Обяви от мрежата

F.Pehlivanov

Редовен Потребител
Не само е неграмотен, но и доста тъп. Имал съм комуникация на няколко пъти с тоя индивид. Хем си няма хабер от нищо, хем ти дава и акъл.
 

F.Pehlivanov

Редовен Потребител
Не е добре да се купува пушка от тъп-панар :) Може да е стрелял с пирони или камъчета :p
Който я купува, да гледа добре какво взима.

Наистина, ако ще се купува специално тази пушка е нужен стабилен преглед.
 

Dominus

Редовен Потребител

t.marev

Редовен Потребител

Hidden

Редовен Потребител
Обявата за маншета и пружината е малко спекулативна - във ВИП-а бяха по няколко лева.
 

astra

Редовен Потребител
Колеги, понеже имам навик да следя форума "For sale" на шутинга, може ли малко инфо как стоят нещата с покупката на стари чаркове, от частни лица, от Острова. За покупки от онлайн магазини от там знам, че е мътна и кървава - мита, освобождаване и т.н. удоволствия. Дали има разлика в посока на по-лесно получаване от частно лице на употребявани вехтории?
 

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Колеги, понеже имам навик да следя форума "For sale" на шутинга, може ли малко инфо как стоят нещата с покупката на стари чаркове, от частни лица, от Острова. За покупки от онлайн магазини от там знам, че е мътна и кървава - мита, освобождаване и т.н. удоволствия. Дали има разлика в посока на по-лесно получаване от частно лице на употребявани вехтории?
Трудно и скъпо!
 

astra

Редовен Потребител
Тогава, "тури му пепел", както казват старите хора... Забравяме за Острова макар, че много неща идваха от там лесно и изгодно. Каквото сам си направиш...
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
за дребни неща не е скъпо. габиели карат неща под 180 паунда мисля по старите тарифи. прочети на сайта им
 
Последна промяна:

Lighthammer

Редовен Потребител
Не знам дали сте писали в тази тема, не ми се преглеждат 50 страници да проверявам, но наскоро разглеждах форума на ловците БГ ЛОВ и там могат да се намерят качествени и запазени аксесоари на добри цени, особено по-бюджетни неща. Там са на други ценови равнища спрямо нас и явно гледат при първа възможност да се отървават от по-ниските класове аксесоари (може да си мерят нещо, знам ли :D). Аз си търсих бюджетна оптика и накрая избирах между четири-пет варианта на много добри цени.
 

lynx

Редовен Потребител
Да, за съжаление ловджийските оптики не са от най-подходящите за нашите цели.
Дано колегата не се е набутал с нещо, което ще се чуди после на кого да пробута на безценица.
 

Lighthammer

Редовен Потребител
Е, знам, разбира се, разликите между ловджийските и нашите оптики. Там има немалко обяви за оптики с по-голямо увеличение и мил-дот скали. Иска ровичкане из страниците обаче, защото обявите са страшно много. Истината е, че реших да рискувам с една китайска марка, за която четох много преди това и всички ревюта са страхотни. Взех си T-Eagle 4-16x44 и на пръв поглед изглежда страхотно - яка конструкция, много светлина, 30 мм тубус, чудесен образ на макс увеличение, много фина скала, подсветка, заключващи се турети, ясен клик... Остава само да й изпробвам точността, което ще е тези дни. Ще пропусна да отговоря на въпроса между какви оптики съм я избрал, за да не стане тука спам от типа на: "Ти луд ли си да избереш някакво китайско менте, вместо тая!" Изборът е направен, главата е в торбата, а и както написах, засега съм предоволен. Но и не този въпрос е целта на моята публикация. Целта е да помогна на други колеги.

Ето ви и примери какви неща се продават/са се продавали, които извадих набързо, както много бюджетни, така и по-малко - Leapers 3-9x32, Diana 8-32x50, Visionking 1.5-6x42, Walther 8-32x56.
 
Последна промяна:
Нагоре