МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

apostolevski1

Редовен Потребител
Дайте линк на бенчрест мишена, че намерих някакви, но не се разпечатват в правилния мащаб.
 

Стоян77

Потребител
DSC_0012.JPGDSC_0012.JPGDSC_0010.JPGDSC_0010.JPG Бамчето. Jsb1. 175. Скорост не знам. Хроното го отнесе. Десет изстрела от 200до 170, и от много човъркане го развали платото
 

Attachments

  • DSC_0011.JPG
    DSC_0011.JPG
    171.5 KB · Прегледи: 53
  • DSC_0009.JPG
    DSC_0009.JPG
    179.4 KB · Прегледи: 53
Последна промяна:

njatanasow

Редовен Потребител
Една проверка на прострелката от днес, в умерен вятър с променлива посока. 25м по 3 изстрела в мишена, ФТ БР.
View attachment 91016
Иво добре е ....но можеш и по добре,виждал съм те! И не хитрувай,прави поне 5 изстрела на мишена! ;):cheers:
 

astra

Редовен Потребител
И не хитрувай,прави поне 5 изстрела на мишена! ;)
Ники, след третия изстрел направо си е хвърляне на чашките на вятъра през единствената дупка на мишената ;)
Което при тази "суша" и дефицит на чашки, е разточителство ;)
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Ники, след третия изстрел направо си е хвърляне на чашките на вятъра през единствената дупка на мишената ;)
Което при тази "суша" и дефицит на чашки, е разточителство ;)
айде айде, слушали сме ги тия :D Утре само по 2 пускай и кажи, че е група ;)
Иво 4-5 изстрела инак е несериозно и оправданията сме чели доста през годините, старай се има полза вижда се :cheers:
 

kosmev

Редовен Потребител
Стига с тия групи, малко стрелба на поражение! 127 метра.
Първият изстрел е долу вляво, след това с корекции докато продупчим.
127m.jpg

H&N slugs 23 grains с 275м/с, Puncher Breaker

Оптиката и скалата съм нагласил така:
1.jpg
 
Последна промяна:

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Стига с тия групи, малко стрелба на поражение! 127 метра.
Първият изстрел е долу вляво, след това с корекции докато продупчим.
View attachment 91150

H&N slugs 23 grains с 275м/с, Puncher Breaker

Оптиката и скалата съм нагласил така:
View attachment 91153
Стига с тия статични мишени, пробвай по махало да стреляш до като се движи, оказа се доста интересно занимание :D
 

Licho

Редовен Потребител
Няма спор,че мишената ти е хубава,но оная, с яйцето и чашките, най-много впечатлява!
 
Последна промяна:

Kameno Karp

Редовен Потребител
Днес ми се отвори малко време да пострелям преди да е задухал вятъра. Стрелях на средна мощност(61 джаула), за да имам повече изстрели между пълненията на пушката. Кокоши яйца на 100,140 и 160 м хвърчаха като пуканки, никаква интрига. Винтова капачка (голяма) от буркан на 197 м също не можа да се опъне. Тъй като почна да духа вятър на пориви, прекратих стрелбата. И една мишенка на 100 м.
IMG_20210525_100301.jpg
 
Последна промяна:
Нагоре