Русенска група - DANUBE POWER

Frankeiy

Потребител
Не се смятам за аватар, но пък съм затрупан с работа и нямам време да влизам в обяснителен режим.
Само ще кажа, че за работата и постъпките на една бригада, не е редно да слагате общия знаменател.
Поздраави.
 
Последна промяна:

barbaron

Редовен Потребител
Не се смятам за аватар, но пък съм затрупан с работа и нямам време да влизам в обяснителен режим.
Само ще кажа, че за работата и постъпките на една бригада, не е редно да слагате общия знаменател.
Поздраави.
Колега, присъстващите винаги са изключение! Аз говоря от натрупан близо 20 годишен опит като строителен надзор и проектант. Ако съм излъгал в нещо, не съм го направил целенасочено към някого. Приемете личните ми извинения към вас и всички празнуващи Димитровден!!! И понеже черпя опит и от по-старото поколение и техния майсторлък - то смело заставам зад думите си, че КАТО ЦЯЛО - майсторлука си замина в началото на 90-те.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Все още има живи майстори дюлгери от Раковски и от Родопите, ама трудно фащаш ред.....
 

Мирослав 71

Новодошъл
Здравейте днес пострелях на 50 м пушката е пружина, въпроса ми е ако се направи дулна ФаскаIMG_20210711_133102.jpg IMG_20210711_133102.jpg IMG_20210711_133145.jpg на пружинна пушка ще подобри ли групата.или да не се занимавам с глупости.
 

Attachments

  • IMG_20210711_133126.jpg
    IMG_20210711_133126.jpg
    566.1 KB · Прегледи: 45
  • IMG_20210711_133135.jpg
    IMG_20210711_133135.jpg
    513.4 KB · Прегледи: 41

rivan

Редовен Потребител
При условие, че направиш добра фаска! Ако не си правил, може и да се влошат нещата. Намери някой, който знае какво прави! В Русе поне има такива хора!
 

shaman

Редовен Потребител
Според мен няма да е зле и да изпробваш различни проектили !
Може пък с някои да се държи по-добре ;)
 

shaman

Редовен Потребител
Идва есен.. Още малко да опадат листата от дърветата, да просветне малко вътре и може да подновим посещенията на закритото "стрелбище"... Само дето вече 70м. ми идват къси :(
 

nikokolev73

Потребител
Като ти идват къси слагай 1 или 2стотинки да видим аз така правя къде е това и аз да дойда някой път
 

shaman

Редовен Потребител
Ще пиша предварително преди да тръгна за там... Няма да е тази седмица, обаче. Обикновено мога събота след обед или неделя...
 
Нагоре