СПОРТ!

dberov

Редовен Потребител
Само с надъхване и арогантност не става!
+1
Не може да излизаш ринга със световен шампион и да се хилиш като идиот, това е несериозно нищо не е научил от загубата с Кличко! Това му беше аз лично съм разочарован от държанието му не от загубата!
+1
Даааа, твърде високо самочувствие и увереност, за която си плати.
 

silver bullet

Редовен Потребител
Тук може да се гледат бъдещи боксови мачове не се изисква регистрация. http://livetv372.me/enx/allupcomingsports/6/


В бокса заканите и острите подмятания преди мача са част от шоуто. Провокацията с неприлични реплики и жестове по време на самия мач е стратегия на някои боксьори. По този начин искат да ядосат противника и да го извадят от психическо равновесие, а когато човек се ядоса греши.

Мохамед Али един от най-великите боксьори на всички времена. Е бил много по-приказлив и провокиращ от Кубрат Пулев на ринга и извън него. В днешно време най-добрия боксьор в тежка категория Тайсън Фюри какви ги приказва може свят да му се завие на човек като го слуша. Но това не му пречи да спука от бой Дионтей Уайлдър, който е машина и от който бягат и ги е страх всички в тежка категория.

За мен Кубрат даде всичко от себе си. Малко боксьори биха останали на ринга след тежките удари и нокаути. Които Кубрат понесе в третия рунд. Това бяха изключително тежки удари сигурен съм, че Антъни ако поеме такива удари ще се предаде още при броенето на съдията. При първия му мач с Анди Руис се предаде психически при по-неточни удари, които понесе.

Така че респект към духа и куража на Кубрат, че остана на крака до 9 тия рунд. Антъни е машина и освен Тайсън Фюри няма кой друг да го бие в днешно време. За мен Тайсън Фюри е най-добрия в тежка категория и ще го докаже догодина. :cheers:Освен това Тайсън Фюри наистина е много добър човек и помага на хората в нужда.
 
Последна промяна:

rivan

Редовен Потребител
Абсолютно съгласен!
Само който не е слагал ръкавици, той не знае колко тежки могат да бъдат наглед леки удари! Особено при тежките категории! Там един не особено тежък, но точен удар може да те нокаутира! Помня навремето как Ерера/Куба/ нокаутира Петър Стоименов на турнир "Странджата". В първия момент даже не се разбра какво стана, Пепи просто падна. И да, Кобрата също респектира Джошуа, мисля някъде 5-6 рунд. Видя се как Джошуа се дръпна и стана много по-предпазлив.
 

undertaker

Редовен Потребител
Че държи на удари Кубрат държи и то много,даже Джошуа като го подкара с ъперкътите си викам край стана като с Кличко,пък гледаш нашия се смее.Наистина отнесе много тупалки,не са много боксьорите,които ще издържат толкова.Също и два пъти да играеш за световна титла,не се знае,кога българин отново ще има шанс.
Просто си мисля,че ако приказките бяха малко по-малко,както и държанието по-сериозно и спортсменско щяха много от хората да го гледат с други очи.От към игра смятам,че трябваше да бъде малко-по нападателен.
Иначе наистина е лесно да се коментира,спор няма.
Когато Джошуа игра с Поветкин и с Кличко пак ги победи,но нямаше такива приказки и двамата бяха спортсмени.
Не е срамно да загубиш от световен шампион,такава е играта:много тренировки,пот,кръв,хранителни и всякакви режими,лишения и накрая единия печели,другия губи.Така е в спорта.Но когато си спортсмен,излезеш и се представиш достойно,дори да загубиш мача,ти си спечелил друго по важно нещо - Уважение.

Тук може да се гледат бъдещи боксови мачове не се изисква регистрация. http://livetv372.me/enx/allupcomingsports/6/


В бокса заканите и острите подмятания преди мача са част от шоуто. Провокацията с неприлични реплики и жестове по време на самия мач е стратегия на някои боксьори. По този начин искат да ядосат противника и да го извадят от психическо равновесие, а когато човек се ядоса греши.

