Ямболската група

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Само да ми остане времето свободно, че знам ли. 0895701185 Петър. Иначе участваш ли в някоя от ФБ групите?
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Е как така :D, публикувай нещо ;). Сетих се че и на ловното стрелбище до гребния канал може да отидем, колега по-нагоре е качил снимка от около Великден. Дай телефон, ако ми остане време да звънна.
 

zerrku

Потребител
С колегата си уговорихме среща, постреляхме и аз поне си прекарах супер, надявам се и той. Ще се радвам ако има още някой който да се включи и тези срещи да станат по-чести в нашия регион.
 

Attachments

  • IMG_20210829_173715.jpg
    IMG_20210829_173715.jpg
    712.6 KB · Прегледи: 56
  • IMG_20210829_173648.jpg
    IMG_20210829_173648.jpg
    628.4 KB · Прегледи: 56
  • IMG_20210829_173655.jpg
    IMG_20210829_173655.jpg
    586.9 KB · Прегледи: 55

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Само да сме здрави и да са уикендите хубави откъм време. Желанието за стрелба е винаги налице, както и студената бира. :cheers::rambo::winner:
 

Ivan888

Редовен Потребител
Добър вечер, казвам се Иван. От скоро се запалих по ВО и с радост бих се запознал с хора от областта с опит.
 

zerrku

Потребител
Предполагам вече сте се свързали един с друг, ако искате събота/неделя може да направим една стрелба :)
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Привет колеги. Някой знае ли в момента къде може да се постреля на закрито стрелбище в града ? Преди имаше стрелбища в ОСО-то, в Хале до Практико. Не може да няма къде да се стреля на закрито в кофти време в ден днешен. В интернет нищо няма като информация по темата, затова да помоля ако някой тук знае нещо ............:sniper2:
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Какво ще правим днес?Навън продължава да
Мисля да отложа обаче само
Към 11.30 мисля да отскоча до стрелбището да си :rambo: :rambo: :rambo: :rambo: ако ще и от колата. Изобщо не мисля дъжда да ми проваля стрелбата.
Хайде момчетааааа нима тоя дъжд може да ви изплаши.
За ще съм на линия. Който иска да идва като се видим може да минем на вариант Б да отскочим до закрития хангар.
Скайпа ми е karakondjal ако някой не го знае.
Къде е този закрит хамбар, дайте някаква локация колега ?
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Здравейте, колеги!
Явно новата година донесе късмет на Ямболската група.
От известно време водих разговори за ползване на бившето стрелбише на ОСО-то.
Тази вечер ми се обадиха, за да ми потвърдят разрешението на собственика да го ползваме за нашите цели.
Задължението ни ще е да го заключим...което не е кой знае какъв проблем ...
Трябва да си го почистим и съответно да се приведе във лицеприятен вид за да ни е кеф да стреляме там...
Повече.....като се съберем.....









Колега Амуджиев, как стои въпроса с ОСО-то в ден днешен , далечната 2013г. сте били с мнооого голям късмет. :shootup:
 

st_beer

Редовен Потребител
Няма къде да стреля на закрито в града. Вече не се събираме от години. От групата останаха няколко човека с пушки,но до колкото знам не се събират.
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Няма къде да стреля на закрито в града. Вече не се събираме от години. От групата останаха няколко човека с пушки,но до колкото знам не се събират.
Така е колега. Но гложди ме въпроса със ОСО-то ? Виждам че се е ползвало преди години !!!
 

st_beer

Редовен Потребител
Не се стигна до ползване. Само го почистихме и после се отказахме от това да го ползваме . Всичко беше в окаяно състояние и нямаше как да се преведе в някакъв хубав вид без да се вложат много средства и никой не ни гарантираше колко ще го ползваме.
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
От кого е зависило ползването му тогава ? Ключът чета че е бил в колегата Амуджиев ! Предположение някакво да се възобнови мястото като такова за спортна стрелба към момента ?
 

st_beer

Редовен Потребител
Ключа го върна още тогава. Ако тогава беше в окаяно състояние направо не знам в какво ще е в момента след толкова години. Не съм минавал скоро покрай това място и не знам дали все още съществува. Може и да са го съборили вече и да не съществува.
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Ясно. Ами не ми остава друго освен да те помоля за локация на точното място както и информация евентуално откъде е взет тогава ключа. Имам желание да опитам да направя нещо по въпроса. :yahoo:
 
Нагоре