СПОРТ!

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Та стана както трябваше, балона се спука само след няколко дни.
 

Niki

Редовен Потребител
Които е гледал последният старт на Ф1,как мисли защо бокса за Мик Шумахер беше затворен,а за Хамилтън отворен???Идентични ситуации,катастрофа,кола за сигурност,бокса е затворен при това положение?
 

njatanasow

Редовен Потребител
Които е гледал последният старт на Ф1,как мисли защо бокса за Мик Шумахер беше затворен,а за Хамилтън отворен???Идентични ситуации,катастрофа,кола за сигурност,бокса е затворен при това положение?
Веднъж вече ти писах...пак ще ти пиша:)
Докато разчистят изхода на питлейна (имаше повредена кола и много отломки)останаха затворени боксовете за всички,нищо че имаше кола за сигурност.След това го отвориха!:cheers:
 

Niki

Редовен Потребител
Това го чу или и твое обяснение?Щото за мен без да търся конспирация това беше много съмнително меко казано.
 

njatanasow

Редовен Потребител
Това го чу или и твое обяснение?Щото за мен без да търся конспирация това беше много съмнително меко казано.
Чух го и го гледах.Ако беше по рано отворен Хамилтън също щеше да влезе по рано за смяна на предното крило!
 

Niki

Редовен Потребител
Работата е там че при кола за сигурност бокса е затворен,ама за британеца не важи това!
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Работата е там че при кола за сигурност бокса е затворен,ама за британеца не важи това!

От много време не следя Ф1, но преди го нямаше това правило. Даже използваха, като излезе колата за сигурност и пилотите влизаха в бокса да сменят гумите.
Може и да греша.
 

njatanasow

Редовен Потребител
От много време не следя Ф1, но преди го нямаше това правило. Даже използваха, като излезе колата за сигурност и пилотите влизаха в бокса да сменят гумите.
Може и да греша.
Павка и сега е така!Само ,че когато на входа или изхода на питлейна има проблем остава затворен!
Явно колегата Niki,е от "не харесващите" Хамилтън!
 

Niki

Редовен Потребител
Ниатанасов с тия кавички ще ме изкараш и расист още малко?До колкото гледах състезанието Мик Шумахер не му позволиха да влезе в бокса,а направи още 3об.ако не греша,британеца му беше отворена вратата на секундата,отделно караше надзад за което трябваше да получи наказание?Не видях пред входа или изхода никакви отломки/но може да съм пропуснал тази част/Манчев го виждам чат пат в квартала и ще го запитам ,като го видя.На времето Шумахер ,като заореше в чакъла викаше стюардите да го изтикат на пистата,за другите пилоти нямаше такъв бонус,та и сега малко са му предимствата на британеца ,та и второ състезание реверанс..............
 

Niki

Редовен Потребител
Сега пуснах репортаж от състезанието ,Мик Шумахер прави катастрофа точно пред изхода на бокса ,разпилява се голяма част от предното крило,ок но тия части да ги чистят толкова бавно все едно е потекло масло??човека прави 3обиколки докато му разрешат да влезе?Аз не съм луд фен,но умерено може да се каже.Я,кажи следиш ли Индикар?
 

njatanasow

Редовен Потребител
Сега пуснах репортаж от състезанието ,Мик Шумахер прави катастрофа точно пред изхода на бокса ,разпилява се голяма част от предното крило,ок но тия части да ги чистят толкова бавно все едно е потекло масло??човека прави 3обиколки докато му разрешат да влезе?Аз не съм луд фен,но умерено може да се каже.Я,кажи следиш ли Индикар?
Не приятелю.Формулата ,моторите и билярда(снукъра) ми стигат!Ще се избием в къщи кой какво да гледа,макар че имам 4 телевизора и интернет!;)
А колкото до разпиляните боклуци....наистина много време не ги почваха да ги почистват.Италианска работа!:cheers:
 

njatanasow

Редовен Потребител
Да му е честит 100ния полпозишън на Хамилтън!Голям талант е и не се сещам кога ще го настигнат!!!:cheers:
 

lubo

Редовен Потребител
Сигурен съм, че следващият чернокож ще го подобри!
 

Niki

Редовен Потребител
Добра гонка днес,жалко че гумите на Верстапен не издържаха?
 

njatanasow

Редовен Потребител
С невероятна стратегия Хамилтън и Мерцедес са отново първи!Да им е честита победата!:):cheers:
 
Нагоре