Монтанска група

AresP

Потребител
Здравейте, момчета, къде в Монтана си пълните ПЦП-тата/Бутилките? Че ми предстои покупка и обмислям вариант за компресор. И ако има активни стрелци, драснете да постреляме някой път ;)
 

kaloyan_takev

Редовен Потребител
Здравейте, момчета, къде в Монтана си пълните ПЦП-тата/Бутилките? Че ми предстои покупка и обмислям вариант за компресор. И ако има активни стрелци, драснете да постреляме някой път ;)
Май ще ти е по-лесно на метан. Едно време се ползваха услугите на Гражданска. Човека беше много разбран, пари не взимаше, може да го почерпиш нещо. Но и така не идва баш, че става неудобно в даден момент. Даже и на водна проба се беше навивал.
Сега не знам как стоят нещата.
Що не се замислиш за едно мини компресорче и бутилка 1-2 литра. Е зависи с колкав резервоар ще е пушката.
Не е невъзможно да постреляме, ама като се сетя, че 2020г. излизахме 2-3 пъти. То се виждаме само аз и алекс70. Другите явно са самосиндикални, не че ние не сме :D
 

AresP

Потребител
Здравейте, момци! Вече съм горд собственик на напълно обзаведен валтер максиматор - съответно имам постоянен сърбеж за стреляне в ръцете. Някой от вас знае ли място около града ни където мога да прострелям пушката без вятър (хале, изоставен краварник или друго дълго помещение) ? Също така много ще се радвам ако някой от вас ми заеме хронограф за 1-2 дни да направя малко тестове. Готов съм да платя и наем! :) И разбира се ако има желаещи да направим едно стреляне.
 

kaloyan_takev

Редовен Потребител
Здравейте, момци! Вече съм горд собственик на напълно обзаведен валтер максиматор - съответно имам постоянен сърбеж за стреляне в ръцете. Някой от вас знае ли място около града ни където мога да прострелям пушката без вятър (хале, изоставен краварник или друго дълго помещение) ? Също така много ще се радвам ако някой от вас ми заеме хронограф за 1-2 дни да направя малко тестове. Готов съм да платя и наем! :) И разбира се ако има желаещи да направим едно стреляне.
Има едно "хале", бивш краварник/овчарник нещо такова. Няма врати и прозорци и съответно подухва, май беше около 50м. Намира се след разклона за горно Церовене. Нямам идея къв му е статуса, не съм ходил там от 2019г.
Халето.jpg Халето 2.jpg
С хронограф мога да помогна. Тръбен от тези на M_I_T_A_K_A. Наема е ясен - ша пиеш една рИкия за мое здраве и една за твое и готово...
 

AresP

Потребител
Много ти благодаря! :) В такъв случай, дай на лични един номер да се разберем за хроното.
 

vako

Новодошъл
Има едно "хале", бивш краварник/овчарник нещо такова. Няма врати и прозорци и съответно подухва, май беше около 50м. Намира се след разклона за горно Церовене. Нямам идея къв му е статуса, не съм ходил там от 2019г.
View attachment 89659 View attachment 89660
С хронограф мога да помогна. Тръбен от тези на M_I_T_A_K_A. Наема е ясен - ша пиеш една рИкия за мое здраве и една за твое и готово...
До миналата година ставаше за стрелба, ходих няколко пъти там. Дължината му е точно 75м (надраскал съм на дясната страна на стената маркери за 25 и 50м), и аз мога да помогна с хронограф, който даже още не съм сефтосал. Ако някога се наканите да ходите да постреляте, ударете една шайба (0888351330).
 

Ringo67

Новодошъл
Да пренеса и аз Монтанската група в този форум.
Всички от Монтана и региона да заповядат, както на стрелбите на малката ни, но активна група, така и в тази тема. Това се отнася и за хората извън региона. Всеки е добре дошъл и се надявам групата ни да почне да се разраства.



 

Ringo67

Новодошъл
До Монтанската група -Здравейте колеги ,искам да попитам дали някой знае човек от региона които може да прави и поставя газова пружина на Метеор ар 1000 .
 

