ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Колеги, хайде да се върнем към темата с чашките в която сме все пак, че вече :confused: Имам събрани в една кутия от голямо JSB пълна до горе със събрани чашки след стрелба. Незнам защо но реших да си събирам тези които след удара в гонга паднат пред него. Ако на някой може да са от полза ( евентуално ако стопява олово за слъгове ) ще му ги изпратя да влязат в употреба. :metal:
 

astra

Редовен Потребител
Незнам защо но реших да си събирам тези които след удара в гонга паднат пред него. Ако на някой може да са от полза
Пращай ги на палачите от ECHA и на изпедерастените чиновници-корумпета от ЕК (еврейската комисия), които да изследват колко много спортните стрелци "замърсяват" околната среда с половин-грамовите си чашки.
@soundmax Любак, съгласен съм с всяка твоя дума, освен следното:
ако погледнем, колко е средната ни заплата и на кое място сме по тоя показател в Европа или в света, и ми става някак неудобно да давам мнение на другите
СРЗ на една нация не е критерий за средния интелект на нейните представители! :) Примери за обратното, колкото щеш :)
И аз спирам, че няма полза да се ядосвам повече!
БГ ОПЪН 2021, здравей!
:)
 

emci74

Редовен Потребител
Грешиш.Нямаш си на идея каква заплата дават в централата.Извън централата в Англия няма такава.
Голяма е, но англичанин,ако я върши обикновено е двойна на твоята.
Работя с англичани(в ЮК)и имам наблюдения
 

gary m

Редовен Потребител
Interesting comments, :)
Trust me I have wiped many Bulgarian officials and politicians back sides. Especially in my days working for the EU.
Problems were, a wipe wasn't enough. They want a full prostrate massage.
I developed the chilli sauce finger speciality. :)
Unfortunately some Bulgarians got addicted. I got sacked. :)
I digress.
Нов проект.
LW barrel. 4.5. специално за зелена чаши.510мм дълго.
Тест утре.
2 дни на болницата легло, трансфер порт тунинг.
Луди тестове? Още не знам.
Доскоро приятели.
 

Attachments

  • IMG_20210828_111659.jpg
    IMG_20210828_111659.jpg
    220.7 KB · Прегледи: 82
  • IMG_20210828_111646.jpg
    IMG_20210828_111646.jpg
    394.2 KB · Прегледи: 80
  • IMG_20210901_164453.jpg
    IMG_20210901_164453.jpg
    187.3 KB · Прегледи: 81

astra

Редовен Потребител
Trust me I have wiped many Bulgarian officials and politicians back sides. Especially in my days working for the EU.
Problems were, a wipe wasn't enough. They want a full prostrate massage.
I developed the chilli sauce finger speciality. :)
Unfortunately some Bulgarians got addicted. I got sacked. :)
And after all you decided to stay in Bulgaria and not to go back to UK. Perhaps the smell of bulgarian political backsides attracted you more than the stink of UK assholes? ;)
 

shaman

Редовен Потребител
Да продължа и аз малко с off topic :)
До моя магазин един англичанин, който живее доста време тук отвори много приятно магазинче за музикални инструменти..
Преди няколко дена си приказваме отвън и му казвам:
- Том, ще трябва да отида да разбъркам материала за ракията.
А той отговаря:
- А, така ли ? Кой казан ползваш, че аз не мога да намеря такъв, дето правят двойно дестилирана ;)

Та.. Гари като поживее малко повечко тук и той ще заприлича на българче :)
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Е, в крайна сметка 5 дни след поста няма интерес към оловото. Отива в мазето при щайгата с надпис : Неща които някой ден евентуално ще се ползват ;):lol:
 

astra

Редовен Потребител
Е, в крайна сметка 5 дни след поста няма интерес към оловото.
Как да няма? Днес всички колеги с които стреляхме, ползваха оловни проектили и бяха доволни от стрелбата :)
Иначе, много са ми смешни ингилизите, как се гърчат и усукват като мокра връв в темата в техния форум, как сами ще си забранят да стрелят ФТ и ХФТ с олово, без никой да им дава зор. :)
Аз от казармата знам, че по желание и до кенефа не се ходи, но някои "висши" нации, някои уроци са ги пропуснали и ще ги учат по трудния начин :)
 
Последна промяна:

Boxingteam91

Редовен Потребител
Колега, можеш ли да ми вземеш и да ги пратиш? Ще черпя! Ако има налични пиши на вайбър и да ти дам данни
 

du6ata

Редовен Потребител
Колега, можеш ли да ми вземеш и да ги пратиш? Ще черпя! Ако има налични пиши на вайбър и да ти дам данни
Колегата Белчев продава 6 кутии на 24 лв брандирани са фх иначе са си жсб точно каквито търсиш в купува продава всичко останало на 2 страница
 
Нагоре