Купа Балкантрейд 26-27.06.2021г.

tvt1968

Редовен Потребител
Ицо, в Русе като се запознах с някои от Вас и като разбрах какви пичове и мъжки момчета сте не ме изненадват думите ти.... А и като си помисля, че и чуждестранните участници може да са признали Истанбулската конвенция..... Нека дамите, членове на форума и участнички в стрелбите не се засягат.... На тях шапка и свалям, за почест, респект за мъжките момичета....
 

tvt1968

Редовен Потребител
В интерес на истината след публикацията се замислих, че и те СА а и няма как да не са след като практикуват ФТ..... Не ми е в стила да говоря преди да мисля, ама този път се изказах неподготвен, за което се извинявам.
 

astra

Редовен Потребител
ДА се обадя пръв, че вече пристигнах в Пловдив, но сърцето ми е още в Орешака :)
Два незабравими дни и още две незабравими вечери!
Благодаря на организаторите за усилията, труда и мерака да подредят отново най-трудното и предизвикателно трасе за годината! Чакам с нетърпение снимките с лицата ни от двата състезателни дни (особено от първия) :)
Благодаря и на всички приятели, които с присъствието си допринесоха за незабравимото преживяване!
До скоро...
 

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Прибрах се изморен, но в добро настроение.
Дадох 100% от себе си и съм доволен, тежко и топло ама пък интересно трасе.
Благодаря ви на всички!
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Благодаря на всички присъствали на мероприятието. Хубавите неща се случват, когато има желание за участие. Радвам се, че ви познавам всички вас. Честито на победителите. Заслужиха си го.
 

ivofox

Редовен Потребител
Два незабравими дни и още две незабравими вечери!
Благодаря на организаторите за усилията, труда и мерака да подредят отново най-трудното и предизвикателно трасе за годината! ЧЕСТИТО НА ПОБЕДИТЕЛИТЕ.
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Новобранските си изпълнения няма да ги коментирам.
Трасето е сложно с много +45 метрови мишени и вятър във всички посоки.
Трасе, което всеки с вирната камба трябва да мине състезателно, за да си свери часовника.
Поздрави към Павката и Оги за ентусиазма и затова че вече 11 години организират това мероприятие!
Поздрави за победителите!
Поздрави за Надето! Момичетата ни са много нахъсани... и доста момчета има какво да научат от тях!
Поздрави и за биткаджиите ни Део и Божо! Надстрелването беше "черешката на тортата".
Поздрави на всички уважили мероприятието!
До нови срещи живи и здрави!
 

xpresident

Редовен Потребител
Страхотно състезание, както винаги! Благодарности на организаторите!
Пускам снимка на класирането, че в xlsx някой може да не го вижда:
upload_2021-6-28_8-43-10.png
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Троянци-Спартанци,страхотни сте!Поздравления към всички участници и призьорите,браво на Апостол!До нови срещи:cheers:
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Уникално състезание се получи. Домакините отново се бяха погрижили да не ни е лесно. Първия ден изцеди силите ни почти до 0 и почти ни отказа, но това само ни надъха за предизвикателството ден 2. Жега, слънце интрудно трасе. Истинско изпитание на волята, наградено насладата да преминеш на края и прекрасните вечеринки с приятели. Троянци отново ни показаха че Балкантрейд си остава най голямото ФТ предизвикателство в България и не само.

Чест и почитания.
 
Нагоре