ФТ Русе

tvt1968

Редовен Потребител
Проблема, е че нямам 16 Дж. пушка.... и се надявам много уважаван и можещ колега, към когото всички имаме респект да ми помогне с преработката на моята.....
Сега като се замисля, май на жена ми пушката е 16 Дж. / BSA ULTRA/, но е в калибър 5.5 мм и не става за нашите цели...
 

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Не е подходяща по принцип, но може да пробваш с нея ако знаеш горе долу някакви корекции до 50м. Поне ще усетиш атмосферата от вътре.
 

tvt1968

Редовен Потребител
За съжаление нямам такава оптика.... имах преди време един Валтер, но го продадох - беше много тежък и си казах кога ще ходя да стрелям..... ама пуста краста.... трябва да се "почеше"
Иначе пушката е с Лийпърс 3-9х32, късият вариант.... На нея ако и сложиш такава оптика ще е по-дълга от самата пушка.... Пушлето с модера е 97 см.
 

KILLER

Редовен Потребител
ФТКС
Не се ли отварят? При мен линка работи, но ще пусна нов.
 

tvt1968

Редовен Потребител
Благодаря за координатите, колеги - това трябва да е сигурен знак, че няма да мина Дунав мост... Все пак ще помоля някой от организаторите да драсне на ЛС един телефонен номер задочно да се чуем - все пак Вие се познавате, знаете си "табиетите", събирали сте се и Дай Боже и занапред да е така, пътувате заедно....
 
Нагоре