FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

Martyn

Потребител
Здравейте, колеги и ЧЕСТИТА КОЛЕДА! Първо искам да изкажа огромни благодарности на du6ata!-Сашо! С негова помощ по телефона поставих на бт-то слъг лайнер (fx superior heavy liner 700mm. 22cal.)всичко, което е нужно за поставянето на лайнера е изработено от мен на универсална машина. Като пушката в момента е настроена на h&n 27gr - 295м/. Вчера и днес и правих тестове и съм доста доволен(групи и тн. не съм мерил), пробвах я на 150 и на 200 метра. При дистанция на 150 метра НЯМАМ пропуск на флакон от спрей за боя 10/10. На 200 метра нямах много време днес,но гонг 180мм пак нямам пропъск(мен това ме удовлетворява!). Силно препоръчвам, и се извинявам! Поздрави и весели празници на всички
 

Attachments

  • IMG_20201225_151343.jpg
    IMG_20201225_151343.jpg
    344.1 KB · Прегледи: 196
  • IMG_20201225_151318.jpg
    IMG_20201225_151318.jpg
    273.6 KB · Прегледи: 193

biserterziyski

Потребител
Здравейте колеги.Искам да попитам къде в сф има Fx impact,maveric или tactical да видя и пипна.Как стои въпроса с наличностите или всичко още е по снимка с чакане месеци.Стрелям 5.5 от маса главно.Коя бихте препоръчали?Реших ,че ми е време за Фх но ми се искаше да пипна преди това.
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Аз пък си купих ФХ-са от Мундилар на промоция... Няма как да я барнеш?! Купуваш и пробваш.
 

staz

Редовен Потребител
Здравейте колеги.Искам да попитам къде в сф има Fx impact,maveric или tactical да видя и пипна.Как стои въпроса с наличностите или всичко още е по снимка с чакане месеци.Стрелям 5.5 от маса главно.Коя бихте препоръчали?Реших ,че ми е време за Фх но ми се искаше да пипна преди това.
Виж в Сотис, последно там пипах Импакт...
 

dvelinov

Редовен Потребител
Сотис имаха Импакт от първите в комплект с 3-те цеви преди 2 години в Люлин-магазина до пазара
 

biserterziyski

Потребител
Вече ми се избистриха нещата.Спрях се на импакта.Винаги съм го харесвал на картинка.В Крале излиза 3900 докато в мундилаир е 3700 за 5.5.Но пише ,че е 600мм цев с фиксиран модератор.Долкото гледах клипове на повечето модератора се развива.Не съм запознат с цевите на ФХ но да не би да е по стар модел цев.Замислям се и за 25 калибър , а след като се освестя от покупката финансово обмислям да пробвам и по голям калибър.Също какво мислите за бронзовия цвят? Колко време ако имате наблюдение пристига с ups?
 

emci74

Редовен Потребител
На големите калибри е фиксиран модератора,а на малките се предлага и телескопичен. Това и имат впредид под фиксиран,че не е телескопичен. Да ме поправи някой, ако греша.
Препоръчвам ти да си вземеш 70см цев, защото няма как да не залитнеш по големите дистанции впоследствие.
 

astra

Редовен Потребител
В Крале излиза 3900
Преди да преведеш пари на Крале, винаги най-напред им пиши имейл с въпрос: имате ли го налично точно това нещо?!
Искай им снимка на точно този вид пушка или каквото там купуваш!
Не взимай за чиста истина това, което пише на сайта им!
Питай, искай потвърждение и снимки на наличния продукт.
Ще си спестиш много главоболия по този начин.
И съм духал и съм сърбал холандската супа...
Успех!
 
7

7842

Гост
Преди да преведеш пари на Крале, винаги най-напред им пиши имейл с въпрос: имате ли го налично точно това нещо?!
Стига бе!Хората са ти написали какво има и какво няма.Защо си мислиш че Крале продават само в България?Примерно като са писали че една стока в момента я няма,и аз задам въпрос:Имате ли я в наличност?И понеже са по културни няма да ми отговорят:Ти малоумен ли си?Не четеш ли какво пише?
 

biserterziyski

Потребител
Здравейте, колеги пушката днес пристигна.Много ми харесва. Модератора е кух и има как да се желае по отношение на звука.Пристигна на 110 бара редуктора.Това ми се струва ниско за калибъра6.35 и заподозрях ,че може да има теч.Вдигнах го на 120 и развих бутилката ,за да проверя .Не беше спаднал нещо видимо за слетобяда.Но прави ми впечателение като пускам празни изстрели налягането в редуктора става все по малко докато на бутилката в монента е 170.След всеки изстрел спада по малко.На какво може да се дължи това?.Не трябва ли да си е постоянно? Не засичам теч със сапун до сега, но може и да има.Ще съм благодарен за мнения по въпроса.Очаквах ,че е възможно да трябва да сменя някой пръстен.
 

Attachments

  • IMG_20210215_100934.jpg
    IMG_20210215_100934.jpg
    348.4 KB · Прегледи: 134
  • IMG_20210215_104518.jpg
    IMG_20210215_104518.jpg
    293.1 KB · Прегледи: 130
Нагоре