
Ще почвам да си търся пушка явно :)
 
Последна промяна:

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Благодаря на клуба за всичко и най- вече,че ни направи участници в този истински празник на хобито!За мен хората организатори са истинските победители защото участваха в странна дисциплина при която опъваха каиша четири дни преди състезанието,три дни по време на него лягаха последни и ставаха първи за да подготвят трасетата умората,психическа и физическа си личеше по лицата им и пак имаха отлични резултати...за гостите от чужбина мога да кажа чудесни като хора и изключително мотивирани,отговорни и подготвени стрелци,страхотно беше!!!:cheers:
 

astra

Редовен Потребител
Честито на победителите и благодарности за организаторите!
Споменът за 3-те дни с вас приятели, ще ме топли през дългите зимни вечери :)
Молба към фотографите: моля, дайте линк към снимките които направихте с по-добра резолюция, защото ФБ доста ги е орязал и едва се познават лицата на груповите фотографии.
20210922_143620.jpg
 
Последна промяна:

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Молба към фотографите: моля, дайте линк към снимките които направихте с по-добра резолюция
Знаем Иво, но ще ни трябва малко време за да съберем всички и да влезем в крак с ежедневните си задължения.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Тъй като има и асоциални типове (като мен), поставям и тук резултатите от трите дни с крайното класиране.
 

Attachments

  • PCP Overall.pdf
    74.9 KB · Прегледи: 37
Нагоре