ФТ тренировка-"Подготовката за Австрия"

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Уха, прибрах се. Радвам се че се появиха "стари муцуни". Благодаря на домакина, който за пореден път се постара една обикновена тренировка да се превърне в почти рейтингово състезание. Честито на победителите. Както се очакваше анализа на резултатите се изчисти и избистри след ледената бира гарнирана с "ребърца без ребра". Ммм, уникални. Толкоз. Повече няма да издавам от тренировъчната кухня. До среща в Троян.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Изкарах си прекрасно.
Благодаря Любе.

Резултати:

1. Гео офф все го бъркам Део :) (сега сериозно).

1. Део 47
2. Хайри 44
3. Калата, Румен 42
4. Дени (поздравления за хубавия резултат) - 41
5. Милен, Любо.Н, Детелин и един без име ще го кръстя човека Х - 40
6. Аврам - 38
7. Ицето - 36
8. Слави -35
9. Пеко, Весо, Велимир, Петър - 34
10. Вики - 22 (поздравление за успешния дебют)
11. Влади - 21
12. Паната 18 от 30 (трябваше да си тръгне по-рано)
13. Гари - 17

Това са протоколите при мен ако съм изпуснал някой да ме извини, ако съм допуснал грешка ще я оправим :).

Успех в Австрия Део.
 

jost70

Потребител
ФТКС
Страхотно прекаран ден с приятели. Благодарност към организатора, че ни събра и привлече нови и стари стрелци. Радвам се, че Слави успя да се появи и стреля. Калата, ми бе критерий и мерило днес, съжалявам ако съм му понижил резултата.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Аз съм тоя без името извинявам се забравих да го напиша ама и аз направих 40 точки с всичките си дертове аз съм много доволен от деня и че се видяхме отново, до нови срещи момци, макар и с болки дойдох да се видим и постреляме чак за момент забравих, че ми има нещо - действате ми супер :rambo::cheers::cheers::cheers:
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Аз съм тоя без името извинявам се забравих да го напиша ама и аз направих 40 точки с всичките си дертове аз съм много доволен от деня и че се видяхме отново, до нови срещи момци, макар и с болки дойдох да се видим и постреляме чак за момент забравих, че ми има нещо - действате ми супер :rambo::cheers::cheers::cheers:

Предположих понеже не ти видях името из протоколите, но викам ше го кръстя Х :).
И без това имаш днес цели 40 Х-а.
 

Ludjev77

Редовен Потребител
ФТКС
Малее много народ, много нящо днес.:)
Банда радвам се ,че бяхте гости на Нови Искър.
Да не се повтарям ,но всички знаете ,че състезание без хора не става.
Поздрави за първенците .Дано тренировката да е била полезна за Део и да представи България на високо ниво ,на предстоящето международно състезание в Австрия.
Успех:winner:
 

Jethro

Редовен Потребител
ФТКС
Хиляди благодарности на организатора !!!
Евала на всички, които дойдоха !
Страхотно представяне на Део (дано им покаже как се прави туй-онуй в в Австрия) ...
Прибрах се вчера след стрелбата и без забавяне са напих със сливова от кеф :)
До скоро на Троян :)
п.п. някак ми липсваше Божката ...
 

astra

Редовен Потребител
Прибрах се вчера след стрелбата и без забавяне са напих със сливова от кеф :)
Като ти видях резултата, веднага си рекох - Дени има повод да се напие! Гледам и ти си помислил същото :)
До скоро в Троян!
 
Нагоре