FT Бяла Слатина (Лазарово) 05.09 -06.09

Integra

Потребител
Резултати от ден 1 :
1 Христо Петров 42
1 Хайри Хутев 42
3 Божидар Чудомиров 39
3 Детелин Иванов 39
3 Надежда Гергушка 39
6 Симеон Георгиев 37
6 Иво Алдимиров 37
8 Деян Марков 36
8 Наско Нинов 36
10 Любо Николов 35
10 Владислав Върбанов 35
12 Пламен Георгиев 34
13 Румен Гергушки 32
13 Велимир Паташев 32
15 Огнян Иванов 30
15 Ники Коновски 30
17 Милен Миладинов 29
17 Денислав Паташев 29
19 Павлин Павлов 27
20 Любомира Симеонова 24
20 Гари Мъри 24
22 Валентин Божанов 7
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Мале много се изкефих.
Специални благодарности на Пепи и Део за гостоприемството, което започна от петък вечер (прибивание).
Трасето беше уникално, едно от най-интересните и разчупени трасета правени в България.
Като към горните неща добавим и добрите приятели.... незаменимо.
Адмирации към Иво и Наско за добрия резултат.
Айде до Оупена :).
 

Integra

Потребител
Крайни класиране :

Ден 1 Ден 2 Общо
1 Хайри Хутев 42 47 89
2 Наско Нинов 36 47 83
3 Надежда Гергушка 39 43 82 След надстрелване
4 Иво Алдимиров 37 45 82 След надстрелване
5 Божидар Чудомиров 39 42 81
6 Христо Петров 42 38 80
7 Детелин Иванов 39 40 79
7 Симеон Георгиев 37 42 79
9 Деян Марков 36 42 78
10 Владислав Върбанов 35 40 75
10 Милен Миладинов 29 46 75
12 Пламен Георгиев 34 40 74
13 Любо Николов 35 38 73
14 Румен Гергушки 32 39 71
15 Велимир Паташев 32 38 70
15 Огнян Иванов 30 40 70
17 Павлин Павлов 27 41 68
18 Ники Коновски 30 36 66
19 Денислав Паташев 29 35 64
20 Любомира Симеонова 24 25 49
21 Гари Мъри 24 24 48
22 Валентин Божанов 7 40 47
 

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Получи се супер трасе , големи благодарностти на всички които помогнаха за реденето и събирането нямаше да се оправя сам :)
Догодина пак , сега е време за Вършец !
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Поздравления към всички взели участие в организацията и реденето на трасето. Получи се едно от най-добрите състезания от няколко години насам. Честито на победителите. Заслужо. Радвам, че ви познавам и ви видях всички вас приятели. Чакаме Вършец.
 
Последна промяна:

Detelin

Редовен Потребител
Поздравления на всички за постигнатите резултати и отново честито на победителите. Изкарах си чудесно с невероятна компания. Чакам следващото събитие с нетърпение.
 

Ludjev77

Редовен Потребител
ФТКС
Поздравления към всички първенци.Казвам всички ,защото за първи път имаше награждаване в във всички категории ,включително и в дисциплината ФТ БР 25м.
Евала на домакините сем.Маркови за гостоприемството.За трасето......за първи път стрелям такова "чаровно" трасе.Абе трасе уникат.Стягайте се за Вършец да се посмеем и там малко:)
Пп.
Награждаване от дисциплина ФТ БР 25м
 
Последна промяна:

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Отново прекрасен уйкенд с невероятни хора. Невероятно гостоприемен докакин. Уникално трасе с уникален вятър. Разцепих се на макс. Поздравления за победителите. Чакам с нетърпение Опъна.

Наздраве
 

Jethro

Редовен Потребител
ФТКС
Вече не знам каво да кажа ...
От ден на ден все по-убаво и по-убаво става. Прекрасен сбор от чудесни хора, обаятелни домакини.
Нестандартно, бих казал вълшебно трасе.
Времето беше с нас и разбира се пословичния за областта вятър(особено първия ден).
Много смях и забава и много добра стрелба !
Специални поздравления за победителите !
Благодарности за домакините !
Адмирации за несломимия дух на Гари, който присъства и стреля и двата дни въпреки несгодите, които го сполетяха и преди и по време на състезателните дни !!!

До скоро на Вършец !
:)
 

astra

Редовен Потребител
Отново прекрасен уйкенд
За младите уйкенд, за по-старите - пикник ;)
Пепи и Део, българско семейство! Дълбока благодарност за сърдечното ви гостоприемство!
Део, братле, прекрасен организатор, спортсмен и приятел!
Любо... за мен беше чест и удоволствие да стреляме заедно!
Приятели, вече ми липсвате, а дните прекарвани заедно ми оправят месеца и цялата година :)
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Приятели, вече ми липсвате, а дните прекарвани заедно ми оправят месеца и цялата година :)
Добре дошъл в клуба, това е нещото което винаги ни е обединявало (Точно на днещния ден си седи на място ), а не просто цел за медали и само спортна злоба. Приятелство и взаимопомощ това е което ни прави хора, това е и което ни прави по-силни и добри и в спорта, и в живота.
Наздраве приятели, много ме е яд, че не присъствах и ми липсвахте. Наздраве :cheers:

И честит празник Българи :)
 

Ludjev77

Редовен Потребител
ФТКС
Добре дошъл в клуба, това е нещото което винаги ни е обединявало (Точно на днещния ден си седи на място ), а не просто цел за медали и само спортна злоба. Приятелство и взаимопомощ това е което ни прави хора, това е и което ни прави по-силни и добри и в спорта, и в живота.
Наздраве приятели, много ме е яд, че не присъствах и ми липсвахте. Наздраве :cheers:

И честит празник Българи :)
.......СЪ...ЕДИН...Е...НИЕ.............
 

cc23

Редовен Потребител
Благодарности на Део и Пепи. Както и на всички, помогнали за състезанието. Казвам състезание, но аз съм от хората, които не се състезават, а се забавляват стреляйки с приятна компания. Отново научих много от Вас. Благодаря и на Хайри и на Оги за търпението и съветите. С тях е удоволствие да се стреля. Благодаря и Румбата, който е толкова ГоУем, че самото му присъствие е достатчно да вдигна нивото на стрелбата си.
Трасето беше уникално разнообразно. Беше събрало в себе си няколко трасета едновременно. Вятърът също ми хареса - не се шегувам, чаках да задуха за да стрелям. Това прави този спорт интересен и напрегнат, иначе щяхме да клечим в някоя зала.
Приятели, беше страхотно! Искам пак!
 

astra

Редовен Потребител
Въпрос: къде може да видим снимките от награждаването и от края на състезанието? Искам не само моите субективни, но и обективни (от обектива на фотоапарата, де) спомени от този празник за душата :)
 

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Въпрос: къде може да видим снимките от награждаването и от края на състезанието? Искам не само моите субективни, но и обективни (от обектива на фотоапарата, де) спомени от този празник за душата :)
Отговор : ;) най-рано утре ще мога да ги кача тук и във ФБ (не мога да наваксам с работата). :cheers:
 
Нагоре