Kuzey Arms

hunter_78

Редовен Потребител
На открито дистанция 30 метра,не повече стреляхме с малката...тя е на 7 аз си целех 10-ката а тя подпряна на вратата на колата че и тежи пушката целеше в 8 и 9 веднъж 10 не знам дали беше случайно. Не стреляхме много че комарите ни изядоха живи.Но си среля много добре и на открито.Има потенциал,но всички стрелят с 16 дж. и за това не се напъвам.В момента имам много ангажименти и не ми остава време за стрелба на открито.
 

llcoolj

Редовен Потребител
ПНЕВМАТИЧЕСКИЙ ПИСТОЛЕТ РЕКСИМЕКС РПС
10268330_w800.jpg


а за това някаква информация кога евентуално ще се появи на пазара.
Вече излезе. Модела се казва Reximex RP. Разполага с 50 кубика резервоар на 250 бара и регулатор на 120 бара.
Пуснаха на пазара и още два нови модела ПЦП: Reximex DayStar и Reximex Tormenta.
За да не става в темата на Кузей Армс объркване, няма да е лошо модераторите да отделят публикациите за Рексимекс и да се направи нова тема за тях.
 

Attachments

  • Reximex RP.jpg
    Reximex RP.jpg
    184.4 KB · Прегледи: 124
Последна промяна:

llcoolj

Редовен Потребител
По бързо ще разбереш цената му в България, като попиташ гугъл.
 

Pixma

Потребител
А някой има ли наблюдение над булпапчето от предходния пост на колегата svetlin? Изглежда доста компактно и зареждането е интересно... Виждам, че са сложили и регулатор, който има отношение с пружината на ударника, което също е добре според мен.

П. С. В темата основно се говори за Reximex, а си има отделна тема за него.
 
Последна промяна:

llcoolj

Редовен Потребител
А някой има ли наблюдение над булпапчето от предходния пост на колегата svetlin. Изглежда доста компактно и зареждането е интересно... Виждам че са сложили и регулатор който има отношение с пружината на ударника, което също е добре според мен.
Интересно изглежда булпапа на Кузей Армс К300. Не са разпространи в България тези ПЦП-та и мисля, че нямаме в форума колега притежаващ К300, за да даде преки наблюдения.
П. С. В темата основно се говори за Reximex, а си има отделна тема за него.
Така е! Темата е доста омешена, но явно на модераторите не им прави впечатление.
 

glavanov55

Редовен Потребител
Вече излезе. Модела се казва Reximex RP. Разполага с 50 кубика резервоар на 250 бара и регулатор на 120 бара.
Пуснаха на пазара и още два нови модела ПЦП: Reximex DayStar и Reximex Tormenta.
За да не става в темата на Кузей Армс объркване, няма да е лошо модераторите да отделят публикациите за Рексимекс и да се направи нова тема за тях.
Вече два дена му се радвам,Много изпипан и удобен .Ляга добре в ръката ми и е добре балансиран.Скорост още не съм мерил защото трябва да му правя адаптер за да закача хронито.:Окомерно по пробивност в чамова дъска в кал 5,5 с 1,3 г е около 170 м,с И ако някой придобие такъв като първа точка е да направи лека фаска на зарядния порт че е много остър и хапе о пръстените!!!
при заводски настроен редуктор 120 бара.На десетина м прави група около 5 ст и то с моите кьоравите очи.Прави 28 -30 истрела от 250 до 120 бара.Като извъртя накрайника ще измеря скорости и ще публикувам.
 

llcoolj

Редовен Потребител
Вече два дена му се радвам,Много изпипан и удобен .Ляга добре в ръката ми и е добре балансиран.Скорост още не съм мерил защото трябва да му правя адаптер за да закача хронито.:Окомерно по пробивност в чамова дъска в кал 5,5 с 1,3 г е около 170 м,с И ако някой придобие такъв като първа точка е да направи лека фаска на зарядния порт че е много остър и хапе о пръстените!!!
при заводски настроен редуктор 120 бара.На десетина м прави група около 5 ст и то с моите кьоравите очи.Прави 28 -30 истрела от 250 до 120 бара.Като извъртя накрайника ще измеря скорости и ще публикувам.
Пушко-пистолета е много добър за парите си :):rambo:
Колега, пиши в темата на Рексимекс по добре, че тая тема стана голям мишмаш от самото и създаване! В началото някои хора си мислеха, че Рексимекс е под шапката на Кузей Армс, но в последствие се разбра, че няма нищо такова!
 
Последна промяна:
Нагоре