DIANA

cilindura

Редовен Потребител
Здравейте, колеги!

Монтажът е монтиран абсолютно правилно. Както се вижда от забавения каданс при пружинните пушки първо се получава откат, а след това идва наката. Така че, така монтираният монтаж поема първоначалния импулс от отката и преди да се е върнал в изходна позиция, настъпва наката.

Поздрави!
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Леле, голям срам
То Диана не ги е срам какво са сътворили,та нас ли:D
Честито колега,чакаме ревю:)
П.с
Пушката е добра,монтажа не знам...трябва да се тества от грамотни хора!
 
Последна промяна:

astra

Редовен Потребител
Бързо намерих каквото трябва
Началото на филмчето ме развесели: "zero recoil ... to a certain degree"
Не бях виждал подобен монтаж с подвижна, противооткатна система. Един тъп въпрос: така както се мести напред-назад, държи ли добре прострелката?
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Да ти кажа по-добре и да има по някое попадение разсейване от колкото да троши оптики постоянно, че счупените оптики въобще не държат прострелка :D:D Щом има хлабини за да се движи е много малко вероятно да няма и малко разсейване. да не говорим ако има и мръсотии и т.н. попаднали по базите. И все пак е за предпочитане при магнум пневматиката с такъв монтаж.
 

petkof

Редовен Потребител
Монтажа на Диана показан по-горе пази оптиките от унищожение, но не покрива критериите за точност на почти всички четящи този форум. Дампа моно-блок изпълнението на монтажа е много по-добро от към повторяемост на попаденията но също допуска отклонения в зависимост от отката на пушката и теглото на оптиката. Както вече стотици пъти е писано тук, за мощни пружинни пушки трябва да се ползват леки оптики с малки лещи и малки фиксирани увеличения.
 

6tangata

Редовен Потребител
На магнум Дианите - 48, 52 и 54 и 56 точно точността и силата са качествата, които имат, това ги отличава и от другите магнум въздухарки, които са само "магнум" ;) От там идва и разликата в ценообразуването. Имам Диана 350, която взех с оптика Диана уж оптика за въздухарки....оптиката беше счупена и от външния вид не личеше да е много ползвана, та специално на оптиките Диана с големи увеличения хич им нямам вяра.
 

tio

Новодошъл
Колеги, мушката на Diana AR8 N-Tec , може ли да се махне? Има едно болтче там, аз го развих, но не пада мушката.
 

tio

Новодошъл
Ясно. Благодаря колега.
Абе как да го отлепя без да го счупя? Напънах с клещите да го завъртя около щифта, но имам чувството, че ще се счупи.
 
Последна промяна:

koki_84

Потребител
Колеги, би ли помогнал някой как и къде да открия "балистична крива" за Diana 460 Magnum 5,5 съсипах се да търся и не открих никъде.
 

Kameno Karp

Редовен Потребител
Теглиш си приложението Стрелок, попълваш всички необходими данни и то ще ти изчисли кривата на чашката с която стреляш.
 

koki_84

Потребител
Направихго, но етоснимка отбелязал съм го, какво се пише там
 

Attachments

  • IMG_20210621_101111.jpg
    IMG_20210621_101111.jpg
    71.2 KB · Прегледи: 32
Нагоре