Belchev

Новодошъл
Здравейте банда ,поръчал съм си пцп и съм много нов в това хоби.от козлодуй съм и покрай мен не познавам никой с пцп ,та прецених че ако още има монтанска група ще се радвам да споделите опит и съвети с мен и ако може да постреляме и настройме пушката ако има колеги с хронограф ще е още по добре . ако има желаещи да организирате подобен урок за мен ще се радвам много .пушката е фх маверик .25кал. очаквам я началото на юли .ще съм благодарен ако откликнете на молбата ми. поздрави
 

kaloyan_takev

Редовен Потребител
Здравейте банда ,поръчал съм си пцп и съм много нов в това хоби.от козлодуй съм и покрай мен не познавам никой с пцп ,та прецених че ако още има монтанска група ще се радвам да споделите опит и съвети с мен и ако може да постреляме и настройме пушката ако има колеги с хронограф ще е още по добре . ако има желаещи да организирате подобен урок за мен ще се радвам много .пушката е фх маверик .25кал. очаквам я началото на юли .ще съм благодарен ако откликнете на молбата ми. поздрави

Бе то група май няма. Или е самосиндикално или се събираме по двама. Ако имаш желание и възможност пиши ми на лично съобщение, ще помогна с каквото мога. Обикновенно стреляме събота или неделя. Аз обаче съм на смени и мога и през седмицата. Имам хронограф, ама последно го давах на един колега и каза, че не работи. Не съм го пробвал след като ми го върна.
Имам и едно простреляно Combro - Тук е момента да попитам, ако някой има познат в Англия, който ще си идва скоро, да ми вземе 1-2 коруби за combro-то. Плащам си всички разноски....
 

Mr_DEATH

Потребител
След известно прекъсване (към 10 години) се завръщам отново в хобито. Та реших да изтупам малко темата от прахта. Вече съм горд собственик на SNOWPEAK PR900W GEN 2 4,5мм. Огромни благодарности на shaman
 

Attachments

  • IMG_20230307_124240.jpg
    IMG_20230307_124240.jpg
    116.5 KB · Прегледи: 39
Последна промяна:

Me4o grizzly 65

Новодошъл
Браво Кире ,най накрая разбра, че кръвта, с олово в нея ,вода не става! Остава да върнем славното име на групата, аз лично не само не съм спирал, напротив хобито ми стана постоянен спътник в живота, ако си ми забравил тел 0884670561 ,обади се има какво да ти покажа, пък може да потърсим и другите от четата да постреляме някой ден, на мен може да разчитате по всяко време -поздрави от Мечока!
 

ToHKa

Редовен Потребител
Здравейте.

Доверих се на този човек от гр. Монтана, да му изпратя уред за нощно виждане на стойност 400 лева без наложен платеж. Да го тества 1-2 дни и да прецени дали да го купи.

Веднага след като го е взел от Еконт ми блокира номера и вайбъра, опитах да му звъня от други телефони и тнт. но не вдига и не отговаря на смс-и., тоест открадна уреда.

Молбата ми е, всеки който може да се свърже или има контакт с него, или пък го познава...или да плати уреда или да ми го върне. Бях така добър да проявя човечност и разбиране но такива типове като него ме карат да губя доверие в хората.....

Благодаря Ви.
 

Attachments

  • IMG_20240323_231536_copy_1024x1365.jpg
    IMG_20240323_231536_copy_1024x1365.jpg
    748.8 KB · Прегледи: 35
  • img_1_1711227805299_copy_1024x918.jpg
    img_1_1711227805299_copy_1024x918.jpg
    392.2 KB · Прегледи: 33
  • Screenshot_2024-03-23-23-03-46-945_com.android.chrome_copy_1024x2276.jpg
    Screenshot_2024-03-23-23-03-46-945_com.android.chrome_copy_1024x2276.jpg
    88.4 KB · Прегледи: 35
  • img_2_1711227833859_copy_1024x1024.jpg
    img_2_1711227833859_copy_1024x1024.jpg
    454 KB · Прегледи: 36
  • Screenshot_2024-03-23-23-04-12-459_com.android.chrome_copy_1024x2276.jpg
    Screenshot_2024-03-23-23-04-12-459_com.android.chrome_copy_1024x2276.jpg
    126.9 KB · Прегледи: 36
  • Screenshot_2024-03-22-17-33-41-134_com.econt.prod.pme_copy_1024x2276.jpg
    Screenshot_2024-03-22-17-33-41-134_com.econt.prod.pme_copy_1024x2276.jpg
    61.4 KB · Прегледи: 34
Нагоре