BENJAMIN

7

7842

Гост
Много хубава пушка,но не знам освен САЩ,от къде може да се поръча.Гледал съм много клипове на чилиеца Клаудио Флорест с такава пушка.Струва си.Което съм гледал е с по малък калибър,не е .45
 

Kostas

Потребител
Много хубава пушка - и късмет, опитвайки се да намерите такава, която се продава.

Всички тези пушки са "само" три пъти по-скъпи от Булдога, но може би Дядо Коледа ще бъде щедър тази година. ;)
 

Kostas

Потребител
Ще си купя Bulldog, почти сигурно от Крале. Не мога да си позволя въздушна пушка на стойност 2700 долара, особено защото тук ще бъде много по-скъпа тук в Европа - жена ми ще я използва, за да ме убие! ;)
 

Plamen Ilchev

Потребител
Ще си купя Bulldog, почти сигурно от Крале. Не мога да си позволя въздушна пушка на стойност 2700 долара, особено защото тук ще бъде много по-скъпа тук в Европа - жена ми ще я използва, за да ме убие! ;)
И аз така. Доволен съм от Булдога!
 
7

7842

Гост
От Крале идва при теб на адрес.Зависи каква доставка ще платиш.Бързата идва за един ден.
 

Kostas

Потребител
В момента Krale нямат модератори на DonnyFl - ще ги получат след приблизително 3 седмици
 

andi

Редовен Потребител
Единствената заводска пушка с която съм стрелял , и която може наистина да се нарече " Биг Боре" е Еваникс Рех Фа : в 9 мм от кутията е над 400 джаула .
 

Kostas

Потребител
"Big Bore" на английски просто означава "голям калибър", така че всичко от 9 мм и по-горе отговаря на изискванията за това описание, независимо колко е слабо / мощно.

Въпреки това, рано или късно всяко оръжие е "твърде мощно" - в края на краищата нямаме много слонове, които да ловуваме в България... ;)
 

Plamen Ilchev

Потребител
"Big Bore" на английски просто означава "голям калибър", така че всичко от 9 мм и по-горе отговаря на изискванията за това описание, независимо колко е слабо / мощно.

Въпреки това, рано или късно всяко оръжие е "твърде мощно" - в края на краищата нямаме много слонове, които да ловуваме в България... ;)
Много правилно казано, но този Evanix изкаран от кутията просто плаче пред някой други big bore изкарани от кутиите!
 
Нагоре