Мохамед Али един от най-великите боксьори на всички времена. Е бил много по-приказлив и провокиращ от Кубрат Пулев на ринга и извън него. В днешно време най-добрия боксьор в тежка категория Тайсън Фюри какви ги приказва може свят да му се завие на човек като го слуша. Но това не му пречи да спука от бой Дионтей Уайлдър, който е машина и от който бягат и ги е страх всички в тежка категория.

За мен Кубрат даде всичко от себе си. Малко боксьори биха останали на ринга след тежките удари и нокаути. Които Кубрат понесе в третия рунд. Това бяха изключително тежки удари сигурен съм, че Антъни ако поеме такива удари ще се предаде още при броенето на съдията. При първия му мач с Анди Руис се предаде психически при по-неточни удари, които понесе.

Така че респект към духа и куража на Кубрат, че остана на крака до 9 тия рунд. Антъни е машина и освен Тайсън Фюри няма кой друг да го бие в днешно време. За мен Тайсън Фюри е най-добрия в тежка категория и ще го докаже догодина. :cheers:Освен това Тайсън Фюри наистина е много добър човек и помага на хората в нужда.

Наистина играят ли Фюри и Джошуа ще е много интересно.Според мен Джошуа си е попроменил стила след загубата от Руиз,като чели е по-подвижен,а Фюри е много техничен.
Там вече е трудно да се прогнозира,кой кого.
Като се има <span class="corrected">предвид</span>,Фюри на какво беше заприличал и се възвърна и взе световна титла,просто няма думи,с които да се опише.
Дано направят мач,ще бъде много интересно наистина.
 
Последна промяна от модератор:

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Не става без никаква техника и без движение по ринга да спечели срещу Джошуа, а само срещу такива като него. Чакащи да вкарат десен прав, ама ако стане.
Джошу си пробва целия арсенал , като че беше спаринг двубой.
Изчака го да види случаййно, дали не води някакво тактичесо разузнаване нашия.
После го пробва с няколко финта и видя, че няма и грам тактика и мисъл насреща си.
Нарочно го вкарваше в клинчове, за да го настърви и да тръгне да атакува, и като се открие да му вкара някой прав и нашия ако реши да се предпази с двете ръце(ама айлашката, без лакти) да мушне един два ъперкъта.
 

didarai

Редовен Потребител
Нещата които на мен ми направиха впеатление :
-Много, ама много, че и поредни ъперкъти . През целият мач и на практика с тях спечели. Едно ...не знам защо Кубрат не го отчете . И второ по-лошо, защо щабът не го отчете.
-Второто...нокаутът дойде 14 секудни преди края на рунда и никой пак не му каза, просто да се пази за да дотика до гонга.
-Третото ...докато те бият , не изглеждаш ок като се смееш и четвъртото пак не е ок да показваш неуважение към човекът , който е победил . (тва за след срещата веднага )
 

lynx

Редовен Потребител
Малко са тези, които съдят Кубрат за загубата от Световния шампион. Нормално е да загубиш от него и разликата между двамата беше очевадна.
Дразнещото беше мутренското налитане на кантара и най-вече изпълненията след мача.
Ако Кубрат държи да го запомнят с добрите му дела, няма право на Бай Ганьовски ежни и прояви на неуважение към победителя.
Сега хората няма да го похвалят, че след като го натупаха лошо в третия рунд, се би геройски(доколкото му позволиха) до деветия...
Повечето ще запомнят ганьовските изпълнения и манталитета на батка.
Версията с изкарания наскоро Ковид-19 и невъзможността 3 седмици да тренира също можеше да я спести, прозвуча като оправдание.
 

bgbul

Редовен Потребител
Просро един добър спортист - боксьор. За жалост не проумя, че поведението ти в живота се отразява върху поведението ти на ринга.
Видяхме едно и също поведение и с Кличко , и сега- поведение на човек от заведение. И видът му също е такъв.
Извън ринга той показваше самочувствие (има защо естествено), но го демонстрираше не със спортна форма, ами с думи.
На ринга думи не вършат работа. Каза му го и световния шампион. Каза му го и на кантара, и на мача.
Все пак е велик боксьор който си пропусна шанса. Типично по нашенски. Всеки от нас е така. Поне аз също съм така.
 

