Air Arms s510 XS Extra или FX DREAMLINE?

Васил 83

Редовен Потребител
Здравейте колеги, на прага съм да купувам нова пушка (smiley). Отново се бях замислил дали да не закупя една cometa linx, но имам чувството, че ще се сдобия с пушка подобна по характеристики на тази, която в момента имам Walther Rotex. Та питането ми е следното, коя пушка ще е по-точна и по-добрият вариант за дистанция 50-60м. Air Arms S510 XS Extra или FX Dreamline. Калибъра ще е 5.5?
 

petkof

Редовен Потребител
Здравейте колеги, на прага съм да купувам нова пушка (smiley). Отново се бях замислил дали да не закупя една cometa linx, но имам чувството, че ще се сдобия с пушка подобна по характеристики на тази, която в момента имам Walther Rotex. Та питането ми е следното, коя пушка ще е по-точна и по-добрият вариант за дистанция 50-60м. Air Arms S510 XS Extra или FX Dreamline. Калибъра ще е 5.5?
Аз лично, не виждам база за сравнение.
 

Добрислав

Потребител
Никой не не може да отговори на въпроса ти,коя пушка ще бъде по-точна,защото всяка си има свой "характер",към който ние трябва да се адаптираме и няма гаранция,че дори и две пушки от един и същи модел,биха дали сходни резултати при еднакви условия,а от решаващо значение е и "задприкладното устройство"... ;)
ПП: Аз бих избрал Air Arms S510 XS Extra,но всеки си има свои критерии...
 
Последна промяна:

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Air Arms S510 XS Extra или FX Dreamline. Калибъра ще е 5.5?
Преди няколко месеца бях пред тази дилема. Избрах FX. Имал съм Arms в 5,5, гледах доста клипове в това число и този
... попаднах на супер оферта в Мундилар - 10% отстъпка и взех за смешни пари ето тази https://www.mundilar.net/en/pcp-air...air-rifle-fx-dreamline-classic-synthetic.html буквално на цената на резак АСАН!? Плашеше ме цевта на FX-са. , но Х версията стреля уникално с JSB хеви 1.17гр.
Сега като горд сабсвеник на два АРМС-а в 4,5 и ФХ в 5,5 ти препоръчвам ФХ!
АЙДЕ и да почерпиш :cheers:
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Васко вече имаш опит,но ми е странно...имаш не лоша пълноразмерна пушка 30-40 дж. сега искаш следващата пълноразмерна с единствена разлика с десетина джаула и двете посочени от теб марки са ок,избора е абсолютно субективен,но и двете не са много по- добри от твоята...не вярвай на клипчета ,и бла..бла...Та ,лично мнение ... или булпап:става за всичко...,или пълноразмерна в клас Биг-боре-80-100-200дж. яката работа...или 16ка супер прецизна и си имаш вземане даване с едни свестни момчета в готиното изживяване ФТ...
 
Последна промяна:
Нагоре