ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

joro_ihr

Редовен Потребител
Здравейте, някой би ли ми казал размера на о пръстени на 3 та степен на помпа хатсан. Номер 2 от снимката.
 

Attachments

  • 0_3e63e_e89cdd26_XXL_7.jpeg
    0_3e63e_e89cdd26_XXL_7.jpeg
    130.9 KB · Прегледи: 51

jony

Потребител
Здравей колега, прьстените с които аз работя са 3.68x1.78мм, ако искаш ще ти дам за проба.
 

joro_ihr

Редовен Потребител
Здравей, аз ти звънях днес даже да те питам. Благодаря за предложението, но не ми е спешно. Просто днес набавях резервен комплект пръстени за една помпа, но и без това го пропуснах вече и ще се взима в последствие.
 

lynx

Редовен Потребител
Досега във форума никой не се е похвалил, че си е купил такъв.
Най-вероятно у нас няма такъв, ако си вземеш ще се радваме да споделиш лични впечатления от първа ръка :cheers:
 

оги-пз

Редовен Потребител
Имах допир с тези китайски чудеса.
Помпи няколко пъти и се прецаква и то не бутилки а пушки, познатата болка като с хатсанските помпи.
Направихме го и сега работи,не съм го правил аз, но давах насоки кое и как да се смени.
Според мен са сглобявани в много мръсна среда и има много боклуци и няква гнусна смазка които прецакват уплътненията.
ПП съвета ми е, ако някой реши да се сдобива с такъво чудо, преди първото ползване да се разглоби цилиндъра и да се почисти всичко, подобно кото и при пружинните пушки.
 

Lacho

Потребител
Здравейте,

Полседната седмица ми попадна този компресор Yong Heng и след като се разтърсих за него има доста видеа в YouTube с доста прилични отзиви.

Въпроса ми е заслужава ли си цената 250$ с доставката (под 450лв.) ?

https://www.aliexpress.com/item/32849912870.html

Аз да си призная честно бих стрелял още повече ако имах нещо такова да си пълня пушката за 5 мин.

Въобще някой има ли компресор за лична употреба .. ако не този модел, някакъв друг .. ще се радвам да видя и други прилични опции
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
В България плащаш ддс + мито не го пропускай като разход.
Има малък шанс да мине, но е малък.
 

Lacho

Потребител
В България плащаш ддс + мито не го пропускай като разход.
Има малък шанс да мине, но е малък.

Ако се декларира по-малка сума няма ли да мине ... аз съм поръчвал какво ли не и до сега никога не са ме търсили за мито или ДДС
 

apapazov

Редовен Потребител
Е пише че е 25кг. Как да го декларират под 15 долара? То няма такъв шипинг.
Според мен ще мине задължително през митницата.
Аз си поръчах пружина и два маншона от Америка, които са в плик и в момента се разправям с митници
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Ако се декларира по-малка сума няма ли да мине ... аз съм поръчвал какво ли не и до сега никога не са ме търсили за мито или ДДС

Има шанс, но е много малък.
Не е да няма минал точно такъв компресор при колега без ддс и мито, но си е 50/50 или ще мине или не :).
Моя си му платих ддс и мито.
 

Lacho

Потребител
Колко % излесе оскъпяването горе долу? ДДС-то е ясно колко е .. другото ме интересува колко е допулнително

Ако пък мине без мито и ДДС парите ще идат за сачми .. то е ясно
 

Lacho

Потребител
В България плащаш ддс + мито не го пропускай като разход.
Има малък шанс да мине, но е малък.

Поръчах друг модел - https://www.alibaba.com/product-detail/TUXING-4500psi-300bar-220V-pcp-Electric_60672809057.html
Дойде от Германия за 5 дни, нямаше допълнителни разходи, мито и т.н. - всичко излезе 220$
През уикенда ще го пробвам как работи
 

оги-пз

Редовен Потребител
Съветвам те да почистиш буталото, ще заминат уплътненията много бързо.
Разглоби почисти и намажи леко със силиконова смазка
 

hunter_78

Редовен Потребител
Добър ден на всички,искам да споделя за проблем с крана на бутилката ми и да получа съвет от по опитните колеги.Бутилката изпускаше по малко въздух,почти не забележимо но тази събота пра пълнене на пушката крана не затвори на пълно и се наложи да испразня бутилката и да видя какъв е проблема....Спукан полиамид и пукнато бронзово легло на полиамида.В пукнатините на бронза имаше патина което говори за стар проблем вероятно.
Вариантите за които се сещам са три,нов детаил на струг с нов полиамид,зачиства де старото легло от периферията и се запоява ново легло с нов полиамид и нов кран.Нов кран не знам от къде,нероятно от Китай че гледам има 300 барови но не знам резбата каква е...ще се уточни след демонтажа..Пускам снимки на крана и бутилката..20200727_181632.jpg 20200727_181516.jpg 20200727_181621.jpg 20200727_182822.jpg 20200727_182900.jpg 20200727_181438.jpg 20200727_182920.jpg
 
Последна промяна:
Нагоре