Termina4

Потребител
Тайсън Фюри ми е любим боксьор. Кникаата му също е много интересна, то целият му живот е интересен. Колкото до наш хубавец аз не го харесвам от момента в който ме натисна в София (еднопосочна улица и кара срещу мен и е в нарушение... Спирам и мигам-отсреща някой ми се подхилва, слизам от колата и най-културно отивам до колата му, който ме познава знае колко съм спокоен и казвам "извинявай, но си в нарушение" Отговора от този велик човек бяха "Нали знаеш кой съм аз, давай назад...)
Аз знам че в нашата луда държава това е начина за успех, но за мен и предполагам голяма част от вас има и други начини да живеем и да се борим всеки ден!
 

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
80% са вече похарчени за екипа му и режийните разходи в GB. Проблемът е, че комплексари (вж. поста на Termina4, а случаят е тривиален) с патриотарски изявления нямат акъл да похарчат разумно останалото. Планета "Пайнер" го зове.
 

silver bullet

Редовен Потребител
Тайсън Фюри ми е любим боксьор. Кникаата му също е много интересна, то целият му живот е интересен. Колкото до наш хубавец аз не го харесвам от момента в който ме натисна в София (еднопосочна улица и кара срещу мен и е в нарушение... Спирам и мигам-отсреща някой ми се подхилва, слизам от колата и най-културно отивам до колата му, който ме познава знае колко съм спокоен и казвам "извинявай, но си в нарушение" Отговора от този велик човек бяха "Нали знаеш кой съм аз, давай назад...)
Аз знам че в нашата луда държава това е начина за успех, но за мен и предполагам голяма част от вас има и други начини да живеем и да се борим всеки ден!
Колега чувал съм, че Кубрат е бил разни хора по дискотеките навремето. Но понеже знам какви келеши има не съм отдавал значение. Викам си може и да са си заслужили пердаха. Но това което разказа, ако е истина и най-вероятно е истина. Сега разбирам защо толкова много колеги не харесват този човек и имат пълното право да е така.
 
Последна промяна:

Jorom

Редовен Потребител
На селския бияч още не може да му се утаи айряна в главата, дето му го направи Джошуа, че реванш поиска, ХАХАХАХАХА, смЕХ!
В нито един момент не съм мислел че има каквито и да било шансове срещу СШ, точкаджията няма шансове и срещу Уайлдър, Т Фюри, Д Уайт, Поветкин и другите от топ 10, таргета му са разни пенсии и подобни Изкуствено напомпан рейтинг с боксиране срещу пенсионери+вродената му арогантност доведоха до логичния резултат Кличко и Антъни да избършат пода с него! Не си спомням да съм виждал нещо подобно на бягството му като го запука яко Джошуа, такава излагация, срам, думи нямам...но нали е прост и нагъл като бате си бою, сега реванш искал... Не я затвори таз лайняна уста, нагъл гербераст! Да си харчи със здраве парите дето получи затова че го пребиха като куче и да не ни срами повече пред света!
 
Последна промяна:

bgbul

Редовен Потребител
Много хора го мислят това - от горната статия. И го чувстват така. Премълчават си единствено от култура и възпитание.
И от капчицата надежда, че това поведение (в политиката, в културата, в спорта) ще бъде минало от утре.
Всеки е изпадал в подобно състояние (да не знаеш кой си и къде се намираш), но за кратко. После съжаляваш, че си бил в това състояние.
За жалост има хора с власт и име, които са перманентно в такова състояние и си вярват отгоре на всичко.
Най-лошото е, ЧЕ ИМ ВЯРВАМЕ И НИЕ. Поне аз вярвах на Пулев.(и на Борисов, и на Станишев, и на Костов, и на други маскари)
Не очаквах да ме излъже (излъжат) толкова нагло.
А той (ТЕ) просто отиде да си вземе парите и толкова. Да е жив и здрав!
А реванш - през крив макарон. Хората имат достоинство и разум. И ги пазят и ползват. Как искам да съм като тях... ама надали.
 
Нагоре