Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

Статус
Заключена за публикации

Riddle

Потребител
Обяснението на нашия косаджия беше, че може случайно (или умишлено) да са сбъркали номера във фактурата и той иска да го види лично на пушката!
 

joro_ihr

Редовен Потребител
Това са пълни дивотии. Дори ловно гладкостенно оръжие когато се придобива не се носи. Ако е сбъркан номера си е проблем на собственика.
 

Kameno Karp

Редовен Потребител
Това са пълни дивотии. Дори ловно гладкостенно оръжие когато се придобива не се носи. Ако е сбъркан номера си е проблем на собственика.
Така е, но нали някой трябва да се направи на важен.
 

Djack

Редовен Потребител
Това са пълни дивотии. Дори ловно гладкостенно оръжие когато се придобива не се носи. Ако е сбъркан номера си е проблем на собственика.
За гладкоцевното не съм сигурен, че е точно така! И от човек съм купувал и от магазин - все съм ги носил в КОС!
 

dberov

Редовен Потребител
Няма проблем, лаф да става, а и е добре колегите да са информирани как се случват неща в различните общини, за да не се разкарват по два пъти, като мен :)
А вие колега знаете ли че, поне два пъти в годината дъвчем по темата КОС и все едно и също.
Чудя се защо се отваря тема за частен случай и как така още не е затворена след като премина в чат. Че ако всеки започне да отваря тема какво му се е случило, к'во правим?!
Тая тема си е за кофата, нищо полезно не прочетох.
 

Riddle

Потребител
А вие колега знаете ли че, поне два пъти в годината дъвчем по темата КОС и все едно и също.
Чудя се защо се отваря тема за частен случай и как така още не е затворена след като премина в чат. Че ако всеки започне да отваря тема какво му се е случило, к'во правим?!
Тая тема си е за кофата, нищо полезно не прочетох.

А вие колега, ако бяхте прочели темата от начало, щяхте да знаете, че не съм я отворил аз, а само използвах възможноста да предупредя колегите от Пазарджик за специфичните изисквания на местната служба КОС и да не им се налага да се разкарват по два пъти, като мен. Аз нмирам тази информация за достатъчно полезна, защото аз я търсих, но не я намерих! Ако за вас не е интересна просто не я четете и не я спамете! Хубав уикенд! :)
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
То лафа е супер,за това сме тука,ма все има някой мърморко дето правата са му засегнати щото трябва да се разходи до някой пощенски клон или до служба КОС за да спази закона,който пък ни е един от най-добрите в Европа относно ВО,то друго хубаво в тая държава,неостана!
П.д
http://forum.airguns.bg/index.php?threads/Закон-за-притежание-носене-и-употреба-на-Пневматично.304/
Ето 56 страници циклично повтарящи се въпроси и отговори на една тема,закона е един и същ на всякъде...
 
Последна промяна:

njatanasow

Редовен Потребител
А вие колега, ако бяхте прочели темата от начало, щяхте да знаете, че не съм я отворил аз, а само използвах възможноста да предупредя колегите от Пазарджик за специфичните изисквания на местната служба КОС и да не им се налага да се разкарват по два пъти, като мен. Аз нмирам тази информация за достатъчно полезна, защото аз я търсих, но не я намерих! Ако за вас не е интересна просто не я четете и не я спамете! Хубав уикенд! :)
Колега ,кога стана калайджия,че ти почерня и газъ?За теб и всички които не искат да се разкарват,вземат си оръжието и отиват в служба кос.Какво му е толкова сложно ,че постоянно се разисква? ;):cheers:
 

LogiBG

Редовен Потребител
Накратко , при уведомление за ВО си носиш ксерокопие на фактура u лична карта , оригинала на фактурата и за всеки случай и оръжието.За всеки град или районно явно има леки различия в нуждата на служителя да види и оръжието или не, но като си подготвен няма как да ти откажат УВЕДОМЛЕНИЕ !
 

dberov

Редовен Потребител
На кратко, ТАЯ ТЕМА ВЕЧЕ СЪЩЕСТВУВА ПОД ДРУГО НАИМЕНУВАНИЕ "Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично" И ТУК СЕ ПИСАХА НЕЩА ПОВТАРЯЩИ СЕ ЦИКЛИЧНО С ГОДИНИ В ДРУГАТА ТЕМА.
Затова моля, Администратор или Модератор да я премахне или ако счете че тук има нещо важно или полезно, да бъде преместена в "Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично".
 

svremeto

Потребител
Здравейте, някой има ли идея как стои въпроса с обявяването на ВО, след изминалия срок за уведомление?
 

svremeto

Потребител
А в крайна сметка глоба ще има, ако някога я видят тази пушка, нали? В смисъл такъв, че ако не те проверят навън случайно няма да има, нали?
 

svremeto

Потребител
Благодаря за отговора! А някой имал ли е опит с глобата? Конфискуват ли след това ВО или просто ти пишат някакъв фиш/акт, уведомяваш я и това е?
 
Статус
Заключена за публикации
Нагоре