DAYSTATE - пушките мечта.

ivotomov1

Редовен Потребител
Опиши му добре каква пушка имаш,и какво искаш да направиш с нея,ок.
По повод плащане,ако стигнеш до там.Пей пала нещо не ми работеше и му пратих парите напред с банков превод.Получих всичко каквото поръчах в срок.Просто да знаеш.
 
Последна промяна:

Rosbul Arm

Потребител
Здравейте. Получихме първа доставка (в срок) след пандемията от Daystate за клиенти на Rosbul Arm магазина ни в София. Отворени сме за още клиентски поръчки. Ако някой се интересува да пише на ЛС. Очаквайте скоро актуална ценова листа в български лева. Повече информация и актуален онлайн каталог вижте тук: > http://bit.ly/2ALnamh <

Поздрав за стрелците!

002.jpg 014.jpg 010.jpg 011.jpg
 

Sen

Редовен Потребител
Здравейте. Получихме първа доставка (в срок) след пандемията от Daystate за клиенти на Rosbul Arm магазина ни в София. Отворени сме за още клиентски поръчки. Ако някой се интересува да пише на ЛС. Очаквайте скоро актуална ценова листа в български лева. Повече информация и актуален онлайн каталог вижте тук: > http://bit.ly/2ALnamh <

Поздрав за стрелците!

View attachment 85371 View attachment 85372 View attachment 85373 View attachment 85374
Здравейте.
Саунд модераторите 1/2" UNF ли са и в кои калибри?
Не можах да ги намеря на сайта...
Благодаря.
 

Rosbul Arm

Потребител
Здравейте.
Саунд модераторите 1/2" UNF ли са и в кои калибри?
Не можах да ги намеря на сайта...
Благодаря.

Привет. Тях ги нямаме на сйта, но може да се поръчат. Части също. Актуални цени и наличности за саунд модераторите и пушките ще мога да дам другата седмица. Поздрави!
 

Добрислав

Потребител
Здравейте,колеги!
Не бях ползвал пушката Daystate MK4 IS ST 5.0 (.20),FAC около два месеца и вчера установих,че се държи странно..
При опит за стрелба влиза в режим на програмиране и след няколко включвания /изключвания на предпазителя все пак стреля,но при всеки следващ изстрел поведението на електрониката е непредсказуемо.
Няколко пъти върнах настройките към фабричните стойности,но няма особена полза...иначе всички параметри се настройват нормално...
Преди четири месеца смених батерията с нова и до преди ден-два беше на 100%,но забелязах,че вече не е на макс...
За десет месеца съм изстрелял около 1200 чашки и не съм имал изобщо никакви проблеми...
Възможни причини за този проблем?
Предполагам,че е възможно да е от предпазителя или спусъка?
 
Последна промяна:

ivotomov1

Редовен Потребител
Ти нали беше сложил по мощна батерия,защо не сложиш старата и да видиш.Може да има разлика.
 

Добрислав

Потребител
Старата трябва постоянно да се презарежда след всяка стрелба,докато с новата за четири месеца изобщо бях забравил да ползвам зарядното...
 

ivotomov1

Редовен Потребител
Старата трябва постоянно да се презарежда след всяка стрелба,докато с новата за четири месеца изобщо бях забравил да ползвам зарядното...
Разбирам те,само пробвай как се държи електрониката с старата батерия.Това ми беше мисълта.
 

Добрислав

Потребител
Старата вече е неизползваема,защото от фирмата,където направиха новата,използваха куплунга на старата...
Старата беше 8.4V,а новата е 9.6V
Оригиналните фирмени батерии се предлагат и в двата волтажа ,и поради тази причина,реших да поръчам по-мощния вариант...
Опитах и с нова 8.4V,но няма промяна... явно не е от батерията!
Като последен вариант, реших да върна настройките към фабричните стойности и да изключа батерията за няколко дни...
 
Последна промяна:

Добрислав

Потребител
Струва ми се,че проблемът ще се окаже в спусъка,който има четири винта за регулиране с шестограм 1.5 мм.,но това предстои утре...

Днес проверих спусъка и превключвателя на препазителя...не е там причината.
Като приключат настройките на различните параметри,след зареждане и ЕДИН нормален изстрел и при повторно зареждане,вместо следващ изстрел, електрониката отново влиза в режим на програмиране на настройките... ?
 
Последна промяна:

Добрислав

Потребител
Тук,в нашия град,няма кой да се заеме да провери какъв точно е проблема с моята Daystate MK4 IS ST...особено като стане ясно,че има и две платки...
Изглежда,че засега отива на стената за украса...до откриване на подходящия майстор...
 

ivotomov1

Редовен Потребител
Тук,в нашия град,няма кой да се заеме да провери какъв точно е проблема с моята Daystate MK4 IS ST...особено като стане ясно,че има и две платки...
Изглежда,че засега отива на стената за украса...до откриване на подходящия майстор...

Какво каза гръка,явно не е успял да помогне.
Защо не го питаш може ли да му изпратиш платката да я види.
 

Krasikam4o

Потребител
Здравейте колеги , наскоро купих Air Ranger , но без пълнителче за чашките , имам плочка само за единична стрелба . Дали му се намира на някой излишно за продаване ? Калибър 22 / 5.5 мм .
 

Добрислав

Потребител
Добре е да си вземеш дори два броя!
Няма да са ти излишни!
Ако не намериш от колега,в сайта на arms.bg видях,че имаше,но там е с предварителна заявка за бъдеща доставка,както при пушките.Не вярвам да ги имат в наличност.
 
Нагоре