BENJAMIN

Whale

Потребител
Тази пушка е минала през оръжеен магазин. Мога да попитам колко ще крайната цена с доставката.[/QUOTE]
Благодаря,няма нужда и през български и през европейски магазини съм наясно с крайната цена-2850-3000лв.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Колкото и да е евтина в Щатите докато дойде има мито и ддс и надценката на търговеца, и тя цената пораснала яко.
 

Whale

Потребител
Във Рояла е най-на далавера,само че от доста време не е налична там.
Моята идея е ако може да се поръча през американски сайт,където цените започват от 600 USD.От там на сетне-транспорт ~300USD+мито,ДДС,такси още 150 USD и накрая максимум да стъпи на около 1050-1100 USD.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Тая митническа математика съм я писал и друг път.
[(Цена на стоката +транспорт)*митн. курс на валутата (за да е в лв) * съответното Мито] *1,2(демек с ДДС)+митн. такси и банкови такси.
600$+300=900$*1.07=963$*1.2=1155.6$ + таксите
 
Последна промяна:

Б.Богданов

Потребител
Във Рояла е най-на далавера,само че от доста време не е налична там.
Аз си поръчах от Рояла преди година и половина Булдог 357. Приведох им сумата и т.н., а те след два дни ми върнаха отговор, че наличността е изчерпана. Писаха ми след два месеца, че пушката е налична и мога да я поръчам отново.

При заявка до два месеца я доставят.
 

ToHKa

Редовен Потребител
Аз си поръчах от Рояла преди година и половина Булдог 357. Приведох им сумата и т.н., а те след два дни ми върнаха отговор, че наличността е изчерпана. Писаха ми след два месеца, че пушката е налична и мога да я поръчам отново.

При заявка до два месеца я доставят.


Е значи имаш такова чудо ?
сподели собствени наблюдения и показатели ?
 

Б.Богданов

Потребител
Нямам. Върнаха ми парите.
Взех си 9 милиметров Крикет, но по нататък във времето вероятно ще си взема и булдога
 

dberov

Редовен Потребител
Нещо ново semi-auto ;)
п.п.
Може ли Администратор или Модератор да обедини тия теми по долу в една обща за Benjamin.
Ето сега се чудех къде да пусна този клип.

Bendjamin Rogue .357 и Bendjamin Bulldog .357
Benjamin Marauder
BENJAMIN - Discovery

 
Последна промяна:

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Готово.
Оставих като заглавие на темата само BENJAMIN.
Ако има друго предложение казвайте.
 

anibis

Редовен Потребител
Пускам по молба на колега днешните мишени от неговата пушка.
Пушка Бенжамин Мародер 4.5мм. 16дж. Цев Славия 631 малкоооо пипнат, благодарение на Жоро дилома.

Снимка с групи от мародера на 50м има ли

Пушката имаше около 120-130бара въздух,колкото толкова,просто пътувахме с неговата кола и си забравих бутилката в моята.
За това,днешните стрелби са малко постни.:pardon:
Стреляхме на 25м. Най горните мишени са х5 изстрела,колегата стреля от ляво на дясно трите мишенки,а аз най в дясно мишената,невероятно точна пушка е.
Долните мишенки,разпръснатите,се учи да стреля синът му,малкия има голям мерак.


038726809.jpg


038726807.jpg


038726808.jpg
 

Kostas

Потребител
Реших горе-долу да си купя една Bulldog, но се чудех дали някой колеги има такъв и какво мислят за нея?
 

Plamen Ilchev

Потребител
И аз смятам до няколко дена да го купя. Просто съм впечатлен много от него, но се чува доста, но е много мощен с голяма далекобойност.
 

anibis

Редовен Потребител
И аз смятам до няколко дена да го купя. Просто съм впечатлен много от него, но се чува доста, но е много мощен с голяма далекобойност.
Колега ти стерял ли си с това "нещо" че да твърдиш че има голяма далекобойност? Това нещо освен мнооого гърбава траектория,друго впечатляващо няма. Ако си гледал в тубата клипчета на 200м-300м-500м -2км:D да знаеш всичко е вярно, на 100%
Не искам да ми се сърдиш,предпазвам те,един ден ще ми благодариш,ще видиш.
Със здраве!:cheers:
 

Plamen Ilchev

Потребител
Не съм стрелял, но чета хора в щатите,които го имат какво пишат и какво вършат с него. Пък ако ли не ти какъв big bore би препоръчал тогава? Искам да чуя мнението ти?
 

Plamen Ilchev

Потребител
Колега ти стерял ли си с това "нещо" че да твърдиш че има голяма далекобойност? Това нещо освен мнооого гърбава траектория,друго впечатляващо няма. Ако си гледал в тубата клипчета на 200м-300м-500м -2км:D да знаеш всичко е вярно, на 100%
Не искам да ми се сърдиш,предпазвам те,един ден ще ми благодариш,ще видиш.
Със здраве!:cheers:
Тогава какъв big bore би ми препоръчал? Вие стреляли ли сте с bulldog?
 

anibis

Редовен Потребител

Attachments

  • maxresdefault.jpg
    maxresdefault.jpg
    285.6 KB · Прегледи: 30
Последна промяна:
Нагоре