СПОРТ!

njatanasow

Редовен Потребител
Адаш,трябва да свикнем,че ще е така :)
Започвам да си мисля,че с оглед по голям интерес към Ф1,са забранили на Мерцедес да стават първи;)
Не мога да повярвам,че не могат да си оправят настройките.Да не говорим че отбори с двигатели на Мерцедес се борят за победата!:'(:cheers:
 

Niki

Редовен Потребител
Имаш право,необяснимо е как изчезна превъзходството на мерцедес?Спомняш ли си хонда преди да преминат в Ред Бул при Макларън каква трагедия бяха,а сега??А,когато Бътън стана шампион отбора се казваше Браун/двигатели хонда/ с Баричело разцепваха всички??На следващата година Рос Браун осребри това ,като продаде отбора!
 

Niki

Редовен Потребител
Малко некоректна ,но все пак всичко е в реда на нещата,след наказанието.Днес пролича ,че на Хамилтън може само Макс да му се опъне.
 

njatanasow

Редовен Потребител
Малко некоректна ,но все пак всичко е в реда на нещата,след наказанието.Днес пролича ,че на Хамилтън може само Макс да му се опъне.
Адаш пъпката от доста отдавна кара така сякаш е сам на пистата.Много пъти Хамилтън му пускаше аванта но този път се направи на мъж.;) Този мръснишки стил на каране го имаше и Фетел,но той вече не фактор.
 

Niki

Редовен Потребител
Бих оспорил последните ти твърдения?Никой не става световен шампион без да кара силово с известен риск,това важи за всички като се почне от Джеймс Хънт/горе долу от тогава следя кервана/Наказанието ,което наложиха на Хамилтън все пак показва кой прав,кой крив.Ако си гледал Диема ,Хорнер заяви че завоя е добре познат на Хамилтън и при тази конфигурация на колите няма да мине без колизия.неписаното правило във Ф1 ,че болид по напред затваря завоя също не играе за Хамилтън??Ако Верстапен не бе затворил завоя центробежните сили го изхвърляха в чакъла и всеки щеше да каже ,,грешка на пилота,, спомни си какво се случи с Лъоклерк,когато тръгна да го изпреварва британеца,отвори завоя и почти излетя от пистата,което твърдо е негова грешка.Така ,че всеки пилот има право да защитава позицията си,стига да не прави гадосии ,,ала Шумахер,,.Алонсо вчера също бе на ръба да отнесе наказание,за неколкократното променяне на посоката......ОК,когато се налагат такива наказания от 5,10сек искам да се изпълняват веднага след като се обявят,разбираш защо??Случая вече е в миналото,аз мисля че ще се ,,лее кръв,, от тук нататък и така трябва да бъде.Защо мислиш,че Хамилтън не иска Ръсел за съотборник?Да ти кажа клъопах британеца ,ама след тия коленичания ,три призиви,тоя фейс и т.н. ми стана антипатичен,не отричам качествата му на пилот!!Адаш искам мъжа да изглежда ,като такъв ,а не смес от кукер и кореноплодно?!
 

njatanasow

Редовен Потребител
Адаш имаш право да не си съгласен с мен.Все пак сме пристрастни.Колкото до Хорнер пък той е съвсем пристрастен.Никаде не пише,че на този завой не се изпреварва,напротив там ставаха най много такива.Всъшност ХАМ преди това изпревари ВЕР но не го затвори.Ако беше обратно съм сигурен ,че щеше да има затваряне.Колкото до въпросния завой,той е много дълъг и в началото на завоя бяха равни,не може да не го е видял ВЕР. но си тръгна да затваря,макар да имаше много място от ляво.Ама майната им.Няма го Сена,всички бледнеят пред него!Ай наздраве!
 

Niki

Редовен Потребител
Само да питам, на старта при потегляне първият има ли право да избере траектория и да затвори следващият? Защо да няма право и по цялото трасе да го прави с една подробност, че има право само на една корекция. В този завой скоростта е от порядъка май на около 300км/ч, ебаси завоя??? и ако не следващ ейпекса на завоя губиш позиция. Наздраве и на теб и за Сена!!! Оф, много харесвах Монтоя!
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
`Кат че ли не сте гледали Хакинен и Менсъл никога...
Единствения пилот, който Шумахер винаги е уважавал и го е заявявал е Мика. Да си спомним и едно гран при в Щатите, когато Летящият отново направи безпомощен Пилето и в последната обиколка му гръмна мотора. Спомнете си какво каза германеца по адрес на Мика тогава!
Пък за Менсъл мога да кажа, че никога не е имало такъв пилот с хъс за победа и доказване на уменията винаги до последната обиколка. Не веднъж е правил Best Lap в последните обиколки, въпреки че е водил с примерно 20 секунди на втория. И да не забравяме, че по неговото време най-бърза обиколка не носеше нищо! За него беше чест да кара до последно и да не пази колата никога, за разлика от много други, включително и по-горе споменат пилот.
 

Niki

Редовен Потребител
Британският лъв е единственият световен шампион,който взе и Карт сериите в САЩ,по това време Индикар беше разделен на два шампионата.Не знам дали Менсъл е Сър,той той е с много по голяма аура от днешният сър.Уйлямс бяха фантастичен отбор тогава,Менсъл,Хил и Жак Филнъов донесоха световната титла.Хакинен ,както всеки финландец беше ,,леден,, но убийствен на пистата.Изненадващо за мнозина след ,като стана два пъти шампион се отказа.Много си прав за Менсъл относно постигането на най добра обиколка в края на състезанието,точно така правеше.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
`Кат че ли не сте гледали Хакинен и Менсъл никога...
Единствения пилот, който Шумахер винаги е уважавал и го е заявявал е Мика. Да си спомним и едно гран при в Щатите, когато Летящият отново направи безпомощен Пилето и в последната обиколка му гръмна мотора. Спомнете си какво каза германеца по адрес на Мика тогава!
Пък за Менсъл мога да кажа, че никога не е имало такъв пилот с хъс за победа и доказване на уменията винаги до последната обиколка. Не веднъж е правил Best Lap в последните обиколки, въпреки че е водил с примерно 20 секунди на втория. И да не забравяме, че по неговото време най-бърза обиколка не носеше нищо! За него беше чест да кара до последно и да не пази колата никога, за разлика от много други, включително и по-горе споменат пилот.

Объркал съм състезанието и се извинявам.
Това е въпросното състезание и отношението на Пилето към Летящия:
 

njatanasow

Редовен Потребител
Адаш щеше да се спукам от яд.Преди последния изстрел водихме с половин точка.Язък.....ама нищо пак е много добре!!!
 

Niki

Редовен Потребител
А, какво стана с Гроздева, имаше и един симпатяга Танъо Киряков, хайде Весела Лечева е ясно?
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Ники, не виждам място за ирония или сарказъм........
 
Нагоре