МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

njatanasow

Редовен Потребител
е то бива, бива, ама..... г-н Атанасов, не пускай такива мишени, че не се отразяват добре на нервната система!:bravo:
Жоро ,познаваме се....и едно Бат Ники става (щот съм най стария вече във форума).Колкото до мишените ако кажете няма да ги пускам....ми аз всеки ден това правя.:):cheers:
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Я да пусна и аз нещо.
Най-добрите ми групи прав 32-33м.
И в двете мишени има по 4 изстрела (не ми стискаше за 5-ти)
Пушка Anschutz 9015 свидетел Надя :).
 

Attachments

  • 20190720_174130.jpg
    20190720_174130.jpg
    215.4 KB · Прегледи: 128
  • 20190720_190900.jpg
    20190720_190900.jpg
    181.1 KB · Прегледи: 124

njatanasow

Редовен Потребител
Я да пусна и аз нещо.
Най-добрите ми групи прав 32-33м.
И в двете мишени има по 4 изстрела (не ми стискаше за 5-ти)
Пушка Anschutz 9015 свидетел Надя :).
Браво Румба!Отлични мишени!
Колкото до петия изстрел прави го.Ще се развалят някои мишени ,но после ще си стават постоянно!;):cheers:
 

Lidkin

Редовен Потребител
Без муха някак постни ми се струват тези мишени :lol:

Мишените са Отлични! Не се е завъртяла муха там, с таз стрелба, нямаше да и прости:rambo:.

Аз лично чакам да се по затопли и слагам бялото листче на 50м, цопвам малко мед, ако не стане с мед:stop:, малко л.... о и ги почваммм. Това с мухата май се очертава нов стил стрелба:no:. Подвижни мишени на 50м, стил "Муха" или "Мух" стил.:lol::lol::lol:.

П.С Офф то беше забранен лова с въздушно, ша чакам да го разрешат, че ако ме надушат с тез опити за убийства o_O
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
@Lidkin, С риск да охладя ентусиазъма ти ... не е нов стил. Стреляме по мухи от години, Даже имах една забавна случка:
-Преди 8-9 години стреляхме с Божо на Бонсови долу на беседката по хартиени мишени на 50 метра от ФТ. Бяхме ударили по някоя муха, Отидох и мазнах с пастет малко по мишените.Намазването беше символично.Почти не цапаше листа. Тогава отгоре(който познава района ще се ориентира) слезна една жена да си налее вода от чешмата. С нея имаше и две кучета. Едното без да спира директно прецапа през дерето отиде на полянката и облиза мишените. Смяхме се и дълго си я спомняхме тая случка. И сега кацне ли муха на мишената се стреля по нея с риск да се развали групата. Избрал си по-правилното решение ,,, мажи с мед!
 

Lidkin

Редовен Потребител
@Lidkin, С риск да охладя ентусиазъма ти ... не е нов стил. Стреляме по мухи от години, Даже имах една забавна случка:
-Преди 8-9 години стреляхме с Божо на Бонсови долу на беседката по хартиени мишени на 50 метра от ФТ. Бяхме ударили по някоя муха, Отидох и мазнах с пастет малко по мишените.Намазването беше символично.Почти не цапаше листа. Тогава отгоре(който познава района ще се ориентира) слезна една жена да си налее вода от чешмата. С нея имаше и две кучета. Едното без да спира директно прецапа през дерето отиде на полянката и облиза мишените. Смяхме се и дълго си я спомняхме тая случка. И сега кацне ли муха на мишената се стреля по нея с риск да се развали групата. Избрал си по-правилното решение ,,, мажи с мед!

Няма проблем с ентусиазма:cheers:. Знам, че не е нов стил, пошгувах се, напоследък все такива гледки, та за това. На времето в ОСО-то ДаскЪлЪ в кражока по стрелба ни викаше "кво ми се хвалите, по една муха не сте уцелили още", явно тоз стил е замислен отдавна:no:. Не е за нашия форум ама, ловец съм от 21 години и като по млад също съм имал подобни случки. Един ден по време на излед за пернати с един колега седнахме под едно дърво на сянка за почивка уж, а то стана касапница... :rambo:Мина един стършел и го гръмнах, после още един, колегата и той иии, кой да се усети, че имали гнездо тамo_O. Аз не го отнесох, но колегата стигна до болница, гръмна го врага два пъти по главатаааа. Абе бая сме погърмели, че колегите ни чули и си рекли "тез ги набараха някъде", то тъй амааа. Иначе голям кеф беше в началото, гръмнеш и Фъркатото изчезне:lol:.
 
Последна промяна:
Нагоре